Wybierz daty

Brienzersee

Brienzersee: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Brienzersee? Kliknij tutaj.

Brienzersee: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 912 opinii

Trzeba zrobić podczas pobytu w Szwajcarii. Bardzo wygodne zakwaterowanie autobusem z Zurychu do Lucerny, a następnie zatrzymaliśmy się w uroczym i uroczym mieście Höheweg, zanim wsiedliśmy do pierwszego pociągu, który udał się w góry. W sumie wzięliśmy 2 pociągi, które były bardzo wygodne i czyste. Najważniejszym punktem wycieczki było zobaczenie po drodze wszystkich pięknych zabytków, naprawdę wyglądało jak bajka. Szczyt Europy zapierał dech w piersiach, ale był bardzo zimny, więc upewnij się, że się pakujesz. Spędziliśmy na górze około 3 godzin, co było odpowiednią ilością czasu na zwiedzanie, sklep z pamiątkami i robienie zdjęć. Nawet jeśli masz tylko jeden dzień na spędzenie w Szwajcarii, ta wycieczka do Alp Szwajcarskich jest koniecznością !!!

Bardzo dobra podróż. Przewodnik Fernandi Herrera wszystko wyjaśnił bardzo dobrze. Góra była na bardzo wysokiej wysokości. Jazda pociągiem i patrzenie na szwajcarskie Alpy było wyjątkowym doświadczeniem. Gorąco polecam tę podróż. Chociaż ludzie, którzy mają wysokość, choroba powinna ją dokładnie zaplanować i starać się pić więcej wody i soku pomarańczowego na dużej wysokości, aby uniknąć niepokoju, który jest powszechny na dużej wysokości.

Edwardo był naszym przewodnikiem i mogę szczerze powiedzieć, że był najlepszym przewodnikiem w historii. To nie tylko w Szwajcarii, ale na całym świecie. Był bardzo kompetentny, upewniał się, że wszystko poszło gładko, sprowadził wszystkich na czas... Czas szwajcarski. Wszystko to odbyło się w bardzo przyjazny sposób. On nawet nam śpiewał. Ale Edwardo zachował codzienną pracę, który nigdy nie zostanie piosenkarzem!

Niesamowite przeżycie. Trzeba zrobić wycieczkę. Scenariusz jest tak piękny, że jest niewiarygodny. Jest podobny do tego, co widzisz na pocztówkach. Zdecydowanie warte swojej ceny. Niektóre informacje były niepoprawne pod względem faktycznym (tj. Że jest to najwyższa góra w Europie), ale mimo to warte odwiedzenia. Kontrastujące widoki śniegu, wzgórz i jesiennych drzew są niesamowite.

Bardzo fajna wycieczka ... wiele fajnych rzeczy do zobaczenia na tej trasie. Dojazd do pociągu był sprawny na czas, a przewodnik utrzymywał tempo na drodze, jednocześnie zapewniając dobre informacje po drodze. Część pociągu była bardzo interesująca i ekscytująca. To długi dzień, ale po podróży z PA do Szwajcarii wszystko jest względne i nie żałuję.