Boston
obserwacja delfinów i wielorybów

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu obserwacja delfinów i wielorybów w: Boston

Oprócz atrakcji typu obserwacja delfinów i wielorybów jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Boston?

Boston: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Boston? Kliknij tutaj.

Boston: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 312 opinii

Doskonałe obserwacje humbaków i minke wielorybów 4 lipca

To był niesamowity rejs z obserwacją wielorybów. Z bliska widzieliśmy ponad 10 wielorybów. Kilka w oddali. Gorąco polecam tę wycieczkę. Gwarantują one obserwacje wielorybów i dadzą ci darmowy bilet na rejs, który nigdy nie wygasa, jeśli nie zobaczysz wieloryba. Wygnają cię do chronionego obszaru 1 1/2 godziny. Obserwujesz wieloryby w tym chronionym obszarze przez godzinę. Potem jeszcze półtorej godziny wstecz. Może to potrwać 3-4 godziny, w zależności od tego, ile czasu potrzeba na ich znalezienie. W odległości garbów można było zobaczyć spraye. Trzy ogromne garbki wynurzyły się w odległości kilku stóp od nas i leniwie nabrały powietrza i tak dobrze widać było ich dziury. Potem zanurkowali. Co za niesamowite przeżycie! Na pokładzie znajduje się świetny przewodnik z akwarium New England Aquarium, który informuje Cię, gdzie szukać.

To świetny produkt, ale byłem rozczarowany, że tak naprawdę widzieliśmy tylko jedną parę wielorybów i karmiły się, więc ich wygląd był sporadyczny. Wolałbym zostać później, by znaleźć inne wieloryby. Jestem zdumiony, że masz słomki i mieszadła PLASTIKOWE w barze z przekąskami !! Naprawdę? Mówisz o wpływie odpadów na środowisko na życie w morzu i używasz jednorazowych tworzyw sztucznych jednorazowego użytku ???

Byłem podekscytowany możliwością zobaczenia wielorybów i nie musiałem ruszać się z siedzenia przy oknie, ponieważ mobilność jest dla mnie ogromnym problemem! Kapitan poruszył łodzią, aby skorzystać ze wszystkich stron statku.

Niesamowite doświadczenie

Rewelacyjny wyjazd, 100% szans na zobaczenie wielorybów w ich naturalnym środowisku. Profesjonalny komentarz pracowników New England Aquarium. Polecam wszystkim miłośnikom przyrody i nie tylko. Trzeba się ciepło ubrać.

Było cudownie!

Kupiłem bilety online, całkowita wycieczka trwała właściwie 4 godziny. To było bardzo pouczające, gorąco polecam! :)