Atrakcje i wycieczki
Breda

Breda – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Amsterdamu: Brugia - 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim

1. Z Amsterdamu: Brugia - 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim

Odkryj staroświecki urok Brugii podczas wycieczki z przewodnikiem z Amsterdamu. Przejedź się wygodnym i klimatyzowanym autokarem i zobacz zabytki, takie jak jezioro Minnewater, Pałac Gruuthuse i Grote Markt podczas wycieczki z przewodnikiem i miej wolny czas na samodzielne zwiedzanie. Opuść Amsterdam i udaj się do Brugii, aby zobaczyć zabytki światowego dziedzictwa UNESCO z anglojęzycznym przewodnikiem. Zapoznaj się z historią Belgii, odwiedzając takie atrakcje jak "Jezioro Miłości" (Minnewater) i XIII-wieczny Begijnhof. Dowiedz się więcej o belgijskich piwach i podziwiaj ceglaną wieżę kościoła Matki Boskiej. Poznaj urokliwą okolicę wokół kanału Djiver, a następnie przejdź się brukowanym placem Walplein. Wędruj wąskimi uliczkami Stoofstraat i odkryj Pałac Gruuthuse, Plac Burg i Bazylikę Świętej Krwi. Zakończ na Grote Markt i zyskaj 3 godziny wolnego czasu na lunch lub samodzielne odwiedzenie sklepów z czekoladą i koronkami.

Z Amsterdamu: jednodniowa wycieczka do Brugii w języku hiszpańskim lub angielskim

2. Z Amsterdamu: jednodniowa wycieczka do Brugii w języku hiszpańskim lub angielskim

Z Amsterdamu pojedziesz autobusem do Brugii. Podczas wycieczki zapoznasz się z historią Belgii i miast w pobliżu trasy, takich jak Utrecht i Breda, które są związane z historią Hiszpanii. Ta podróż trwa około 3 godzin i 15 minut. Miasto Brugia zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2000 roku i jest również znane jako Wenecja Północy. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem i odwiedź najatrakcyjniejsze i najciekawsze miejsca w tym mieście. Zacznij od Minnewater lub Jeziora Miłości. Podczas wycieczki zobacz ważne miejsca w mieście, takie jak plac Markt zdominowany przez dzwonnicę, plac Brug i ratusz, kościół Najświętszej Marii Panny, w którym można podziwiać między innymi jedno z arcydzieł Michała Anioła „Madonnę z Brugii”. Pod koniec wycieczki z przewodnikiem przewodnik wskaże miejsce zbiórki i godzinę powrotu do autobusu po bezpłatnym czas w mieście. Miej wolny czas na jedzenie, spacer lub zakupy. Później powrócisz do punktu początkowego tej wycieczki, holenderskiej stolicy Amsterdamu.

Breda: Bilet wstępu na wycieczkę Holy Moly

3. Breda: Bilet wstępu na wycieczkę Holy Moly

Dawny Teatr Holy Moly to wreszcie miejsce pełne euforii, ekscytujących występów i barwnych spektakli. Teatr znów prężnie się rozwija, podobnie jak w 1920 roku. Niestety nie zawsze tak było… Teatr znał mroczniejsze okresy, lokal od dawna stał pusty. Czy Holy i Magdalena przelecieli zbyt blisko słońca? Ta historia rozchodzi się po całym mieście… Słuchajcie, słuchajcie! Przejdź się po ukrytych pokojach i zajrzyj za kulisy tego osobliwego miejsca. Podczas Holy Moly Trip odkryjesz tajemnice Holy Moly i jego żony Magdaleny Moly. Odkryj 17 niezwykłych komnat i poczuj klimat przeszłości. Zanurz się w doświadczeniu, w którym łączą się dramat, pasja i napięcie… Następnie zapraszamy Państwa do naszej magicznej restauracji na wyjątkowy lunch lub kolację.

Breda Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

4. Breda Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Breda: Wycieczka piesza z przewodnikiem audio w aplikacji

5. Breda: Wycieczka piesza z przewodnikiem audio w aplikacji

Odkryj Bredę na własnych warunkach dzięki tej audiowycieczce z przewodnikiem, dostępnej na smartfonie! Zanurz się w pięknie tego historycznego miasta we własnym tempie i w preferowanym języku. Ta audiowycieczka z przewodnikiem oferuje elastyczność w wyborze miejsc docelowych i decydowaniu, ile czasu chcesz spędzić w każdym z nich. Nuda w Bredzie nie wchodzi w grę. Pokochasz piękne stare centrum miasta z przytulnymi uliczkami handlowymi i terenami zielonymi. Najlepszym sposobem na zwiedzanie Bredy jest wycieczka audio po mieście. Podczas tego spaceru zobaczysz słynne miejsca, takie jak Duży Kościół, Zamek w Bredzie i Latarnia Morska, ale odkryjesz także ukryte miejsca, takie jak stara poczta i Lange Stallen. Przykładem jest Zamek w Bredzie na trasie wycieczki. Zamek w Bredzie to zamek znajdujący się w holenderskiej prowincji Brabancja Północna, położony w centralnej części miasta Breda na Placu Zamkowym w dzielnicy Valkenberg. Od 1826 roku w zamku mieści się Królewska Akademia Wojskowa. Mamy ponad 30 punktów, do których Cię zabierzemy. Starannie opracowaliśmy dla Ciebie najpiękniejszą trasę spacerową i zebraliśmy ponad 44 wciągające i interesujące historie. Miniesz wszystkie dobrze znane punkty orientacyjne, ale będziesz także zaskoczony nowymi odkryciami i ukrytymi klejnotami. Odkryj bogatą historię Bredy, poznaj jej tętniącą życiem teraźniejszość i zachwyć się urzekającymi legendami i opowieściami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na samotną przygodę, romantyczny spacer po mieście z partnerem, czy też zwiedzasz miasto z przyjaciółmi lub rodziną, nasza audiowycieczka z przewodnikiem zaspokoi wszystkie preferencje. Ponadto otrzymasz atrakcyjną zniżkę, jeśli wybierzesz się na wycieczkę z osobami towarzyszącymi.

„Alchemik” Breda: gra ewakuacyjna na świeżym powietrzu

6. „Alchemik” Breda: gra ewakuacyjna na świeżym powietrzu

🧙‍♀️ ALCHEMIK 🧪 Jesteśmy w roku łaski 1555 iw mieście dzieją się dziwne zjawiska. Josyne, wieśniaczka oskarżona o czary, zostaje aresztowana na twoich oczach przez straż miejską. Zbadaj, aby ustalić prawdę i zidentyfikować przyczyny tego oskarżenia. Idź i spotkaj się z różnymi świadkami i zbadaj znalezione po drodze wskazówki. Czy jako alchemik będziesz w stanie wykorzystać swoje umiejętności w tym dochodzeniu, opartym na prawdziwych faktach, na czas? Czy zdecydujesz się bronić Josyne, czy też poprzesz oskarżenie o czary? TWOJA PRZYGODA ROZPOCZYNA SIĘ TERAZ! 🎭 Zabawna wycieczka po mieście z niecodziennym scenariuszem 🧠 Rozwiązuj zagadki po drodze, aby rozwiązać sprawę 👀 Znajdź wskazówki, które są ukryte na pomnikach wokół ciebie 💎 Poznaj miejsca, które musisz zobaczyć i odkryj ukryte klejnoty 🔐 Odblokuj zabawne fakty o odwiedzanych miejscach ⌚ Graj we własnym rytmie: rozpoczynaj i wstrzymuj grę, kiedy tylko chcesz 💬 Zespół Coddy jest dostępny 7/7 przez czat na żywo (9:00-20:00)

Breda Exploration Game: The True Lord

7. Breda Exploration Game: The True Lord

Ta ekscytująca misja rozgrywa się w średniowiecznej Bredzie i poprowadzi Cię zarówno do znanych, jak i ukrytych klejnotów miasta. Odkryj bramę wodną Spanjaardsgat i beginaż z odosobnionym ogrodem. Oczywiście miniesz wspaniały kościół Najświętszej Marii Panny i odkryjesz pozostałości starego muru miejskiego. Czy jesteś gotowy, aby przejąć panowanie nad Bredą? Aplikacja oferuje dokładne wskazówki dojazdu przez miasto. Graj we własnym tempie. Możesz zatrzymać się i zbadać otoczenie, kiedy tylko chcesz. Po zarezerwowaniu gry otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcjami dotyczącymi gry. W przypadku większych grup jedna osoba może wykupić dostęp dla całej grupy, wybierając liczbę osób w grupie. Wszyscy członkowie grupy będą mogli zagrać w grę miejską na swoim smartfonie. Alternatywnie, każda osoba może zakupić własny voucher. Możesz grać w grupie i wspólnie rozwiązywać wskazówki podczas spaceru lub podzielić się na mniejsze grupy/zespoły i rywalizować z innymi. Każda osoba może również grać samodzielnie, oddzielić się od grupy, a na koniec spotkać się z grupą.

Escape Xperience Breda - Lot Wilhelma Orańskiego

8. Escape Xperience Breda - Lot Wilhelma Orańskiego

Odkryj miasto poprzez zagadki i łamigłówki, tworząc escape room na świeżym powietrzu! Ta wycieczka z przewodnikiem pozwoli Ci rozpocząć grę w dowolnym momencie, w dogodnym dla Ciebie czasie. Użyj aplikacji na smartfona jako przewodnika, aby rozwikłać intrygującą fabułę w Bredzie, gdzie pomożesz Wilhelmowi Orańskiemu. Rozpocznij wciągającą przygodę w Bredzie, której akcja rozgrywa się w 1567 roku. Wilhelm Orański musi pilnie uciekać ze swojego zamku i miasta, ponieważ zbliża się armia dowodzona przez hiszpańskiego księcia Alvę. Wilhelm rozpoczyna wyprawę przez miasto, aby znaleźć cenną mapę zawierającą kluczowe informacje dla odzyskania Bredy. Czy Ty i Twój zespół zdołacie odnaleźć mapę i bezpiecznie wyprowadzić Wilhelma z miasta w ciągu 2 godzin? W trakcie gry odkryjesz 18 lokacji, obejmujących zarówno znane atrakcje, jak i ukryte klejnoty miasta. Pamiętaj, że gra jest obecnie dostępna tylko w języku niderlandzkim. W Escape Xperience możesz zagrać w maksymalnie 4-osobowym zespole. Jeśli chcesz dokonać rezerwacji dla więcej niż 4 osób, otrzymasz nazwę użytkownika i hasło dla każdej uczestniczącej drużyny. Po dokonaniu rezerwacji prześlemy Ci e-mailem dane logowania i instrukcje początkowe, w zależności od liczby uczestniczących osób. 1-4 graczy: 1 drużyna 5-8 graczy: 2 drużyny 9-12 graczy: 3 drużyny itd.

Samodzielnie prowadzona gra The Breda Syndicate City Escape Game

9. Samodzielnie prowadzona gra The Breda Syndicate City Escape Game

Syndicate City Escape Game to samodzielna wycieczka, która zapewni Ci zabawny i interaktywny sposób na odkrywanie miasta. Wszystko, czego potrzebujesz, to telefon z połączeniem internetowym. Jak tylko zarezerwujesz grę, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje pocztą elektroniczną. Możesz odkrywać miasto i angażować się w jego otoczenie, zanurzając się w tej fabularnej grze fabularnej! Aby robić postępy, napotkasz wymagające łamigłówki, zagadki i zadania fotograficzne, które będą wymagały od ciebie eksploracji miasta. Twoim głównym celem jest schwytanie Magnusa i odzyskanie skradzionych formuł, ale czas jest najważniejszy, więc nie zwlekaj i zacznij grać w The Syndicate już teraz! WAŻNE INFORMACJE: - Poziom trudności: średniozaawansowany - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Musisz kupić tylko 1 bilet na grupę (2-5 osób). Każda grupa będzie grać na 1 urządzeniu. W przypadku grup powyżej 5 osób możesz kupić 2 lub więcej biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz wskazać datę / godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy chcesz. JAK GRAĆ: Zarezerwuj City Escape Game, sprawdź e-mail, który wyślemy Ci z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij grę! Odkrywaj miasto we własnym tempie, grając w Syndicate City Escape Game, niezapomnianą miejską grę ucieczkową, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać samemu, czy z grupą ludzi, jest to gra dla ciebie! Granie z większą liczbą grup zamieni się w rywalizację, idealną jako aktywność integracyjna. Ta gra to świetna zabawa, którą możesz wykonywać podczas zwiedzania miasta. W tej grze każdy członek twojej grupy staje się postacią odgrywającą istotną rolę w misji. Każdy odegra fundamentalną rolę w osiągnięciu sukcesu. Nasza gra City Escape oferuje maksymalną niezależność, możesz rozpocząć, wstrzymać i kontynuować, kiedy tylko chcesz.

Breda: Ucieczka z miasta, miejski spacer z zagadkami

10. Breda: Ucieczka z miasta, miejski spacer z zagadkami

Wybierasz się na wycieczkę do Bredy i planujesz zwiedzić miasto? Dzięki Escape the city możesz zamienić tę wizytę w super zabawne, trwałe wspomnienie. Wybierz się na spacer po mieście i zagraj w tę interaktywną grę logiczną podczas spaceru. W tej grze Escape the city jesteś prowadzony z jednego pięknego miejsca do drugiego, a także dowiadujesz się czegoś o mieście. Spacer po mieście Breda - Baronowa z Bredy Od lat nęka mieszkańców Bredy swoimi podstępami i oszustwami. Dzięki swojemu urokowi i kłamstwom udaje jej się wyłudzić od ludzi mnóstwo pieniędzy. Nadszedł czas, aby znaleźć tę arogancką baronową Bredy. Ale hej... gdyby tylko istniał tak sprytny zespół. W każdym razie policja nie jest w stanie złapać tej fałszywej baronowej. W każdym razie nie poczynili jeszcze żadnych postępów. Czy jesteście prawdziwymi detektywami i możecie pomóc policji znaleźć Baronową podczas tego miejskiego spaceru w Bredzie, aby mogła raz na zawsze trafić za kratki? Mieszkańcy Bredy od lat mają nadzieję, że przyjedziecie. Przynajmniej mówi się, że jesteś tak inteligentnym zespołem.... Odważysz się? Spraw, aby Twój dzień w Bredzie był przygodą! Podążaj szlakiem i daj się zaskoczyć najpiękniejszymi miejscami, ulicami i zabytkami w centrum Bredy. Liczba osób w zespole: 1 do 6 osób Odległość: Spacer o długości około 3,5 km Czas: 2 godziny (ale możesz wziąć 8 godzin) Cena: 27,95 € za zespół Graj, kiedy chcesz: Zamów i zagraj od razu lub zagraj później Łatwa gra: Bardzo proste instrukcje, aby otworzyć i śledzić trasę na telefonie Możesz grać natychmiast Zabawa dla młodszych i starszych: Razem z rodziną? Razem z rodziną? A może z przyjaciółmi? Ta gra sprawi, że wszyscy będą podekscytowani. Zagadki i zadania w grze nie są zbyt trudne, ale nie są też zbyt łatwe. Data: Graj o dowolnej porze dnia, bez potrzeby rezerwowania daty i godziny. 👨‍👩‍👧‍👦 Liczba osób w drużynie: 1 do 6 osób. Dystans: Escape walk wynosi około 3,5 km. ⏱️ Czas trwania: 2 godziny. 🇳🇱 Ta gra jest dostępna w języku niderlandzkim. Oprócz Bredy w tę grę można grać w wielu innych miastach. Sprawdź to na stronie Groepsspelen.nl Wszystko czego potrzebujesz to telefon komórkowy. Możesz zacząć grać w tę grę w 3 prostych krokach: ① Zarezerwuj grę Escape the City (Aby zarezerwować tę grę, musisz wybrać datę, ale możesz zacząć, kiedy chcesz. Twój bilet jest ważny przez 1 rok). ② Otrzymasz osobną wiadomość e-mail od Groepsspelen.nl z danymi logowania i dalszymi wyjaśnieniami dotyczącymi rozpoczęcia gry Escape the City. ③ Rozpocznij grę po północnej stronie Stadspark Valkenberg w Bredzie i baw się dobrze!

Wszystkie atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Breda

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Breda?

Jakie są najlepsze atrakcje w: Breda dla osób z dziećmi?

Jakie są najlepsze niedrogie wycieczki w: Breda?

Breda: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Breda? Kliknij tutaj.