Atrakcje i wycieczki
Braszów

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Braszów – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Braszów

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Braszów?

Na jakich wycieczkach w: Braszów obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Braszów: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Braszów? Kliknij tutaj.

Braszów: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3685 opinii

Nie mogę powiedzieć wystarczająco dobrych rzeczy o tym doświadczeniu! Bogdan jest fantastycznym przewodnikiem i pozwala poznać te zabytki oczami miejscowego. Zapewnił świetne sugestie, gdzie zjeść na naszych przystankach, aby uzyskać autentyczne wrażenia. Same strony są imponujące i zdecydowanie były punktem kulminacyjnym mojej podróży do Rumunii. Transport był również bardzo wygodny. Nie mogę wystarczająco polecić tego doświadczenia!

Rumanía nos sorprendió de forma positiva. Realmente disfrutamos la gira. Los lugares eran muy hermosos e interesantes y nuestro guía turístico fue muy agradable y conocedor. ¡Siempre nos gustará recordarlo ...! Rumunia wywarła na nas bardzo pozytywne wrazenie. Miejsca były bardzo piękne i interesujące, a nasza przewodniczka bardzo miła i competena. Zawsze będziemy je mile wspominac ...!

Paul, nasz przewodnik, znał bardzo dobrze angielski i opowiedział nam wszystkie historie o Drakuli, miastach, które odwiedzaliśmy i tak dalej. Mieliśmy małą grupę (tylko nas dwoje i jeszcze jedna para) i Paul był bardzo pomocny przez całą drogę. Odebrał nas na czas i zostawił w naszym hotelu po wycieczce. Samochód był czysty i nowy. Całkowicie polecam!

Great day with our guide Bogdan. Very good way to get to know Romania a little outside of Bucharest in one day.

Znakomita wycieczka. Sympatyczne, różnorodne krajobrazy. Esencja tego co można zobaczyć w jeden dzień