Atrakcje i wycieczki

Bratysława

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Bratysława: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bratysława? Kliknij tutaj.

Bratysława: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 560 opinii

Niesamowity

Dobry sposób na zwiedzanie Bratysławy w jeden dzień. Zwiedzanie starego miasta i zwiedzanie zamku było zabawne, interaktywne, a personel był bardzo przyjazny. Wartość warta swojej ceny. Jedynym problemem było dostanie się na Rynek Główny z Bratysławy Hl. Dworzec kolejowy. Szkoda, że nie ma instrukcji, jak dostać się na Rynek Główny z dworca kolejowego.

Kierowca autobusu był bardzo pomocny. Podróż była doskonała. Wycieczka panoramiczna była pełna wszystkich głównych zabytków Bratysławy, pomnika słowiańskiego i zamku. Weź to, było fantastycznie i możesz w ten sposób zaoszczędzić czas. Miał audioprzewodnik w wielu językach. Ogólnie było bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni.

Kupiłem bilety na dzień, w którym nie dotarliśmy nawet do Bratysławy. Członek personelu, któremu to powiedzieliśmy, powiedział, że pierwotnie zarezerwowana wycieczka nie odbędzie się już tego popołudnia, ale mogliśmy wziąć udział w wycieczce po mieście do zamku. Co za obsługa klienta !!!

Powinieneś poświęcić więcej czasu na Zamek i Najwyższy punkt widokowy, a także czas na sesję zdjęciową w niebieskim kościele i odwróconej piramidzie - kolejna 1 godzina i odpowiednio zwiększ koszt

Zrobiłem wycieczkę panoramiczną i byłem pod wrażeniem. Wyraźny, wielojęzyczny komentarz rzeczowy przez słuchawki i bardzo płynna jazda.