Brama Zachodnia

  • Wycieczki z przewodnikiem
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Brama Zachodnia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Brama Zachodnia? Kliknij tutaj.

Brama Zachodnia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 245 opinii

Doskonała trasa! Właśnie tego chcieliśmy!

To była naprawdę doskonała trasa! Anna, nasza przewodnik, była przyjazna, urocza, pouczająca, kompetentna i dała nam dokładnie właściwą równowagę informacji na temat zabytków Splitu i tętniącego życiem, nowoczesnego, naprawdę wyjątkowego i cudownego miasta, jakim jest dzisiaj. Fascynujące było rozmawianie z kimś, kto mógłby dać nam tak doskonałe wyjaśnienie i wgląd w kulturę, społeczeństwo, historię i wyzwania stojące przed tym niezwykle zadziwiająco pięknym krajem i ludźmi. Naprawdę niezapomniana para godzin, która naprawdę sprawiła, że nasza wizyta w Splicie. Jeśli masz szansę, poproś o Annę. Nie będziesz rozczarowany; ona jest świetna! Jeszcze raz dziękuję Anna! Justin i Lucy

Bardzo dobra trasa, ale powinna być dłuższa.

Ta trasa jest bardzo dobrą opcją, jeśli masz napięty harmonogram. Daje dobre ogólne wyjaśnienie na temat pałacu, ale chciałbym, aby miał dłuższą wersję, w tym katedrę i świątynię Jowisza. Nasz przewodnik był świetny. Była zabawna i miała bardzo dobrą wiedzę.

Nasz przewodnik Ivan miał doskonałą znajomość Chorwacji i Splitu. Sprawił, że był to najbardziej interesujący poranek i wiele się nauczyliśmy. Podczas spaceru mój mąż był dotknięty upałem, a Ivan był bardzo pomocny i zaniepokojony.

Świetna wycieczka

Anna była świetnym przewodnikiem. Oprócz podstawowych informacji o historii Splitu i Pałacu Dioklecjana, dodała osobiste perspektywy, które wzbogaciły nasze zrozumienie przeszłości i teraźniejszości Chorwacji.

przewodnik Jelena był absolutnie niesamowity, świetny duch, wiele ciekawych faktów i doskonały sposób na ich zaprezentowanie - pozdrowienia z Polski :)