Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Brandenburgia

Często zadawane pytania dotyczące: Brandenburgia

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Brandenburgia?

Na jakich wycieczkach w: Brandenburgia obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Brandenburgia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Brandenburgia? Kliknij tutaj.

Brandenburgia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 14 999 opinii

Na początku byliśmy trochę zagubieni, ponieważ podobno ktoś był na miejscu spotkania kwadrans wcześniej, ale nikogo tam nie było i nie było nikogo w hotelu, w którym mieliśmy aktywować nasz kod . Więc bieganie tam i z powrotem i bezmyślne spojrzenie, gdzie się zaczyna. Kiedy autobus w końcu zatrzymał się na ulicy, przyjaźnie spytaliśmy kierowcę autobusu i dowiedzieliśmy się, że to ten właściwy i że możemy z nim odblokować kod. Szczęściarz! Poza tym wycieczka była bardzo miła i pouczająca, aby nie zabierać zbyt wiele z góry.

Brama Isztar pozostawia przytłaczające wrażenie i budzi podziw. Na pewno nie można przegapić Muzeum Pergamońskiego. Kolejka jest ogromna, więc warto zarezerwować bilet przez Internet w odpowiednim czasie i trzymać się wyznaczonego przedziału czasowego.Warto! Brama Isztar robi ogromne wrażenie i budzi podziw. Na pewno nie można przegapić Muzeum Pergamońskiego. Kolejka jest ogromna, więc warto zarezerwować bilet online w odpowiednim czasie i trzymać się okienka czasowego. To jest tego warte!

Muzeum do spokojnego zwiedzania, raczej bez małych dzieci. Interesująca, symboliczna architektura plus ogród (betonowe bryły). Wszystkie rzeczy (plecaki, woda) trzeba zostawić w szatni. Parking w pobliżu wzdłuż ulicy, na osiedlu mieszkaniowym. Ja akurat parkowałam tam w sobotę za darmo i na aplikacji EasyPark pokazywało poza strefą (informacja, że za darmo do sprawdzenia). Życzę miłego zwiedzania

Było wspaniałe, profesjonalnie. Polecam aplikacje na telefon bardzo pomaga

To było turystyczne, ale nadal fajny sposób na zwiedzanie miasta.