Boston – nasze najbardziej polecane atrakcje

Boston Duck Tour: oryginalna przygoda

1. Boston Duck Tour: oryginalna przygoda

Zachwyć się podczas 80-minutowej wycieczki „Duck” po Bostonie i zobacz miasto z lądu i wody podczas jednej podróży bez międzylądowania. Wejdź na pokład swojej amfibii w stylu II wojny światowej w Muzeum Nauki lub Prudential Center i wyrusz na odkrywanie wyjątkowych dzielnic. Na pokładzie powita Cię jeden z legendarnych „ConDUCKtors®”, który poprowadzi Cię narracją i opowie o Bostonie jako miejscu narodzin wolności i miejscu „pierwszych rzeczy”. Przejedź obok rezydencji stanowej ze złotą kopułą do Bunker Hill i jedź dalej do Boston Common i Copley Square. Posłuchaj o „Big Dig” i podziwiaj modną Newbury Street. Idź do historycznego targu Quincy i nie tylko. W miarę jak rozwija się to, co najlepsze w Bostonie, Twój „ConDUCKtor®” dostarczy Ci wielu mało znanych faktów i interesujących spostrzeżeń na temat dziedzictwa miasta. A kiedy myślisz, że widziałeś już wszystko, nadszedł czas na plusk w rzece Charles. Ciesz się widokami Bostonu i Cambridge, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Wszystkie wycieczki są wyposażone w zabawnego, pouczającego lokalnego przewodnika. Ponadto co pół godziny z lokalizacji Muzeum Nauki odjeżdżają wycieczki obcojęzyczne. Te wycieczki wykorzystują najnowocześniejszą technologię GPS, aby oferować wycieczki w języku hiszpańskim, niemieckim, francuskim, mandaryńskim, japońskim, włoskim, portugalskim (dialekt brazylijski), kantońskim i koreańskim, bez dodatkowych kosztów. Jeśli potrzebujesz tego wielojęzycznego komentarza, koniecznie wybierz opcję z Muzeum Nauki.

Boston Fenway Park: wycieczka z przewodnikiem po stadionie z opcjami

2. Boston Fenway Park: wycieczka z przewodnikiem po stadionie z opcjami

Odkryj Fenway Park, historyczną ikonę Bostonu i siedzibę drużyny Boston Red Sox, korzystając z wielu opcji wycieczek. Niezależnie od tego, czy wolisz publiczną jednogodzinną wycieczkę, prywatną jednogodzinną wycieczkę, ekskluzywną wycieczkę przed meczem, czy też wygodną 15-minutową wycieczkę, każdy fan znajdzie coś dla siebie. Dołącz do naszej publicznej, godzinnej wycieczki i poznaj bogatą historię Fenway Park. Prowadzony przez doświadczonego przewodnika zwiedzaj boisko do gry w piłkę nożną i boisko do baseballu, na którym legendy Red Sox, Williams, Yaz, Fisk i Rice, odcisnęły piętno na Red Sox Nation. Zobacz Pesky's Pole i usiądź na szczycie słynnego na całym świecie Zielonego Potwora, który ma 37 stóp i 2 cale wysokości z widokiem na lewe pole. Podziwiaj wspaniałe widoki i zapierające dech w piersiach widoki Bostonu ze szczytu tarasu dachowego z widokiem na prawe pole. Aby uzyskać bardziej ekskluzywne wrażenia, wybierz naszą prywatną godzinną wycieczkę. Oprócz odwiedzenia tych samych miejsc, co podczas wycieczki publicznej, będziesz mieć możliwość zwiedzania ekskluzywnych obszarów, takich jak Red Seat, Visiting Team Clubhouse i innych (w zależności od dostępności). Aby zapewnić fanom najlepsze wrażenia, wycieczka przed meczem zapewnia wyłączny dostęp do boiska i boiska (w zależności od dostępności). Uzyskaj wcześniejszy dostęp do stadionu przed publicznością i ciesz się wyjątkowymi przywilejami. To doświadczenie ma miejsce trzy godziny przed czasem gry w dni gry. Brak czasu? Ta wygodna 15-minutowa wycieczka zapewnia szybki wgląd w oszałamiający panoramiczny widok Fenway Park na boisko i panoramę miasta. Ta ekspresowa wycieczka, prowadzona przez doświadczonego przewodnika, obejmuje najbardziej charakterystyczne konstrukcje i lokalizacje stadionu, pozwalając zanurzyć się w atmosferze i zrobić własne niezapomniane zdjęcia. Bez względu na to, którą wycieczkę wybierzesz, ekskluzywne wycieczki GeetYourGuide po Fenway Park oferują wyjątkowy widok na niezwykłą spuściznę i historyczne miejsce Red Sox.

Boston: wycieczka piesza z przewodnikiem po Uniwersytecie Harvarda ze studentem

3. Boston: wycieczka piesza z przewodnikiem po Uniwersytecie Harvarda ze studentem

Dołącz do prowadzonej przez studentów pieszej wycieczki po najstarszym amerykańskim uniwersytecie, Harvardzie. Zobacz historyczny kampus oczami studenta i odwiedź najważniejsze atrakcje, w tym pomnik Johna Harvarda i salę pamięci. Zaczynając w sercu Harvard Square, entuzjastyczny student Harvardu poprowadzi Cię do historycznego Harvard Yard. Ciesz się widokami, podczas gdy Twój przewodnik bawi i inspiruje opowieściami o historii Harvardu i osobistym doświadczeniu na uniwersytecie, który nazywają domem. Zobaczysz z bliska główne zabytki Harvardu, w tym Johnston Gate, pomnik Johna Harvarda, Memorial Hall i Widener Library. Po drodze staniesz się nawet wtajemniczony w kilka sekretów Harvardu! Niezależnie od tego, czy jesteś studentem odwiedzającym uczelnie, czy rodziną na wakacjach, wycieczka Hahvahd jest niewątpliwie najlepszym sposobem na zobaczenie Harvardu.

Boston: Wycieczka tramwajem po Starym Mieście wskakuj/wyskakuj

4. Boston: Wycieczka tramwajem po Starym Mieście wskakuj/wyskakuj

Ciesz się wycieczką typu hop-on hop-off na pokładzie uroczego pomarańczowo-zielonego wózka Boston Old Town Trolley i odwiedź ponad 100 interesujących miejsc w mieście we własnym tempie. Ciesz się swobodą wsiadania i wysiadania przez cały dzień i odkrywania atrakcji, takich jak Boston State House, Liberty Wharf i Charlestown Navy Yard. Podziwiaj widoki z wysokości piętrowego pojazdu, chroniąc się przed żywiołami. Wygodne, zamknięte wózki pozwalają cieszyć się wysokimi widokami w deszczu, śniegu lub w słońcu. Wybierz opcję biletu 1-dniowego lub 2-dniowego z bezpłatnym, nieograniczonym ponownym wejściem na pokład. Trasa Boston Trolley obejmuje wszystkie główne obszary, w tym centrum miasta, Beacon Hill, Back Bay, dzielnicę teatralną i nabrzeże. Dyrygenci prowadzą narrację trasy, oferując zabawną mieszankę ciekawostek i humorystycznych historii. W pobliżu ponad 100 interesujących miejsc w Bostonie znajduje się 14 przystanków, są to: • Przystanek 1: New England Aquarium/Faneuil Hall Marketplace • Przystanek 2: Historyczny North End • Przystanek 3: USS Constitution/Charlestown Navy Yard • Przystanek 4: North Station/TD Bank Garden • Przystanek 5: Old State House * Przystanek 6: Beacon Hill/Antique Row • Przystanek 7: Cheers Bar „The Original” • Przystanek 8: Prudential Center/Skywalk Observatory (obecnie zamknięte z powodu prac budowlanych) • Przystanek 9: Plac Chrześcijańskiej Nauki/Sala Symfoniczna • Przystanek 10: galerie handlowe Copley Place • Przystanek 11: Plac Copley/Kościół Świętej Trójcy • Przystanek 12: Staromiejskie centrum powitalne tramwajów • Przystanek 13: Boston State House/ Boston Common/Beacon Hill • Przystanek 14: Boston Tea Party Ships & Museum (w cenie wstęp ze zniżką)

Boston: statki Boston Tea Party i interaktywna wycieczka po muzeum

5. Boston: statki Boston Tea Party i interaktywna wycieczka po muzeum

Uważane za najważniejsze wydarzenie, które doprowadziło do rewolucji amerykańskiej, Boston Tea Party było częścią ruchu oporu w Ameryce Brytyjskiej. Bądź częścią tego wydarzenia, które zmieniło historię podczas interaktywnej wycieczki. Poznaj żywe postacie, zobacz repliki statków i dowiedz się o zaangażowanych osobach. Weź ulotkę od jednego z kolonistów i dowiedz się, jaką rolę odegrasz. W domu spotkań wysłuchaj historii z nocy 16 grudnia 1773 roku i zdobądź własne przebranie irokeza, zanim rozpocznie się marsz do Griffin's Wharf. Poczuj dreszczyk emocji, gdy wrzucisz do morza skrzynkę herbaty i odkryj repliki statków, które odtwarzają oryginalne statki z XVIII wieku. Wewnątrz muzeum cofnij się w czasie z holograficznymi postaciami 3D i obserwuj, jak brytyjscy żołnierze i kolonialni patrioci kłócą się na twoich oczach. Następnie przeżyj bitwę w gigantycznym teatrze dookoła, aby uzyskać pełną lekcję historii.

Boston: piesza wycieczka z przewodnikiem po szlaku wolności

6. Boston: piesza wycieczka z przewodnikiem po szlaku wolności

Zobacz wszystkie 16 kultowych miejsc Freedom Trail w Bostonie podczas jednej wycieczki z doświadczonym przewodnikiem. Dowiedz się o słynnych Amerykanach, takich jak Paul Revere i John Hancock, a także o mniej znanych historiach kobiet, Afroamerykanów oraz patriotów-imigrantów i pionierów. Rozpocznij swoją wycieczkę na terenie Boston Common na tyłach pomnika Roberta Goulda Shawa, znajdującego się na rogu ulic Park i Beacon. Odkryj opowieści o buntownikach, gangach i Midnight Riders, z kilkoma tanimi dowcipami o tacie na dokładkę. Zrozumieć rolę Bostonu w rewolucji amerykańskiej i jak miasto stało się pionierem w dziedzinie abolicji, amerykańskiej edukacji i imigracji. Po drodze poznaj wybuchowe wydarzenia rewolucji amerykańskiej, takie jak bostońska herbatka i masakra bostońska w miejscach, w których miały miejsce. Zobacz Kościół Park Street, Granary Bury Ground, King's Chapel, pomnik Benjamina Franklina, księgarnię Old Corner, Old South Meeting House, Old State House, miejsce masakry w Bostonie, Faneuil Hall, Paul Revere House, kościół Old North, miejsce pochówku Copp's Hill, Konstytucja USS i pomnik Bunker Hill.

Boston: historyczny rejs widokowy

7. Boston: historyczny rejs widokowy

Wyrusz w rejs po Bostonie i wybierz się na wycieczkę po Boston Harbor. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki, orzeźwiającą morską bryzę i barwnie opowiedziane historie o przeszłości i teraźniejszości Bostonu, podziwiając widoki miasta z wody. Wyrusz z Long Wharf, a następnie przepłyń obok USS Constitution, najstarszego okrętu wojennego amerykańskiej marynarki wojennej na wodzie, podziwiaj pomnik Bunker Hill i rzuć okiem na legendarną wieżę kościoła Old North End. Posłuchaj heroicznych opowieści opowiadanych przez doświadczonych narratorów i poznaj lokalne legendy z czasów wojny o niepodległość. Dowiesz się również, jak port został przekształcony w jedną z najczystszych dróg wodnych w kraju. Ciesz się najlepszym widokiem bez względu na pogodę, dzięki przestronnym tarasom widokowym na zewnątrz, gdy jest ładna pogoda, i przestrzeniom wewnętrznym z dużymi oknami, jeśli chcesz przebywać w pomieszczeniu. Na pokładzie można również kupić napoje i przekąski.

Boston: rejs o zachodzie słońca po porcie w Bostonie

8. Boston: rejs o zachodzie słońca po porcie w Bostonie

Spotkaj się w Rowes Wharf i wyrusz na wycieczkę łodzią z przewodnikiem. Ten rejs o zachodzie słońca zapewni Ci niezrównane widoki na słynne zabytki Bostonu. Ucieknij przed upałem i podziwiaj piękną panoramę Bostonu oraz zabytkową konstytucję USS, gdy słońce zachodzi za miastem. Twój przewodnik eksperta opowie Ci o niektórych zabytkach i historii miasta. Gdy zapada wieczór, rejs o zachodzie słońca uwydatni popularne i słynne sceny rozgrywające się w Boston Harbor zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości. Przekąski i zimne napoje, w tym woda, soki i napoje gazowane; oraz pełny bar są dostępne na każdej łodzi.

Salem: Boos and Brews Nawiedzone pełzanie po pubach

9. Salem: Boos and Brews Nawiedzone pełzanie po pubach

Podwójny, podwójny trud i kłopoty; Płonący ogień i bańka kociołka. Przyjdź popijać najlepsze piwa i mikstury Salem w tym pełnym historii pubie w Mieście Czarownic. Spotkasz swojego doświadczonego przewodnika US Ghost Adventures w Turner's Seafood, gdzie tajemnicza kobieta w bieli nawiedza jadalnię. Stamtąd przejedziesz przez siedem innych upiornych, historycznych miejsc, w tym cztery puby. Zagłęb się w historię zazdrosnego i morderczego kapitana morskiego w Rockafellas. Połącz się z duchami Tawerny Miłosierdzia, gdzie marynarze znikali w tajnych podziemnych tunelach i nigdy więcej się nie pojawili. Wrócisz do domu z przyjemnym gwarem i mnóstwem kuszących historii, które zabawiają przyjaciół i rodzinę.

Boston: Bilet wstępu do zoo Franklin Park

10. Boston: Bilet wstępu do zoo Franklin Park

Zarezerwuj bilet wstępu do zoo Franklin Park w Bostonie i poznaj setki niezwykłych gatunków z całego świata. Poznaj zoo o powierzchni 72 akrów położone w historycznym Franklin Park. Poruszaj się w spokojnym tempie, przechodząc od wystawy, aby zobaczyć niezwykłe gatunki, które nazywają domem zoo. Odwiedź wystawy, takie jak Królestwo Kalahari, Giraffe Savannah, Nature's Neighborhoods i Outback Trail. Stań twarzą w twarz z zachodnimi gorylami nizinnymi na jednej z pięciu szklanych stacji widokowych. Spotkaj lemury katta, hipopotamy karłowate i gigantycznego mrówkojada. Odkryj lwy afrykańskie, żyrafy Masajów, zebry Grevy'ego, słodkie czerwone pandy, pieski preriowe, kangury i emu.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Boston
„Transformacja” i „nowoczesność” to słowa, które najlepiej opisują to miasto nazywane kolebką rewolucji amerykańskiej.

Najciekawsze atrakcje

Boston: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 153
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Boston: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Boston

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Boston

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Boston to:

Plymouth, Massachusetts

Boston: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Boston? Kliknij tutaj.

Boston: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 13 759 opinii

Bilet był świetny. Ale po pierwsze, miałeś złą cenę na swojej stronie internetowej, co oznaczało, że nie dostałem naszych biletów, dopóki nie napisałem, aby zapytać, co się dzieje, a bardzo pomocny członek personelu, Grecia, odpowiedział. 2. Bilet był na 9:20, a akwarium otwiera się dopiero o 9:30. 3. Nasz oryginalny bilet był na 15:00, a kiedy przyjechaliśmy, dowiedzieliśmy się, że akwarium jest zamykane tego popołudnia o 4 na prywatne wydarzenie, co oznaczałoby, że nasza wizyta byłaby bardzo skrócona. Akwarium jest fantastyczne! Elinor

Joey, nasz pierwszy kierowca, był bardzo pouczający i zabawny. A nasz drugi kierowca (nie złapał jego nazwiska, przepraszam, jego dwie siostry są nauczycielkami, a on wykładał na uniwersytetach) również był pełen informacji, powiedział nam wszystkim o pierwszych w Bostonie! Był również bardzo zabawny i naprawdę podobał mi się mój dzień! Podobało mi się również, że mogłem nie spieszyć się i po prostu wysiąść na dowolnym przystanku, a następnie wsiąść ponownie, gdy byłem gotowy, aby ruszyć dalej. Gorąco polecam wszystkim!

Zawsze chciałem wybrać się na wycieczkę z obserwacją wielorybów i nie zawiodłem się, widzieliśmy wieloryby. Cieszę się, że wzięliśmy katamaran, ponieważ podróż jest daleko i pozwoliła nam spędzić więcej czasu na obserwowaniu wielorybów. Mnóstwo ludzi, ale kapitan starał się zawrócić łódź, aby obie strony łodzi miały równy czas oglądania. Narrator był dobry.

Mieszkając w Bostonie, staram się trzymać z dala od atrakcji turystycznych, ale posiadanie przyjaciół w mieście było idealną wymówką, aby w końcu zrobić wycieczkę po kaczkach! Personel był bardzo przyjazny, a nasz przewodnik „Jigsaw” był kompetentny, przystojny i zabawny. To było dobrze spędzone popołudnie na poznawaniu miasta, które teraz nazywam domem!

Mieliśmy szczęście i spotkaliśmy bardzo aktywną i liczną rodzinę wielorybów na otwartym morzu. Trasa była więc wielkim sukcesem. Wyjaśnienia też były bardzo dobre. Tylko punkt początkowy wycieczki jest bardzo trudny do rozpoznania. Ale poza tym pełna rekomendacja.