Bournemouth
Atrakcje na deszczowy dzień

Atrakcje na deszczowy dzień
Liczba znalezionych atrakcji: 3

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Bournemouth: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 26
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Bournemouth Atrakcje na deszczowy dzień

Rejs po Poole Harbour i wyspach

1. Rejs po Poole Harbour i wyspach

Weź udział w rejsie po największym naturalnym porcie w Europie, przy którym położone jest miasto Poole. Zobacz złote plaże w dzielnicy Sandbanks i wyspę Brownsea. Zarówno z odkrytego pokładu, jak i z wygodnego salonu roztaczają się wspaniałe widoki na wyjątkowy krajobraz, który otacza port. Tę trwającą 70 minut wycieczkę rozpoczniesz na urokliwym nabrzeżu w Poole, które wyróżniają stare budynki i gwarna atmosfera.  Następnie przepłyniesz obok wyspy Brownsea, którą zamieszkują dzikie zwierza. Ponadto zobaczysz na niej malowniczy zamek Brownsea, który służył obronie przed najazdami Francuzów. Kolejny punkt wycieczki stanowi półwysep Sandbanks i luksusowe domy, które tworzą „Golden Mile”. Później zachwyci Cię ogrom naturalnej przestrzeni portu i pozostałe wyspy: Green, Furzey, Long i Round. Ta fantastyczna sceneria pomogła zainspirować twórców takich klasyków jak „Władca Pierścieni” i „Podróże Guliwera”. 

Bournemouth: Bilet wstępu do Upside Down House

2. Bournemouth: Bilet wstępu do Upside Down House

Upside Down House to dom, który jest dosłownie do góry nogami! Oferujemy odwiedzającym możliwość zrobienia wielu niezapomnianych i surrealistycznych zdjęć i filmów, które mogą odwrócić do góry nogami i udostępnić na swoich platformach społecznościowych i komunikacyjnych, takich jak Facebook, Instagram, TikTok i WhatsApp. Jest to doświadczenie, którym możesz podzielić się w czasie rzeczywistym z przyjaciółmi i rodziną. Równie przyjemne dla dzieci i dorosłych! Każda lokalizacja jest wyjątkowa i ma własną tożsamość. Zapewniamy, że znajduje to odzwierciedlenie w odwiedzanych domach, projektując i dekorując je w różny sposób - łącząc stare z nowym. Pozwala to przyjaciołom i rodzinom na zabawę i przyjemne doświadczenie w ramach dnia spędzonego poza domem. Dzieci w wieku do 3 lat wchodzą za darmo

Z Bournemouth: wycieczka do Lulworth Cove i Durdle Door

3. Z Bournemouth: wycieczka do Lulworth Cove i Durdle Door

Odkryj jedne z najbardziej malowniczych linii brzegowych w południowej Anglii podczas podróży autobusem z Bournemouth. Podróżuj wzdłuż słynnego Wybrzeża Jurajskiego, przez Poole Harbour i Sandbanks, aby doświadczyć jedynego naturalnego w kraju wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Odwiedź zarówno Lulworth Cove, jak i naturalny łuk wapienny Durdle Door i uzyskaj mnóstwo informacji i map, które pomogą Ci po drodze. Wykorzystaj czas na lekki spacer na łonie natury z Durdle Door przez wzgórze do Lulworth Cove i podziwiaj wspaniałe widoki z Hambury Tout. Spędź czas w Lulworth Cove, jeśli wolisz odpocząć od nóg i podziwiać piękny widok na łuk podczas opcjonalnej przejażdżki łodzią z plaży, na własny koszt. Skorzystaj z mapy z zaznaczonymi głównymi funkcjami lub podążaj za własnym nosem i odkrywaj niezależnie. Znajdź przyjemną kawiarnię lub restaurację w wiosce West Lulworth lub skorzystaj z małego sklepu w parku wakacyjnym w Durdle Door.

Bournemouth: Zwiedzanie miasta Hop-On Hop-Off Bus Tour

4. Bournemouth: Zwiedzanie miasta Hop-On Hop-Off Bus Tour

Poznaj piękne brytyjskie wybrzeże podczas wycieczki Bournemouth hop-on hop-off. Przejedź się piętrowym autobusem z otwartym dachem podczas 1,5-godzinnej pętli przez wybrzeże Dorset, aby odkryć piękne nadmorskie miasta Bournemouth i Poole. Zatrzymaj się na nabrzeżu Poole i odkryj różnorodne sklepy, parki, restauracje i teatry, a także tętniące życiem kluby nocne. Komentarz na pokładzie wskazuje główne zabytki i atrakcje każdego miasta, dostępne z 22 dogodnie zlokalizowanych przystanków na trasie autobusu. W Bournemouth i Poole jest mnóstwo rzeczy do zrobienia. Piętrowy autobus to doskonały sposób na zwiedzanie malowniczego brytyjskiego wybrzeża, a fenomenalne plaże, parki i sklepy w Bournemouth i Poole są łatwo dostępne z trasy wędrówki wzdłuż wybrzeża. Przystanki wycieczki po Bournemouth: A. Stacja Bournemouth - stanowisko K A. East Overcliff Drive 1. Molo w Bournemouth - za Hot Rocks 2. Bournemouth Square - Gervis Place Stand X 3. West Cliff Savoy Hotel 4. Westbourne - Camden Bar 5. Branksome Chine 6. Canford Cliffs - Loch Fyne 7. Plaża Sandbanks: Shore Road 8. Plaża Sandbanks: Pawilon 9. Półwysep Sandbanks: Podejście do promu 10. Plaża Sandbanks: naprzeciwko pawilonu 11. Plaża Sandbanks: naprzeciwko Shore Road 12. Wioska Lilliput: Lilliput Square 13. Teren rekreacyjny Whitecliff 14. Poole Park: Park Gates East 15. Poole Quay & Old Town: Thistle Hotel 16. Baiter Park 17. Poole Park 18. Ashley Cross: Stacja kolejowa Parkstone 19. Penn Hill 20. Westbourne 21. Trójkąt 22. Bournemouth Square (stoisko LL)

Molo w Bournemouth: Bilet wstępu PierZip

5. Molo w Bournemouth: Bilet wstępu PierZip

Poczuj dreszczyk emocji związany z lataniem w powietrzu i nad falami dzięki temu biletowi wstępu na przejażdżkę PierZip w Bournemouth. PierZip to pierwsza na świecie tyrolka łącząca molo z brzegiem, oferująca 250-metrowy podwójny tyrolkę. Rzuć wyzwanie przyjaciołom i rodzinie na podwójnym suwaku, jadąc razem z nimi, aby ścigać się do brzegu. Wystartuj z platformy Zip Tower znajdującej się 25 metrów nad poziomem morza, a następnie ścigaj się i „surfuj” 250 metrów nad falami, aby wylądować na plaży. Wyrusz w prawdziwie wyjątkowe i niezapomniane przeżycie oraz wspaniały sposób na podziwianie niesamowitego, panoramicznego widoku na Bournemouth i jego oszałamiającą linię brzegową.

Z Bournemouth: jednodniowa wycieczka po Wybrzeżu Jurajskim i Wyspie Purbeck

6. Z Bournemouth: jednodniowa wycieczka po Wybrzeżu Jurajskim i Wyspie Purbeck

Złap poranny prom na wyspę Purbeck. Zobacz Old Harry Rocks, początek Wybrzeża Jurajskiego, jedyne w Anglii naturalne miejsce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na port Poole i wyspę Brownsea. Do południa dotrzesz do Durlston Country Park. Odwiedź zupełnie nowe centrum dla zwiedzających Wybrzeże Jurajskie, które mieści się w niedawno odnowionym zamku Durlston. Jest czas na poranną kawę z widokiem na słynny Wielki Glob i szansę na spacer po szczycie klifu do jaskiń Tilly Whim i latarni morskiej Anvil Point. Za każdego gościa przywiezionego do Durlston Country Park przekazywana jest składka na stypendium, które pomaga wesprzeć ich program wolontariatu. Kierując się na zachód, przejedź przez niektóre z maleńkich uliczek i wiosek, które nadają Purbeck wyjątkowy charakter. Zjedz lunch w wiosce Corfe Castle, zdominowanej przez ruiny, które nadają jej nazwę. Wejście do samego zamku nie jest wliczone w cenę (bezpłatnie dla członków NT). Po obiedzie wybierz się na łagodną przejażdżkę wzdłuż wybrzeża, podziwiając bardziej oszałamiające krajobrazy, kierując się na popołudnie do Lulworth Cove i Durdle Door. Zejdź do Man o’ War Rocks i zobacz wspaniały łuk skalny Durdle Door, wykuty z pokładów wapienia Portland. Na koniec udaj się do Lulworth Cove i zobacz słynną formację skalną Lulworth Crumple w Stair Hole. Prośba o odbiór z hotelu: Napisz do nas na adres info@discoverdorset.co.uk, podając datę, numer rezerwacji oraz nazwę i adres swojego hotelu. Miejsce i przybliżony czas potwierdzimy w e-mailu zwrotnym, prosimy o przybycie 10-15 minut wcześniej i na zewnątrz.

Bournemouth: Bilet wstępu RockReef Indoor Clip 'n Climb

7. Bournemouth: Bilet wstępu RockReef Indoor Clip 'n Climb

Rzuć wyzwanie 25 wyjątkowym ścianom Clip 'n' Climb w RockReef Activity Centre w Bournemouth dzięki biletom na Clip n' Climb. Podejmij wyzwanie wspinaczkowe „Stairway to Heaven”, które zapewnia ekscytujący poziom wyzwań dostosowany do każdego wieku i umiejętności, od 4 do 94 lat. Po przybyciu do ośrodka należy przejść szkolenie w zakresie bezpieczeństwa z wprowadzeniem trwającym do 30 minut. Ciesz się mnóstwem zabawy, pchając i testując swoją zwinność, pewność siebie, wspinaczkę i umiejętności rozwiązywania problemów. Wybieraj spośród szerokiej gamy ścian wspinaczkowych do użytku w pomieszczeniach, a każda ściana stanowi inne wyzwanie – niezależnie od tego, czy będzie to sprawdzenie prędkości, wybranie najszybszej lub najtrudniejszej trasy do pokonania, czy też decyzja, w jaki sposób chwycić się uchwytu i rozłożyć ciężar ciała. Jeśli masz ochotę na rywalizację, ścigaj się ze znajomymi w „szybkiej wspinaczce”, mając do dyspozycji tylko 2 identyczne ściany, zegar i umiejętności wspinaczkowe. Spróbuj dostać się do tabeli liderów, będąc najszybszym wspinaczem dnia.

Wielka Brytania/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

8. Wielka Brytania/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Wielkiej Brytanii dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Wielkiej Brytanii i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Poole: Old Harry Rocks i Corfé Castle - wycieczka z przewodnikiem na rowerze elektrycznym

9. Poole: Old Harry Rocks i Corfé Castle - wycieczka z przewodnikiem na rowerze elektrycznym

Twoje wakacje w Dorset stały się o wiele przyjemniejsze dzięki naszym elektrycznym wycieczkom rowerowym z przewodnikiem. Równie łatwy w prowadzeniu jak konwencjonalny rower, Twój rower elektryczny zabierze Cię do jednych z najlepszych miejsc i okolic Wybrzeża Jurajskiego, bez potu, zrelaksowany i w swobodnym tempie. Wycieczka rowerem elektrycznym z przewodnikiem to jedna z najfajniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić, aby spędzić dzień pełen zabawy. Chwyć kask i wyrusz z naszym doświadczonym przewodnikiem po zwiedzaniu. Nasze wypożyczone rowery są tak zabawne, że nie będziesz mógł przestać się uśmiechać. Gdy tylko poczujesz, że motocykl wykonuje ciężką pracę, zdasz sobie sprawę, że to musi być najlepszy sposób na zobaczenie okolicy. Większość ludzi twierdzi, że jazda na rowerze elektrycznym sprawiała im tyle samo frajdy, co oglądanie miejsc! Mamy dla Ciebie kilka sugerowanych jednodniowych wycieczek, a ponieważ nasze rowery wymagają tak niewielkiego wysiłku, będziesz mógł zobaczyć znacznie więcej okolicy niż w przypadku konwencjonalnego wypożyczenia roweru. Plan podróży Początek w: Poole Harbour, Poole w Anglii Zatrzymaj się w: Sandbanks, Poole, Wielka Brytania Zatrzymamy się szybko, aby podziwiać piękne widoki na plażę ze złotym piaskiem, rozciągającą się na ponad 10 km do Christchurch. Zatrzymaj się na: plaża Studland i rezerwat przyrody, Ferry Road National Trust Area, Studland Zobaczymy plażę i rezerwat przyrody, mijając go na rowerze i zatrzymując się na kilka zdjęć. Zatrzymaj się w: Old Harry Rocks Udamy się do Harry's Rock z Obelisku, patrząc na Swanage i Poole Harbour, jeden z najwyższych punktów z magicznymi widokami. Zatrzymaj się w: Corfe Castle, Corfe Castle, Isle of Purbeck, Dorset, Anglia Zamek Corfe — Udamy się z Harry's Rock z powrotem do Studland i przez las do zamku Corfe. Zatrzymaj się w: Poole Harbour, Poole w Anglii Wrócimy, mijając Poole Harbour i Park, zatrzymując się na kilka zdjęć. Przejazd przez: Bournemouth, Bournemouth, Dorset, Anglia W zależności od pory roku będziemy jeździć na rowerze po Bournemouth Promenade także Sandbanks.

Wycieczka z przewodnikiem po Bournemouth i zwiedzanie zabytków

10. Wycieczka z przewodnikiem po Bournemouth i zwiedzanie zabytków

Poznaj Bournemouth we własnym tempie podczas interaktywnej pieszej wycieczki po poszukiwaniu padlinożerców. Będziesz zwiedzać miasto pieszo i zdobywać punkty za rozwiązywanie różnych typów zadań: Znajdź zabytki: Będziesz korzystać ze wskazówek, aby znaleźć najlepsze zabytki i ukryte skarby w całym mieście. Funkcja mapy w aplikacji pomoże Ci tam dotrzeć. Rozwiąż pytania: Gdy już dotrzesz do miejsca, którego szukasz, zostaną Ci zadane pytania dotyczące widoku. W większości przypadków odpowiedzi są ukryte w znakach, obrazkach itp. Świetny i zabawny sposób na poznanie nowych rzeczy o mieście. Baw się dobrze: Podczas przygody możesz spodziewać się także ekscytujących zadań fotograficznych, które wymagają dużej kreatywności. Jeśli opanujesz migawki, zostaniesz nagrodzony punktami. Po drodze dotrzesz do niesamowitych miejsc, takich jak „Lower Gardens”, „Bournemouth Pier”, „War Memorial” i wielu innych ekscytujących atrakcji w okolicy. Po zarezerwowaniu gry otrzymasz e-mail z kodem do gry zawierającym instrukcje dotyczące gry. Udaj się do „The Square” i użyj kodu, aby odblokować grę w aplikacji. Wycieczka kończy się w Galerii i Muzeum Sztuki Russell-Cotes. Doświadczenie nie jest ograniczone czasowo. Miasto można zwiedzać we własnym tempie i robić sobie przerwy. Po prostu pobierz aplikację Explorial, przejdź do punktu początkowego i możesz rozpocząć grę. Zwiedzanie trwa średnio około 1-2 godzin.

Bournemouth

Bournemouth

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje na deszczowy dzień w: Bournemouth

Oprócz atrakcji typu Atrakcje na deszczowy dzień jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Bournemouth?

W: Bournemouth są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Atrakcje na deszczowy dzień w: Bournemouth?

Bournemouth: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bournemouth? Kliknij tutaj.