Brama główna obozu Auschwitz
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Najpopularniejsze

Brama główna obozu Auschwitz: Wycieczki i bilety

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Brama główna obozu Auschwitz”

Kraków – najciekawsze atrakcje

Bilety i wycieczki: 536

Brama główna obozu Auschwitz: Co mówią inni?

Ogólna ocena
4.5 / 5
na podstawie 42 767 opinii

Bus przyjechal punktualnie, opiekun mowil bardzo dobrze po angielsku, Wadą był nawiew w busie poprostu jest pazdziernik juz dosc chlodno- nie potrzebny nawiew. Ludzie zakrywali sie kurtkami. Przewodnik pan Wojciech mialam wrazenie ze nie opowiada wszystkiego. Jakos tak szybko ciagnal do konca, oczywiscie nie fajne bylo ze gdy opowiadal nam o czyms to juz druga grupa za nami stala I czekali kiedy pojdziemy zeby oni mogli posluchac wiec chyba wina samej organizacji.

Everyone needs to see this place and hear this story. The group consisted of people from all over the world, but the guide was able to present the story appropriately. Martin our tour leader was very helpful and friendly. Thanks to his tips, we knew what to do at each stage.

Punktualnie. W miejscu spotkania odebrał mnie pilot, przekazał bilety i pomógł wejść na teren muzeum. Muzeum, które każdy musi odwiedzić. Zdecydowanie polecam!

Autokar był bardzo wygodny, kierowca pomocny, pani przewodnik opowiadała w sposób interesujący. Wycieczkę zaliczam do udanych. Polecam :)

Pomimo tego, ze odwiedzane miejsce napawa wielkim smutkiem i refleksją to sama organizacja zachwyca najwyższym poziomem merytorycznym.