Atrakcje i wycieczki
Brighton

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Brighton

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Brighton?

Na jakich wycieczkach w: Brighton obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Brighton: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Brighton? Kliknij tutaj.

Brighton: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 992 opinii

To była doskonała wycieczka. Przewodnik był przyjazny i bardzo kompetentny. Wyszedł poza moją mamę i mnie i nigdy nie czuliśmy się pospieszani pomimo dobrej ilości chodzenia, mimo że ma 69 lat i miała kontuzjowaną nogę. Na każdym przystanku było mnóstwo czasu. Na koniec przewodnik wysadził nas na plaży po tym, jak wszyscy wysiedli na stacji kolejowej. Gorąco polecam. To musi zrobić. Przewodnik nosi maskę, a minibus był bardzo czysty.

Byłem w Brighton przy wielu okazjach i zawsze chciałem iść na i360, ale nigdy nie udało mi się to b4. Zarezerwowałem przejażdżkę rano na wycieczkę o 1 w nocy. Jedynym problemem było to, że nie można było pobrać kodu kreskowego na mój telefon Personel w i360 był fantastyczny i pozwól nam dalej używać numeru potwierdzenia, więc nie ma prawdziwego problemu

Naprawdę podobała mi się moja podróż do Seven Sisters z Brighton & Beyond Tours. Podróż przebiegła gładko, przewodnik Lawrence jest bardzo kompetentny, ciepły i zabawny. Trochę się denerwowałem, że podróżowałem sam, ale wszystko było dobrze i fajnie. I zaprowadził nas w najlepsze miejsce, aby popatrzeć na piękny widok. Wysoce rekomendowane!

To jedna z najlepszych wycieczek, jakie odbyłem. Lawrence był bardzo zabawny, będąc jednocześnie pouczającym. Znał najlepsze miejsca na najlepsze widoki i zdjęcia, grał fajną muzykę i po prostu sprawił, że to doświadczenie było takie cudowne. Chciałbym zrobić tę podróż ponownie!! Bardzo podobał mi się mini autobus, czysty, wygodny i uroczy!!

Mieliśmy wspaniałą podróż na i360! Poszedłem na urodziny z moimi synami i wszyscy to uwielbialiśmy. Piękny słoneczny dzień mogliśmy zobaczyć kilometrami. Wypiliśmy drinka z baru na górze. Nie zdawałem sobie sprawy, że to będzie takie wspaniałe doświadczenie.