Bright Angel Trail

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 26
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Bright Angel Trail: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bright Angel Trail? Kliknij tutaj.

Bright Angel Trail: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2267 opinii

Od początku do końca, od wschodu do zachodu słońca, Mel uczyniła to doświadczenie wyjątkowym. Jej osobiste świadectwo i szczere dzielenie się sprawiły, że każde doświadczenie było wyjątkowe. Była cierpliwa i życzliwa dla wszystkich gości i spersonalizowała dla nas wiele chwil. Czuliśmy się bezpiecznie i zadbani podczas naszej podróży z nią i zrobilibyśmy to ponownie! Dzięki Mel za śmiech i niesamowitą wizytę na historycznych przystankach! buźiaki

Mimo czasu spędzonego w drodze z krótkim postojem na trasie 66, wielki kanion jest naprawdę wart zobaczenia. Kiedy dotarliśmy na miejsce, mieliśmy wybór, aby odkryć to miejsce samodzielnie z 4 km marszem z 3 godzinami, co jest bardzo wystarczające, lub dodać 100 dolarów z przewodnikiem. Woleliśmy odkrywać witrynę sami, była idealna.

Kierowca Lurna była bardzo miła i doświadczona, nie czuliśmy jazdy po przystankach tam, gdzie na czas i w dobrych miejscach, a ona dała nam wystarczająco dużo czasu w GC, abyśmy mogli się cieszyć. Zwróciła nas do miejsca odbioru, gdy się komunikowała i wszystko było idealne?

Taka wspaniała jednodniowa wycieczka! Lorena i Melissa były wspaniałymi kierowcami, którzy zapewniali nam rozrywkę podczas długiej jazdy. Żałuję, że nie mogłem spędzić więcej czasu w Kanionie, ale mam większą motywację do powrotu w późniejszym terminie.

Świetne doświadczenie i dużo czasu, aby zobaczyć South Rim!