Atrakcje i wycieczki Bournemouth

Bournemouth: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bournemouth? Kliknij tutaj.

Bournemouth: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 740 opinii

Sceneria jest oszałamiająca, ale dobrze byłoby mieć ogrodzenie lub linę na pasie ziemi, gdy zbliżasz się do Durdle Door, ponieważ silny wiatr może zrzucić bardzo niebezpieczną kroplę. Durdle Door jest piękne, ale Lulworth Cove też jest oszałamiające. Paul, nasz kierowca autokaru, był przyjazny i gościnny i udzielił nam wielu informacji na temat trasy malowniczej trasy wokół Bournemouth i Poole. Dowiedzieliśmy się o przemytnikach, Sandbanks, a nawet widzieliśmy najdroższych fryzjerów z portierem do parkowania samochodów! Spóźniliśmy się trochę na miejsce odbioru i Paul zadzwonił do nas, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, czy też potrzebujemy wskazówek. Wielu zapracowanych kierowców autokarów obyłoby się bez nas. Naprawdę doceniliśmy tę przyjazną interwencję. To piękne miejsce, ale potrzebujesz rozsądnej odzieży i obuwia. Paweł pozwolił osobom, które nie chciały iść całą drogę powrotną po trasie górskiej, wrócić na główny parking w wagonie przy trasie drogowej. Jeśli kochasz kr

Podróż była łatwa do zarezerwowania, a proces transakcji za pomocą PayPal był szybki. Sama wycieczka była dobra, wybraliśmy do tego idealną pogodę! Łódź była czysta i dobrze zarządzane ograniczenia, komentarz był przydatny i jasno wyrażony, z dodatkowym humorem! Zarezerwowałbym ponownie na dłuższą wycieczkę następnym razem. Byłoby przydatne, aby organizator wycieczek i inni sprzedawcy biletów aktualizowali na przykład informacje o miejscu spotkania; nie każ pasażerom spotykać się przed pubem The Jolly Sailor, jeśli nie jest to miejsce spotkania. Powiedz im, żeby pokazali swoje bilety w niebieskiej chacie (tak, teraz niebieskiej - nie czerwonej!) naprzeciwko pubu The Quay - to byłoby dokładniejsze! Czerwona chata nie jest przeznaczona dla City Cruises. Ogólnie było to dobre doświadczenie i po przystępnej cenie. Dziękuję Ci.

Spektakularne widoki, sporo chodzenia i upał. Ale dałyśmy radę i jesteśmy bardzo szczęśliwe, że oglądamy kolejne cuda natury. A Get Your Guide jako wypróbowany sposób na zwiedzanie serdecznie polecam.

jJeśli ktoś lubi oglądać bogactwo- rewelacja! Dla miłośników bogactwa przyrody - mały niedosyt

First time we Was on trip on the boat. We love it. Thank you for great Tour.