Atrakcje i wycieczki
Bovec

Rafting, kanioning, tyrolki i nie tylko – to górskie miasteczko z pewnością podniesie poziom adrenaliny.

Wszystkie atrakcje

Bovec – nasze najbardziej polecane atrakcje

Bovec: Kanion Učja - najdłuższy park linowy w Europie

Bovec: Kanion Učja - najdłuższy park linowy w Europie

🌟 Uwolnij swoją adrenalinę w Bovec Zipline - najdłuższym parku linowym w Europie! 🌟 Wyrusz na epicką przygodę z 10 ekscytującymi tyrolkami o długości od 250 do 600 metrów, szybującymi nad oszałamiającą doliną Učja. Osiągnij prędkość 40-60 km/h i podziwiaj panoramiczne widoki na dolinę Soča i najwyższy szczyt Słowenii, Triglav. Nie musisz się martwić, jeśli jesteś nowy w zipliningu! Przed rozpoczęciem aktywności nasi doświadczeni przewodnicy udzielą Ci wszystkich niezbędnych instrukcji na poligonie treningowym. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym poszukiwaczem przygód, czy początkującym, nasz przyjazny personel zapewnia płynne i bezpieczne doświadczenie, zapewniając, że jesteś dobrze przygotowany na czekającą Cię przygodę. Spotykamy się w naszym centrum outdoorowym Soča Rafting (Bovec), skąd zabierzemy Cię do punktu początkowego tyrolki i z powrotem po zakończeniu aktywności. Zanurz się w naturze i zarezerwuj swoją przygodę z Bovec Zipline już teraz!

Z Lublany: Jednodniowa wycieczka z przewodnikiem do Sočy i Kranjskiej Gory

Z Lublany: Jednodniowa wycieczka z przewodnikiem do Sočy i Kranjskiej Gory

Wypełnij swój dzień, oglądając najlepsze skarby słoweńskiej przyrody podczas tej jednodniowej wycieczki z przewodnikiem. Z Lublany udaj się do majestatycznej Doliny Soczy i zakończ dzień w Kranjskiej Górze, największym ośrodku alpejskim w kraju. Po spotkaniu z przewodnikiem wyrusz na swoją przygodę, ponieważ droga powoli prowadzi na szczyt przełęczy Vršič na wysokości 1661 metrów. Skorzystaj z postoju na zdjęcia przed zejściem do doliny, gdzie czeka jedna z najpiękniejszych rzek. Dostrzeż srebrne szczyty Alp Julijskich, które są nierozerwalnie związane z historią I wojny światowej. Front Isonzo zajął miejscu, górska walka na dużych wysokościach i niemożliwych warunkach życia. Wciąż wszędzie widać ślady bitwy. Następnie wizyta przy największym wodospadzie w Słowenii. Wodospad Boka ma 106 metrów wysokości i 18 metrów szerokości. Następnie jedź dalej w kierunku Lublany i zatrzymaj się w Kranjskiej Gorze – największym kurorcie alpejskim w Słowenii. Kranjska Gora to także miejsce największych zawodów w narciarstwie alpejskim w Słowenii, pucharu Vitranc. Zakończ podróż wspaniałym miejscem na spacer i odnalezienie wewnętrznego spokoju.

Słowenia: Półdniowa wycieczka raftingowa na rzece Soča ze zdjęciami

Słowenia: Półdniowa wycieczka raftingowa na rzece Soča ze zdjęciami

Rozpocznij dzień przygody na świeżym powietrzu od spotkania z przewodnikiem/kierowcą we wcześniej ustalonym miejscu spotkania w Bovec. W tym miejscu spotkasz i poznasz swoją drużynę raftingową. Po krótkim wprowadzeniu otrzymasz swój sprzęt do pływania w wodzie (kombinezony, buty, kask, kamizelkę ratunkową), dzięki czemu masz wszystko, czego potrzebujesz na nadchodzący dzień. Po zapoznaniu się ze sprzętem wybierz się na krótką, malowniczą przejażdżkę do punktu początkowego nad rzeką Soča. Po dotarciu do malowniczego miejsca przewodnik udzieli Ci wszystkich potrzebnych informacji dotyczących bezpieczeństwa i korzystania z tratwy. Po poinformowaniu wszystkich, nadszedł czas, aby grupa udała się do krystalicznie czystej wody i zaczęła. Wskocz do rzeki Soča ze swoimi tratwami i zacznij wiosłować przez bystrza. Podczas swojej podróży zatrzymasz się kilka razy, aby zrobić sobie przerwę na pływanie w szmaragdowych basenach i cieszyć się falami przez około 1,5 godziny. Po dotarciu do mety kierowcy będą czekać z suchymi ubraniami. Gdy wszyscy się przebiorą, wrócisz do Bovec 20 minut jazdy samochodem, aby udać się do domu na wieczorny odpoczynek po dniu pełnym przygód.

Z Bovec: Premium Rafting na rzece Soča z usługą fotograficzną

Z Bovec: Premium Rafting na rzece Soča z usługą fotograficzną

Doświadcz prawdziwej białej wody na rzece Socza. Zobacz spokojne piękno doliny Soča, odważając się na bystrza, fale, slalomy i skacząc ze Skały Pingwina lub Manhattanu. Po rejestracji spotkaj się ze swoimi przewodnikami i przygotuj się. Jedź 10 minut do bazy raftingowej i posłuchaj odprawy przewodników na temat technik wiosłowania i bezpieczeństwa. Następnie wybierz się na kaskadę, aby przeżyć pełną akcji przygodę na świeżym powietrzu. Gdy będziesz pokonywać fale, Twoi przewodnicy będą robić zdjęcia, abyś mógł zachować i pielęgnować swoje wrażenia.

Rzeka Socza: spływy kajakowe dla wszystkich poziomów

Rzeka Socza: spływy kajakowe dla wszystkich poziomów

Spłyń kajakiem dziką rzeką Soča i podziwiaj dziewiczą lokalną scenerię. Jeśli dopiero zaczynasz spływy kajakowe, nie martw się, rzeka zawiera łatwe odcinki dla początkujących i trudne technicznie odcinki dla bardziej doświadczonych kajakarzy. Korzystaj z bezpiecznej konstrukcji otwartych kajaków, w których siedzisz na szczycie kajaka . Naucz się wszystkich najlepszych wskazówek i technik od profesjonalnych, licencjonowanych przewodników w najbardziej zabawny i profesjonalny sposób. Nie martw się o zamoczenie telefonu podczas robienia zdjęć, Twój przewodnik będzie robienie najlepszych zdjęć po drodze, abyś mógł skupić się na niezapomnianych wrażeniach z spływu kajakowego.

Bovec: Prywatny lub wspólny spływ pontonowy

Bovec: Prywatny lub wspólny spływ pontonowy

Rejs w dół rzeki, rano lub po południu. Wypatruj dzikich zwierząt w drodze do rzeki. Dopływ do najpopularniejszego odcinka rzeki Soca. Wraz z ekscytującymi szybkimi miejscami pływaj w niektórych łagodnych wodach. Płyń tratwą wzdłuż wycieczki z powolnym startem, przygotowując Ciebie i Twój zespół. Druga połowa rzeki jest dłuższa i dużo przyjemniejsza. Podziwiaj, jak woda przepływa przez wąwóz z dużymi skałami, falami i bystrzami.

Z Bovec: Kanioning potoku Sušec w dolinie Soczy

Z Bovec: Kanioning potoku Sušec w dolinie Soczy

Powróć do natury podczas niesamowitej wycieczki po kanionie potokiem Sušec w Dolinie Soczy. Spotkaj bystrza rzeczne i grzmiące wodospady w jednym z najpiękniejszych miejsc do kanionu w Europie. Wyjedź z Bovec i po rejestracji udaj się do pobliskiego naturalnego parku wodnego Sušec. Otrzymaj cały potrzebny sprzęt, w tym kask, odzież neoprenową i spodnie wsuwane lub uprząż do canyoningu. Przygotuj się na początku szlaku, a następnie wybierz się na 20-25-minutowy szlak górski do wejścia do kanionu. Uzyskaj obszerne wprowadzenie do tej ekscytującej aktywności od swoich doświadczonych przewodników i poznaj techniki, takie jak ślizganie się i skakanie. Spędź około 1,5 do 2,5 godziny w dolinie, korzystając z różnych metod. Wspinaj się po skałach i zjedź na sankach przez rzekę, aby dotrzeć do punktu końcowego. Przebierz się z powrotem w suche ubrania i zwróć sprzęt przed powrotem autobusu do Bovec. Kup dowolne zdjęcia cyfrowe, które Twój przewodnik zrobił w ciągu dnia jako wyjątkową pamiątkę.

Bovec: Rafting na rzece Soča

Bovec: Rafting na rzece Soča

Przygotuj się na dzień zabawy i przygody i spotkaj się z doświadczonym przewodnikiem, który wprowadzi Cię w piękną rzekę Soča. Wypełnij niezbędne dokumenty i przygotuj się od stóp do głów na rafting. Wysiądź przy wejściu do rzeki, zostaw suche ubranie i inne rzeczy w pojeździe i rozpocznij zabawę. Spędź pierwszą część wycieczki, ucząc się odpowiednich technik i wskazówek dotyczących bezpieczeństwa podczas raftingu i pozwól swojemu przewodnikowi rozwiać wszelkie wątpliwości lub niejasności. Podążaj za swoim przewodnikiem w dół rzeki do najbardziej ekscytujących miejsc i pięknych punktów widokowych. Zatrzymaj się na kąpiel w orzeźwiającej, nieskazitelnej wodzie rzeki. Pod koniec Twojego doświadczenia kierowca będzie czekał, aby przetransportować Cię z powrotem do Bovec.

Bovec: Panoramiczna wycieczka tyrolką

Bovec: Panoramiczna wycieczka tyrolką

Miejsce spotkania znajduje się w biurze agencji na głównym placu w Bovec. Tam zostaniesz poprowadzony przez formalności i wyposażony w niezbędny sprzęt, taki jak uprząż, kask i rękawiczki. Następnie około 20 minut panoramicznej i wyboistej przejażdżki do Doliny Krnicy na Kanin. Tam przewodnicy udzielą Ci wszystkich informacji dotyczących bezpieczeństwa. Najpierw będziesz musiał wypróbować mały wielokąt zipline, a potem - zaczyna się prawdziwa przygoda. Polecicie na 5 przewodach, razem o długości ponad 3 kilometrów. Twoje tętno będzie najszybsze na najwyższym drucie, kiedy będziesz leciał 200 metrów nad ziemią. Podczas zjazdów tyrolką osiągniesz prędkość do 60 km/h i będziesz pobłogosławiony panoramicznymi widokami na dolinę Bovec. Po zakończeniu podróży kierowca będzie już na Ciebie czekał na dole ostatniego przewodu. Zostaniesz wysadzony przed biurem na głównym placu miasta Bovec.

Bovec: Soca River Whitewater Rafting

Bovec: Soca River Whitewater Rafting

Twoje doświadczenie rozpocznie się, gdy przyjedziesz 30 minut przed wycieczką do centrum sportowego przy Cezsoca 71, Bovec. Dla tych, którzy nie mają samochodu, Twoi przewodnicy będą mogli odebrać Cię z hotelu, apartamentu lub kempingu w okolicy Bovec. W naszym centrum mamy również toalety, prysznice i duży parking. Wszystkie rzeczy osobiste możesz zostawić w naszym biurze lub zabrać ze sobą. Wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, to strój kąpielowy i ręcznik. Po otrzymaniu sprzętu udasz się w krótką 10-minutową podróż na start, gdzie przebierzesz się w swoje mokre kostiumy. Gdy będziesz gotowy do aktywności, przewodnik przeprowadzi Cię przez krótką odprawę dotyczącą bezpieczeństwa przed rozpoczęciem akcji. Pierwsza część jest spokojna i będziemy mieli dużo czasu na pływanie, odświeżenie się w wodzie i podziwianie piękna doliny. Druga część to miejsce, w którym będziemy potrzebować Twojej siły do wiosłowania i gdzie zaczyna się adrenalina i zabawa. Nie martw się, rafting to sport zespołowy, więc będziemy pracować jako zespół, aby mieć bezpieczny i najbardziej zabawny rafting w swoim życiu. (Również dla początkujących). Następnie będziesz cieszyć się 1,5-godzinnym spływem po krystalicznie czystej i szmaragdowej rzece Soca z kilkoma przystankami, a profesjonalny i licencjonowany przewodnik będzie cały czas z Tobą. Po zakończeniu wycieczki kierowca zabierze Cię z powrotem do miejsca zbiórki.

Często zadawane pytania dotyczące: Bovec

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bovec?

Najlepsze atrakcje to:

Bovec: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Bovec

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Bovec to:

Bovec – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Bovec: Najciekawsze atrakcje

Bovec: Wycieczki i bilety

Słowenia: Ciekawe miejsca

Bovec: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bovec? Kliknij tutaj.

Bovec: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(913 recenzji)

Woda mogłaby być bardziej wzburzona jak na moje standardy, a mój zespół wiosłujący silniejszy. Ale i tak było bardzo miło ze względu na przystanki ze skokami, zjeżdżalnią i źródlaną wodą! Bardzo dobry!

Fantastyczny! To była główna atrakcja naszego dnia. Mój mąż i ja świetnie się bawiliśmy! Tina, nasz przewodnik, wykonał świetną robotę, zapewniając nam bezpieczeństwo przez cały czas. Gorąco polecamy.

Było super, przewodnik Adam ekstra gość, spędzieliśmy na wodzie niezapomniane chwile! Szkoda, że nie robią zdjęć podczas skoków i zjazdów do wody, ale i tak warto skorzystać z tej firmy!

Miałem wspaniały dzień. Bardzo miły, przytulny i pomocny personel!!

Fantastyczny przewodnik i doświadczenie! Dziękuję za fajny dzień.