Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Braszów

Braszów – najciekawsze atrakcje

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 104
Sortuj według:
Strona 1 z 7

Często zadawane pytania dotyczące: Braszów

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Braszów?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Braszów

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Braszów to:

Sybin

Braszów: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Braszów? Kliknij tutaj.

Braszów: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 6986 opinii

Grupa była mała, podobało nam się to. Podróżowaliśmy minibusem, który dotarł punktualnie do naszego punktu odbioru o 7:30. Jest to wycieczka całodniowa. Przewodnik bardzo miły i sympatyczny. przewodnik towarzyszy ci w zamku Peles, ale nie w zamku Bran, ponieważ jest mały. A w Braszowie jest czas wolny. Chcielibyśmy zostać dłużej w Braszowie, aby zobaczyć wszystkie świąteczne lampki, ale nie mogliśmy z powodu ruchu, który miał wrócić i że tam też dużo się dzieje. Wzięliśmy nasz luch i poszło nam dobrze, ponieważ pamiętajcie, że przyjedziecie zjeść do Braszowa około 17:00. A w zamku Peles, po obejściu go o 11 rano, dają pół godziny za darmo, ale jest tylko jedna kawiarnia i chodzi tam kilku turystów, nie masz czasu.

Wycieczka z przewodnikiem (Serban Riga) była niesamowita, miała świetnego ducha, wszystko dobrze wyjaśniła i zapewniła rozrywkę. Kierowca Narcis był również niesamowity i ostrożny. Jak na duży, pełny autobus, zniósł to naprawdę dobrze. Sama wycieczka, uwielbialiśmy zamek Peles (pierwszy, który odwiedziliśmy), ale zamek Draculi był naprawdę przereklamowany. Serban wspomniał o tym na początku wyjazdu, żebyśmy nie mieli wielkich oczekiwań. Braszów był również bardzo przytulny i miły. Ogólnie bardzo polecam!

Nasz włoskojęzyczny przewodnik Mattia zabrał nas na tę niesamowitą wycieczkę po 2 zamkach Peles i Bran w Transylwanii oraz mieście Braszów. Naprawdę bardzo dobrze, sprawił, że zakochaliśmy się w historii Rumunii i wyjaśnił nam nie tylko to, co było zawarte w trasie, ale nawet więcej, udzielając nam bardzo przydatnych rad i zawsze będąc bardzo pomocnym! Absolutnie zalecane! Zamek Peles jest wspaniały, a Braszów jest również bardzo piękny, zamek Bran nic specjalnego. . .

Bardzo miło spędzony dzień. Interesujący i atrakcyjny program wycieczki. Doskonała organizacja od początku do końca. Przewodnik Andrei bardzo komunikatywny i uczynny, dobrze przygotowany merytorycznie potrafi zainteresować swoją opowieścią uczestników wycieczki.

Wycieczka była super zorganizowana . Pan przewodnik był bardzo fajny i przekazał nam dużo wiedzy . Zamek Drakuli był nieco nudny ale mimo tego warto było tam wejść . Reszta wycieczki była ciekawa a widoki były piękne .