Wybrzeże Jurajskie autobusem: Zatoka Lulworth i Durdle Door

4,8 / 5

Opinie: 93

Wybrzeże Jurajskie autobusem: Zatoka Lulworth i Durdle Door

Od $42,29 za osobę

Odkryj prehistoryczne cuda natury i odwiedź najbardziej malownicze miejsca Wybrzeża Jurajskiego w trakcie wycieczki autobusowej z Bournemouth. Podziwiaj zatokę Lulworth oraz łuk Durdle Door podczas 3-godzinnego pobytu na wybrzeżu.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 6 godz.
Godzina rozpoczęcia 11:00
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz łuk skalny Durdle Door, znany jako perełka Wybrzeża Jurajskiego
 • Podziwiaj słynne Lulworth - przepiękną zatokę w kształcie muszelki oraz Lulworth Crumple
 • Przekonaj się, jak niesamowicie piękne jest Wybrzeże Jurajskie
Pełny opis
Odkryj jedne z najbardziej malowniczych wybrzeży w południowej Anglii na wycieczce autobusowej z Bournemouth. Podróżuj wzdłuż Wybrzeża Jurajskiego przez Poole Harbour i Sandbanks oraz zobacz jedyne tutaj miejsce, które wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Odwiedź zatokę Lulworth i naturalny łuk wapienny Durdle Door. Skorzystaj z map i wskazówek, które z pewnością będą pomocne w trakcie samodzielnego zwiedzania. Wybierz się na pieszą wyprawę z Durdle Door do zatoki Lulworth i podziwiaj niesamowite widoki ze wzgórza Hambury Tout. Jeśli wolisz odpocząć, wyrusz w rejs statkiem z zatoki Lulworth, żeby zobaczyć łuk z perspektywy morza (opcjonalnie, na własny koszt). Zwiedzaj okolice, korzystając ze wskazówek podanych na mapie albo zaufaj swojej intuicji i podążaj własnymi ścieżkami. Udaj się do kawiarni lub restauracji w wiosce West Lulworth albo odwiedź mały sklepik w parku wakacyjnym w Durdle Door.
Wliczone w cenę
 • Transport autobusem lub minibusem
 • Informacje, które ułatwią Ci samodzielne zwiedzanie
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Wewnątrz pojazdów klienci powinni zachowywać dystans od innych osób
  Wymagania dla podróżnych
  • Klienci powinni mieć założone maski ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Miejsce zbiórki

  Wsiądź do autobusu na przystanku K na stacji autobusowej w Bournemouth. Znajduje się ona naprzeciwko stacji kolejowej pod wielkim supermarketem ASDA.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  •  Załóż wygodne buty ze względu na nierówną nawierzchnię.
  • Pogoda na wybrzeżu może być nieprzewidywalna. Nawet w słoneczny dzień temperatura może niespodziewanie spaść, gdy nadejdzie morska mgła.
  • Durdle Door położone jest około 0,8 km od drogi, a szlaki prowadzące tam są dosyć strome. Mimo to wiele osób decyduje się podjąć wyzwanie. Jeżeli chcesz, możesz zostać w zatoce Lulworth. Jest tam dużo do zobaczenia i na pewno spędzisz czas w interesujący sposób.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,8 / 5

  na podstawie 93 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4.9/5
  • Transport
   4.7/5
  • Jakość/cena
   4,6/5
  • Bezpieczeństwo
   4,8/5
  Sortuj wg

  Sortuj wg

  Sceneria jest oszałamiająca, ale dobrze byłoby mieć ogrodzenie lub linę na pasie ziemi, gdy zbliżasz się do Durdle Door, ponieważ silny wiatr może zrzucić bardzo niebezpieczną kroplę. Durdle Door jest piękne, ale Lulworth Cove też jest oszałamiające. Paul, nasz kierowca autokaru, był przyjazny i gościnny i udzielił nam wielu informacji na temat trasy malowniczej trasy wokół Bournemouth i Poole. Dowiedzieliśmy się o przemytnikach, Sandbanks, a nawet widzieliśmy najdroższych fryzjerów z portierem do parkowania samochodów! Spóźniliśmy się trochę na miejsce odbioru i Paul zadzwonił do nas, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, czy też potrzebujemy wskazówek. Wielu zapracowanych kierowców autokarów obyłoby się bez nas. Naprawdę doceniliśmy tę przyjazną interwencję. To piękne miejsce, ale potrzebujesz rozsądnej odzieży i obuwia. Paweł pozwolił osobom, które nie chciały iść całą drogę powrotną po trasie górskiej, wrócić na główny parking w wagonie przy trasie drogowej. Jeśli kochasz kr

  Czytaj dalej

  30 października 2020

  To bardzo dobre doświadczenie, aby zobaczyć piękne miejsca w Anglii, idealna pogoda, ale powinienem zabrać strój kąpielowy, aby trochę się zanurzyć i trochę się opalać. Informator turystyczny na stacji Bournemouth jest bardzo miły, nasz przewodnik turystyczny Gerry jest bardzo pomocny i podrzuca mnie potem do mojego hotelu i pokaż mi drogę do następnej przygody, bardzo dziękuję

  Czytaj dalej

  15 września 2020

  To była doskonała podróż.

  Przewodnik był bardzo kompetentny i jeszcze ważniejszy, jego instrukcje dotyczące miejsca i czasu spotkania były bardzo jasne, co jest ważne dla turystów, którzy nie znają okolicy. W sierpniu ruch uliczny był zły, ale kierowca bezpiecznie i szybko dotarł z powrotem, ponieważ kilku z nas miało pociągi do złapania. Polecam wyjazd.

  3 września 2019

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 90291