Bournemouth
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 4

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Bournemouth: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 26
Sortuj wg::
Bournemouth

Bournemouth

Bournemouth: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bournemouth? Kliknij tutaj.

Bournemouth: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(5 recenzji)

Tak się cieszę, że zarezerwowaliśmy tę wycieczkę na dzień, w którym prognozowano pochmurną i deszczową pogodę (więc nie nadaje się na spędzanie czasu na plaży w Bournemouth). Darren był wspaniałym kierowcą i gospodarzem, podobały mi się jego komentarze i czułem się w dobrych rękach. Po drodze widzieliśmy wiele ciekawych atrakcji. Nie kierujesz się od razu do LC i DD, ale wcześniej jedziesz na przejażdżkę. Wskazówki: weź więcej warstw niż myślisz, że potrzebujesz, tam na górze jest mikroklimat. Piękne sklepy, lody, ryby z frytkami w Lulworth Cove. Mieliśmy deszcz i szalony wiatr, ale nadal będą to miłe wspomnienia z wakacji. Jeszcze raz dziękuję Darrenowi, pięć gwiazdek dla niego i cała podróż!

Podróż była idealna. Lokalizacja była niesamowita, zachwycała przyrodą i był obowiązkowym przystankiem podczas wycieczki do Bournemouth. Przewodnik był kompetentny, komentarz był ciekawy i zabawny, dzieci również były w stanie skupić uwagę przez cały czas, prawdopodobnie także ze względu na sposób, w jaki komentarz został wygłoszony. Przewodnik był również bardzo pomocny, przedstawił odpowiednie zalecenia dotyczące spędzenia czasu w Durdle Door i Lulworth Cove, które były dla nas szczególnie odpowiednie i pomogły nam w pełni wykorzystać dzień. Niezapomniane przeżycie.

To było genialne, przewodnik ma szeroką wiedzę lub historię Bournemouth. Opowiada o tym w bardzo ciekawy sposób. Był naprawdę miły i dał nam dobrą rekomendację na lokalne jedzenie w pobliżu. Gerry był bardzo zamyślony. Muszę zdążyć na pociąg do Londynu i wcześniej odebrać bagaż, bo termin był za krótki. Zaproponował, że zawiezie mnie do przechowalni bagażu, zanim odwiezie resztę grupy na stację. Wysoce zalecane.

Wycieczka do Durdle Door była niesamowita, absolutnie piękne zabytki, a przewodnik był bardzo pomocny i zabawny. Dostarczono komentarz dotyczący okolicy i podróży na miejsce. Następnie wyjaśniłem, jak dostać się do miejsc i najlepszych miejsc, aby zrobić ładne zdjęcia i widoki. Ponadto, gdy padał deszcz, zaoferowano ludziom podwiezienie do zatoki Lulworth, jeśli nie chcieli chodzić.

Dobrze zorganizowana wycieczka. Można to wygodnie zrobić w ramach jednodniowej wycieczki z Londynu. Wszystko było na temat i na czas. Naszym przewodnikiem był George, wszystko ładnie przez niego wyjaśnione, zdecydowanie polecam wycieczkę.