Atrakcje i wycieczki Brighton

Brighton: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Brighton? Kliknij tutaj.

Brighton: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1810 opinii

Byłem na jednodniowej wycieczce do Brighton i czytałem o i360, kiedy był budowany. Zarezerwowałem elastyczny bilet przez Internet kilka dni wcześniej i mogłem bez problemu przejść, ponieważ był to dzień powszedni. Widok był rozległy, a dla osób martwiących się ruchem nie było tam żadnej sensacji, naprawdę podobało mi się to doświadczenie. Proponuję mieć kilka pocztówek na sprzedaż w barze, potrzebujesz więcej zdjęć wnętrza, a także mieć kilka znaczków dostępnych w sklepie z pamiątkami. Toalety unisex były zupełnie nowym doświadczeniem, którego nie jestem pewien, ale jestem starszą kobietą.

Pałac jest naprawdę imponujący! Zapiera dech w piersiach! Audioprzewodnik jest również bardzo dobrze zrobiony i przyjemny do słuchania. Warto z niego korzystać zwłaszcza, że nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

Niewiarygodne, co ludzie mogą osiągnąć. Byłem we Florencji z Pałacem Pitti itp., I to oczywiście nie jest w tym samym podziale. Ale biorąc pod uwagę zasoby, było to wspaniałe doświadczenie.

Łatwo zarezerwowane. Royal Pavilion Brighton był oszałamiający. Bilety dostępne nawet offline, więc nie musisz się martwić przy wejściu na miejsce.

Chociaż mój telefon miał działać na skanowaniu pokoju, tak się nie stało. Poszczególne telefony, które były dostępne, były świetne.