Atrakcje i wycieczki Boston

„Transformacja” i „nowoczesność” to słowa, które najlepiej opisują to miasto nazywane kolebką rewolucji amerykańskiej.

Często zadawane pytania dotyczące: Boston

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Boston?

Boston: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Boston? Kliknij tutaj.

Boston: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 10 147 opinii

To była świetna wycieczka na zakończenie naszej podróży. Nasz przewodnik był niesamowity! ! ! Świetnie się bawiliśmy i dostaliśmy wiele świetnych zdjęć. Robią zdjęcie przed autobusem przed podróżą i masz możliwość ich zakupu po. To była słodka pamiątka, ale cena była nieco wygórowana. Jedynym prawdziwym problemem było to, że siedzenia były trochę ciasne i wsiadali od tyłu do przodu, co było trochę niezręczne dla nas w ostatnim rzędzie. Jednak w przyszłości zdecydowanie odwiedzę to wspaniałe miasto, a Duck Tours są na szczycie mojej listy rzeczy do zrobienia :)

Zawsze chciałem wybrać się na wycieczkę z obserwacją wielorybów i nie zawiodłem się, widzieliśmy wieloryby. Cieszę się, że wzięliśmy katamaran, ponieważ podróż jest daleko i pozwoliła nam spędzić więcej czasu na obserwowaniu wielorybów. Mnóstwo ludzi, ale kapitan starał się zawrócić łódź, aby obie strony łodzi miały równy czas oglądania. Narrator był dobry.

Mieszkając w Bostonie, staram się trzymać z dala od atrakcji turystycznych, ale posiadanie przyjaciół w mieście było idealną wymówką, aby w końcu zrobić wycieczkę po kaczkach! Personel był bardzo przyjazny, a nasz przewodnik „Jigsaw” był kompetentny, przystojny i zabawny. To było dobrze spędzone popołudnie na poznawaniu miasta, które teraz nazywam domem!

Mieliśmy szczęście i spotkaliśmy bardzo aktywną i liczną rodzinę wielorybów na otwartym morzu. Trasa była więc wielkim sukcesem. Wyjaśnienia też były bardzo dobre. Tylko punkt początkowy wycieczki jest bardzo trudny do rozpoznania. Ale poza tym pełna rekomendacja.

Byłem podekscytowany możliwością zobaczenia wielorybów i nie musiałem ruszać się z siedzenia przy oknie, ponieważ mobilność jest dla mnie ogromnym problemem! Kapitan poruszył łodzią, aby skorzystać ze wszystkich stron statku.