Atrakcje i wycieczki
Boston

„Transformacja” i „nowoczesność” to słowa, które najlepiej opisują to miasto nazywane kolebką rewolucji amerykańskiej.

Boston – nasze najbardziej polecane atrakcje

Boston Duck Tour: oryginalna przygoda

1. Boston Duck Tour: oryginalna przygoda

Zanurz się w wodzie podczas 80-minutowej wycieczki "Duck" po Bostonie i zobacz miasto z lądu i wody podczas jednej podróży bez międzylądowania. Wejdź na pokład amfibii w stylu II wojny światowej w Muzeum Nauki lub Prudential Center i wyrusz na odkrywanie wyjątkowych dzielnic. Na pokładzie powita Cię jeden z legendarnych "ConDUCKtors®", który poprowadzi narrację i opowie o Bostonie jako miejscu narodzin wolności i "pierwszych wydarzeń". Podróżuj obok State House ze złotą kopułą do Bunker Hill i kontynuuj do Boston Common i Copley Square. Posłuchaj o "Big Dig" i podziwiaj modną Newbury Street. Udaj się do historycznego Quincy Market i nie tylko. Podczas odkrywania tego, co najlepsze w Bostonie, Twój "ConDUCKtor®" przekaże Ci wiele mało znanych faktów i ciekawych spostrzeżeń na temat dziedzictwa miasta. Następnie, gdy myślisz, że widziałeś już wszystko, nadszedł czas na pluskanie się w rzece Charles. Podziwiaj widoki Bostonu i Cambridge, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Wszystkie wycieczki prowadzone są przez zabawnego i bogatego w informacje lokalnego przewodnika. Ponadto Boston Duck Tours zainwestowało w zapewnienie najlepszych wrażeń w Bostonie dla turystów z całego świata dzięki nowej aplikacji obcojęzycznej aktywowanej przez GPS, którą goście mogą pobrać i używać podczas wycieczki. Aplikacja przełamuje barierę językową, zapewniając obrazy, a także narrację w językach takich jak hiszpański, niemiecki, mandaryński, francuski, japoński, włoski, brazylijski portugalski, koreański i kantoński podczas wszystkich wycieczek. Weź ze sobą własne słuchawki.

Boston: rejs katamaranem i obserwowanie wielorybów

2. Boston: rejs katamaranem i obserwowanie wielorybów

Weź udział w obserwacji wielorybów u wybrzeży Bostonu na wygodnym, szybkim katamaranie z maksymalną widocznością z zewnątrz i wewnątrz. Wypatruj humbaków, płetwali zwyczajnych i karłowatych oraz delfinów białobokich podczas tej wycieczki pełnej przygód. Fachowy komentarz podczas rejsu zapewnią najlepsi przewodnicy – profesjonalni badacze z Whale Center of New England, największego w regionie autorytetu w dziedzinie populacji wielorybów. Gdy znajdziesz swoją załogę w doku, wejdź na pokład katamaranu, który jest najszybszym i najwygodniejszym sposobem na odkrywanie Atlantyku.  Korzystaj z trzech zewnętrznych tarasów widokowych, klimatyzowanej strefy w kabinie z wyściełanymi siedzeniami, stołami, najnowocześniejszymi systemami dźwiękowymi i wideo oraz kuchnią oferującą przekąski i napoje do nabycia. Miej oczy szeroko otwarte i spróbuj zobaczyć:  Humbaki Humbaki słyną z wydawania niezwykłych dźwięków, które można usłyszeć pod wodą z odległości setek kilometrów. Nazwa naukowa tego gatunku to „Megaptera”, co tłumaczy się jako „długopłetwiec” – termin ten nawiązuje do długich płetw humbaków. Płetwale zwyczajne Płetwal zwyczajny jest drugim co do wielkości zwierzęciem na Ziemi po płetwalu błękitnym. Dorasta on do 14-21 metrów długości, a dorosły osobnik waży około 40 ton. Płetwale karłowate Te smukłe, niewielkie fiszbinowce przypominające delfiny są najliczniej występującym gatunkiem wieloryba na świecie. Ich populacja liczy ponad milion osobników. Delfiny białobokie Gatunek ten występuje wyłącznie w wodach północnego Atlantyku, na południe od Nowej Anglii oraz Norwegii. Te figlarne stworzenia polują na pojedyncze zwierzęta takie jak kałamarnice, w przeciwieństwie do wielorybów, które pochłaniają duże ilości małych ryb.

Boston Fenway Park: wycieczka z przewodnikiem po stadionie z opcjami

3. Boston Fenway Park: wycieczka z przewodnikiem po stadionie z opcjami

Odkryj Fenway Park, historyczną ikonę Bostonu i siedzibę drużyny Boston Red Sox, korzystając z wielu opcji wycieczek. Niezależnie od tego, czy wolisz publiczną jednogodzinną wycieczkę, prywatną jednogodzinną wycieczkę, ekskluzywną wycieczkę przed meczem, czy też wygodną 15-minutową wycieczkę, każdy fan znajdzie coś dla siebie. Dołącz do naszej publicznej, godzinnej wycieczki i poznaj bogatą historię Fenway Park. Prowadzony przez doświadczonego przewodnika zwiedzaj boisko do gry w piłkę nożną i boisko do baseballu, na którym legendy Red Sox, Williams, Yaz, Fisk i Rice, odcisnęły piętno na Red Sox Nation. Zobacz Pesky's Pole i usiądź na szczycie słynnego na całym świecie Zielonego Potwora, który ma 37 stóp i 2 cale wysokości z widokiem na lewe pole. Podziwiaj wspaniałe widoki i zapierające dech w piersiach widoki Bostonu ze szczytu tarasu dachowego z widokiem na prawe pole. Aby uzyskać bardziej ekskluzywne wrażenia, wybierz naszą prywatną godzinną wycieczkę. Oprócz odwiedzenia tych samych miejsc, co podczas wycieczki publicznej, będziesz mieć możliwość zwiedzania ekskluzywnych obszarów, takich jak Red Seat, Visiting Team Clubhouse i innych (w zależności od dostępności). Aby zapewnić fanom najlepsze wrażenia, wycieczka przed meczem zapewnia wyłączny dostęp do boiska i boiska (w zależności od dostępności). Uzyskaj wcześniejszy dostęp do stadionu przed publicznością i ciesz się wyjątkowymi przywilejami. To doświadczenie ma miejsce trzy godziny przed czasem gry w dni gry. Brak czasu? Ta wygodna 15-minutowa wycieczka zapewnia szybki wgląd w oszałamiający panoramiczny widok Fenway Park na boisko i panoramę miasta. Ta ekspresowa wycieczka, prowadzona przez doświadczonego przewodnika, obejmuje najbardziej charakterystyczne konstrukcje i lokalizacje stadionu, pozwalając zanurzyć się w atmosferze i zrobić własne niezapomniane zdjęcia. Bez względu na to, którą wycieczkę wybierzesz, ekskluzywne wycieczki GeetYourGuide po Fenway Park oferują wyjątkowy widok na niezwykłą spuściznę i historyczne miejsce Red Sox.

Boston: statki Boston Tea Party i interaktywna wycieczka po muzeum

4. Boston: statki Boston Tea Party i interaktywna wycieczka po muzeum

Uważane za najważniejsze wydarzenie, które doprowadziło do rewolucji amerykańskiej, Boston Tea Party było częścią ruchu oporu w Ameryce Brytyjskiej. Bądź częścią tego wydarzenia, które zmieniło historię podczas interaktywnej wycieczki. Poznaj żywe postacie, zobacz repliki statków i dowiedz się o zaangażowanych osobach. Weź ulotkę od jednego z kolonistów i dowiedz się, jaką rolę odegrasz. W domu spotkań wysłuchaj historii z nocy 16 grudnia 1773 roku i zdobądź własne przebranie irokeza, zanim rozpocznie się marsz do Griffin's Wharf. Poczuj dreszczyk emocji, gdy wrzucisz do morza skrzynkę herbaty i odkryj repliki statków, które odtwarzają oryginalne statki z XVIII wieku. Wewnątrz muzeum cofnij się w czasie z holograficznymi postaciami 3D i obserwuj, jak brytyjscy żołnierze i kolonialni patrioci kłócą się na twoich oczach. Następnie przeżyj bitwę w gigantycznym teatrze dookoła, aby uzyskać pełną lekcję historii.

Boston: wycieczka hop-on hop-off Old Town Trolley Tour

5. Boston: wycieczka hop-on hop-off Old Town Trolley Tour

Ciesz się wycieczką hop-on hop-off na pokładzie uroczego pomarańczowo-zielonego Old Town Trolley w Bostonie i odwiedź ponad 100 interesujących miejsc w mieście we własnym tempie. Ciesz się swobodą wsiadania i wysiadania przez cały dzień i odkrywaj zabytki, takie jak Boston State House, Liberty Wharf i Charlestown Navy Yard. Podziwiaj widoki z wysokości dwóch pięter, chroniąc się przed żywiołami. Dzięki wygodnym, zamkniętym wózkom możesz podziwiać widoki z wysokości w deszczu, śniegu lub słońcu. Wybierz jedną z opcji biletu 1-dniowego lub 2-dniowego z bezpłatnym nieograniczonym ponownym wejściem na pokład. Wycieczka Boston Trolley obejmuje wszystkie główne obszary, w tym centrum miasta, Beacon Hill, Back Bay, dzielnicę teatralną i nabrzeże. Przewodnicy prowadzą narrację, oferując zabawną mieszankę ciekawostek i humorystycznych historii. Istnieje 14 przystanków dogodnie zlokalizowanych w pobliżu ponad 100 interesujących miejsc w Bostonie: - Przystanek 1: New England Aquarium/Faneuil Hall Marketplace (200 Atlantic Ave). - Przystanek 2: Historyczny North End (561 Commercial Street) - Przystanek 3: USS Constitution/Charlestown Navy Yard (Constitution Road między 1st Ave. i 2nd Ave.). - Przystanek 4: North Station/TD Bank Garden (zachodnia strona Causeway Street między Beverly Street i Accolon Way). - Przystanek 5: Old State House (State Street między ulicami Washington i Congress, naprzeciwko Old State House Museum) * Przystanek 6: Beacon Hill/Antique Row (Charles Street na rogu Mount Vernon Street) - Przystanek 7: Cheers Bar "The Original" (84 Beacon Street) - Przystanek 8: Prudential Center/View Boston Observatory (40 Dalton St.) - Przystanek 9: Christian Science Plaza/Symphony Hall (120 Huntington Avenue) - Przystanek 10: Galerie handlowe Copley Place (100 Huntington Ave #92 przed hotelem Marriott Copley Place) - Przystanek 11: Copley Square/Kościół Trójcy Świętej (Boylston St i Clarendon, naprzeciwko 545 Boylston St.) - Przystanek 12: Old Town Trolley Welcome Center (Charles Street South przy Boylston Street i Park Plaza). - Przystanek 13: Boston State House/Boston Common/Beacon Hill (Beacon Street przy Park Street - naprzeciwko State House). - Przystanek 14: Boston Tea Party Ships & Museum (wstęp ze zniżką) (Sleeper Street - bezpośrednio przed 313 Congress St.)

Boston: piesza wycieczka z przewodnikiem po szlaku wolności

6. Boston: piesza wycieczka z przewodnikiem po szlaku wolności

Zobacz wszystkie 16 kultowych miejsc Freedom Trail w Bostonie podczas jednej wycieczki z doświadczonym przewodnikiem. Dowiedz się o słynnych Amerykanach, takich jak Paul Revere i John Hancock, a także o mniej znanych historiach kobiet, Afroamerykanów oraz patriotów-imigrantów i pionierów. Rozpocznij swoją wycieczkę na terenie Boston Common na tyłach pomnika Roberta Goulda Shawa, znajdującego się na rogu ulic Park i Beacon. Odkryj opowieści o buntownikach, gangach i Midnight Riders, z kilkoma tanimi dowcipami o tacie na dokładkę. Zrozumieć rolę Bostonu w rewolucji amerykańskiej i jak miasto stało się pionierem w dziedzinie abolicji, amerykańskiej edukacji i imigracji. Po drodze poznaj wybuchowe wydarzenia rewolucji amerykańskiej, takie jak bostońska herbatka i masakra bostońska w miejscach, w których miały miejsce. Zobacz Kościół Park Street, Granary Bury Ground, King's Chapel, pomnik Benjamina Franklina, księgarnię Old Corner, Old South Meeting House, Old State House, miejsce masakry w Bostonie, Faneuil Hall, Paul Revere House, kościół Old North, miejsce pochówku Copp's Hill, Konstytucja USS i pomnik Bunker Hill.

Boston: rejs o zachodzie słońca po porcie w Bostonie

7. Boston: rejs o zachodzie słońca po porcie w Bostonie

Spotkaj się w Rowes Wharf i wyrusz na wycieczkę łodzią z przewodnikiem. Ten rejs o zachodzie słońca zapewni Ci niezrównane widoki na słynne zabytki Bostonu. Ucieknij przed upałem i podziwiaj piękną panoramę Bostonu oraz zabytkową konstytucję USS, gdy słońce zachodzi za miastem. Twój przewodnik eksperta opowie Ci o niektórych zabytkach i historii miasta. Gdy zapada wieczór, rejs o zachodzie słońca uwydatni popularne i słynne sceny rozgrywające się w Boston Harbor zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości. Przekąski i zimne napoje, w tym woda, soki i napoje gazowane; oraz pełny bar są dostępne na każdej łodzi.

Boston: historyczny rejs widokowy

8. Boston: historyczny rejs widokowy

Wyrusz w rejs po Bostonie i wybierz się na wycieczkę po Boston Harbor. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki, orzeźwiającą morską bryzę i barwnie opowiedziane historie o przeszłości i teraźniejszości Bostonu, podziwiając widoki miasta z wody. Wyrusz z Long Wharf, a następnie przepłyń obok USS Constitution, najstarszego okrętu wojennego amerykańskiej marynarki wojennej na wodzie, podziwiaj pomnik Bunker Hill i rzuć okiem na legendarną wieżę kościoła Old North End. Posłuchaj heroicznych opowieści opowiadanych przez doświadczonych narratorów i poznaj lokalne legendy z czasów wojny o niepodległość. Dowiesz się również, jak port został przekształcony w jedną z najczystszych dróg wodnych w kraju. Ciesz się najlepszym widokiem bez względu na pogodę, dzięki przestronnym tarasom widokowym na zewnątrz, gdy jest ładna pogoda, i przestrzeniom wewnętrznym z dużymi oknami, jeśli chcesz przebywać w pomieszczeniu. Na pokładzie można również kupić napoje i przekąski.

Salem: Boos and Brews Nawiedzone pełzanie po pubach

9. Salem: Boos and Brews Nawiedzone pełzanie po pubach

Podwójny, podwójny trud i kłopoty; Płonący ogień i bańka kociołka. Przyjdź popijać najlepsze piwa i mikstury Salem w tym pełnym historii pubie w Mieście Czarownic. Spotkasz swojego doświadczonego przewodnika US Ghost Adventures w Turner's Seafood, gdzie tajemnicza kobieta w bieli nawiedza jadalnię. Stamtąd przejedziesz przez siedem innych upiornych, historycznych miejsc, w tym cztery puby. Zagłęb się w historię zazdrosnego i morderczego kapitana morskiego w Rockafellas. Połącz się z duchami Tawerny Miłosierdzia, gdzie marynarze znikali w tajnych podziemnych tunelach i nigdy więcej się nie pojawili. Wrócisz do domu z przyjemnym gwarem i mnóstwem kuszących historii, które zabawiają przyjaciół i rodzinę.

Boston: Rejs jachtem o zachodzie słońca w porcie

10. Boston: Rejs jachtem o zachodzie słońca w porcie

Wyrusz na wycieczkę jachtem o zachodzie słońca po Boston Harbor. Wejdź na pokład klasycznego i zachęcającego jachtu Northern Lights. Ta elegancka, klasyczna łódź posiada certyfikat Straży Przybrzeżnej i jest obsługiwana przez profesjonalnego kapitana i załogę! Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w klimatyzowanej kabinie lub ciesz się morską bryzą na otwartym pokładzie. Koniecznie odwiedź w pełni zaopatrzony bar, aby kupić przekąski za pomocą karty kredytowej, dzięki czemu możesz popijać orzeźwiające napoje podczas rejsu po porcie. Jacht Northern Lights jest jednym z najwygodniejszych i najbardziej wszechstronnych statków wycieczkowych w Boston Harbor i jest wzorowany na parowcach New England z lat 20. ubiegłego wieku. Ma 115 stóp długości, sześć łazienek i wiele miejsc siedzących. Zbudowany z myślą o zabieraniu grup ludzi na spektakularne przygody, jest idealną łodzią wycieczkową w Bostonie dla grup przyjaciół i rodziny, aby zobaczyć port.

Najciekawsze atrakcje

Boston: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Boston – nasze najbardziej polecane atrakcje

Boston Duck Tour: oryginalna przygoda

Boston Duck Tour: oryginalna przygoda

Zanurz się w wodzie podczas 80-minutowej wycieczki "Duck" po Bostonie i zobacz miasto z lądu i wody podczas jednej podróży bez międzylądowania. Wejdź na pokład amfibii w stylu II wojny światowej w Muzeum Nauki lub Prudential Center i wyrusz na odkrywanie wyjątkowych dzielnic. Na pokładzie powita Cię jeden z legendarnych "ConDUCKtors®", który poprowadzi narrację i opowie o Bostonie jako miejscu narodzin wolności i "pierwszych wydarzeń". Podróżuj obok State House ze złotą kopułą do Bunker Hill i kontynuuj do Boston Common i Copley Square. Posłuchaj o "Big Dig" i podziwiaj modną Newbury Street. Udaj się do historycznego Quincy Market i nie tylko. Podczas odkrywania tego, co najlepsze w Bostonie, Twój "ConDUCKtor®" przekaże Ci wiele mało znanych faktów i ciekawych spostrzeżeń na temat dziedzictwa miasta. Następnie, gdy myślisz, że widziałeś już wszystko, nadszedł czas na pluskanie się w rzece Charles. Podziwiaj widoki Bostonu i Cambridge, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Wszystkie wycieczki prowadzone są przez zabawnego i bogatego w informacje lokalnego przewodnika. Ponadto Boston Duck Tours zainwestowało w zapewnienie najlepszych wrażeń w Bostonie dla turystów z całego świata dzięki nowej aplikacji obcojęzycznej aktywowanej przez GPS, którą goście mogą pobrać i używać podczas wycieczki. Aplikacja przełamuje barierę językową, zapewniając obrazy, a także narrację w językach takich jak hiszpański, niemiecki, mandaryński, francuski, japoński, włoski, brazylijski portugalski, koreański i kantoński podczas wszystkich wycieczek. Weź ze sobą własne słuchawki.

Boston: rejs katamaranem i obserwowanie wielorybów

Boston: rejs katamaranem i obserwowanie wielorybów

Weź udział w obserwacji wielorybów u wybrzeży Bostonu na wygodnym, szybkim katamaranie z maksymalną widocznością z zewnątrz i wewnątrz. Wypatruj humbaków, płetwali zwyczajnych i karłowatych oraz delfinów białobokich podczas tej wycieczki pełnej przygód. Fachowy komentarz podczas rejsu zapewnią najlepsi przewodnicy – profesjonalni badacze z Whale Center of New England, największego w regionie autorytetu w dziedzinie populacji wielorybów. Gdy znajdziesz swoją załogę w doku, wejdź na pokład katamaranu, który jest najszybszym i najwygodniejszym sposobem na odkrywanie Atlantyku.  Korzystaj z trzech zewnętrznych tarasów widokowych, klimatyzowanej strefy w kabinie z wyściełanymi siedzeniami, stołami, najnowocześniejszymi systemami dźwiękowymi i wideo oraz kuchnią oferującą przekąski i napoje do nabycia. Miej oczy szeroko otwarte i spróbuj zobaczyć:  Humbaki Humbaki słyną z wydawania niezwykłych dźwięków, które można usłyszeć pod wodą z odległości setek kilometrów. Nazwa naukowa tego gatunku to „Megaptera”, co tłumaczy się jako „długopłetwiec” – termin ten nawiązuje do długich płetw humbaków. Płetwale zwyczajne Płetwal zwyczajny jest drugim co do wielkości zwierzęciem na Ziemi po płetwalu błękitnym. Dorasta on do 14-21 metrów długości, a dorosły osobnik waży około 40 ton. Płetwale karłowate Te smukłe, niewielkie fiszbinowce przypominające delfiny są najliczniej występującym gatunkiem wieloryba na świecie. Ich populacja liczy ponad milion osobników. Delfiny białobokie Gatunek ten występuje wyłącznie w wodach północnego Atlantyku, na południe od Nowej Anglii oraz Norwegii. Te figlarne stworzenia polują na pojedyncze zwierzęta takie jak kałamarnice, w przeciwieństwie do wielorybów, które pochłaniają duże ilości małych ryb.

Boston Fenway Park: wycieczka z przewodnikiem po stadionie z opcjami

Boston Fenway Park: wycieczka z przewodnikiem po stadionie z opcjami

Odkryj Fenway Park, historyczną ikonę Bostonu i siedzibę drużyny Boston Red Sox, korzystając z wielu opcji wycieczek. Niezależnie od tego, czy wolisz publiczną jednogodzinną wycieczkę, prywatną jednogodzinną wycieczkę, ekskluzywną wycieczkę przed meczem, czy też wygodną 15-minutową wycieczkę, każdy fan znajdzie coś dla siebie. Dołącz do naszej publicznej, godzinnej wycieczki i poznaj bogatą historię Fenway Park. Prowadzony przez doświadczonego przewodnika zwiedzaj boisko do gry w piłkę nożną i boisko do baseballu, na którym legendy Red Sox, Williams, Yaz, Fisk i Rice, odcisnęły piętno na Red Sox Nation. Zobacz Pesky's Pole i usiądź na szczycie słynnego na całym świecie Zielonego Potwora, który ma 37 stóp i 2 cale wysokości z widokiem na lewe pole. Podziwiaj wspaniałe widoki i zapierające dech w piersiach widoki Bostonu ze szczytu tarasu dachowego z widokiem na prawe pole. Aby uzyskać bardziej ekskluzywne wrażenia, wybierz naszą prywatną godzinną wycieczkę. Oprócz odwiedzenia tych samych miejsc, co podczas wycieczki publicznej, będziesz mieć możliwość zwiedzania ekskluzywnych obszarów, takich jak Red Seat, Visiting Team Clubhouse i innych (w zależności od dostępności). Aby zapewnić fanom najlepsze wrażenia, wycieczka przed meczem zapewnia wyłączny dostęp do boiska i boiska (w zależności od dostępności). Uzyskaj wcześniejszy dostęp do stadionu przed publicznością i ciesz się wyjątkowymi przywilejami. To doświadczenie ma miejsce trzy godziny przed czasem gry w dni gry. Brak czasu? Ta wygodna 15-minutowa wycieczka zapewnia szybki wgląd w oszałamiający panoramiczny widok Fenway Park na boisko i panoramę miasta. Ta ekspresowa wycieczka, prowadzona przez doświadczonego przewodnika, obejmuje najbardziej charakterystyczne konstrukcje i lokalizacje stadionu, pozwalając zanurzyć się w atmosferze i zrobić własne niezapomniane zdjęcia. Bez względu na to, którą wycieczkę wybierzesz, ekskluzywne wycieczki GeetYourGuide po Fenway Park oferują wyjątkowy widok na niezwykłą spuściznę i historyczne miejsce Red Sox.

Boston: statki Boston Tea Party i interaktywna wycieczka po muzeum

Boston: statki Boston Tea Party i interaktywna wycieczka po muzeum

Uważane za najważniejsze wydarzenie, które doprowadziło do rewolucji amerykańskiej, Boston Tea Party było częścią ruchu oporu w Ameryce Brytyjskiej. Bądź częścią tego wydarzenia, które zmieniło historię podczas interaktywnej wycieczki. Poznaj żywe postacie, zobacz repliki statków i dowiedz się o zaangażowanych osobach. Weź ulotkę od jednego z kolonistów i dowiedz się, jaką rolę odegrasz. W domu spotkań wysłuchaj historii z nocy 16 grudnia 1773 roku i zdobądź własne przebranie irokeza, zanim rozpocznie się marsz do Griffin's Wharf. Poczuj dreszczyk emocji, gdy wrzucisz do morza skrzynkę herbaty i odkryj repliki statków, które odtwarzają oryginalne statki z XVIII wieku. Wewnątrz muzeum cofnij się w czasie z holograficznymi postaciami 3D i obserwuj, jak brytyjscy żołnierze i kolonialni patrioci kłócą się na twoich oczach. Następnie przeżyj bitwę w gigantycznym teatrze dookoła, aby uzyskać pełną lekcję historii.

Boston: wycieczka hop-on hop-off Old Town Trolley Tour

Boston: wycieczka hop-on hop-off Old Town Trolley Tour

Ciesz się wycieczką hop-on hop-off na pokładzie uroczego pomarańczowo-zielonego Old Town Trolley w Bostonie i odwiedź ponad 100 interesujących miejsc w mieście we własnym tempie. Ciesz się swobodą wsiadania i wysiadania przez cały dzień i odkrywaj zabytki, takie jak Boston State House, Liberty Wharf i Charlestown Navy Yard. Podziwiaj widoki z wysokości dwóch pięter, chroniąc się przed żywiołami. Dzięki wygodnym, zamkniętym wózkom możesz podziwiać widoki z wysokości w deszczu, śniegu lub słońcu. Wybierz jedną z opcji biletu 1-dniowego lub 2-dniowego z bezpłatnym nieograniczonym ponownym wejściem na pokład. Wycieczka Boston Trolley obejmuje wszystkie główne obszary, w tym centrum miasta, Beacon Hill, Back Bay, dzielnicę teatralną i nabrzeże. Przewodnicy prowadzą narrację, oferując zabawną mieszankę ciekawostek i humorystycznych historii. Istnieje 14 przystanków dogodnie zlokalizowanych w pobliżu ponad 100 interesujących miejsc w Bostonie: - Przystanek 1: New England Aquarium/Faneuil Hall Marketplace (200 Atlantic Ave). - Przystanek 2: Historyczny North End (561 Commercial Street) - Przystanek 3: USS Constitution/Charlestown Navy Yard (Constitution Road między 1st Ave. i 2nd Ave.). - Przystanek 4: North Station/TD Bank Garden (zachodnia strona Causeway Street między Beverly Street i Accolon Way). - Przystanek 5: Old State House (State Street między ulicami Washington i Congress, naprzeciwko Old State House Museum) * Przystanek 6: Beacon Hill/Antique Row (Charles Street na rogu Mount Vernon Street) - Przystanek 7: Cheers Bar "The Original" (84 Beacon Street) - Przystanek 8: Prudential Center/View Boston Observatory (40 Dalton St.) - Przystanek 9: Christian Science Plaza/Symphony Hall (120 Huntington Avenue) - Przystanek 10: Galerie handlowe Copley Place (100 Huntington Ave #92 przed hotelem Marriott Copley Place) - Przystanek 11: Copley Square/Kościół Trójcy Świętej (Boylston St i Clarendon, naprzeciwko 545 Boylston St.) - Przystanek 12: Old Town Trolley Welcome Center (Charles Street South przy Boylston Street i Park Plaza). - Przystanek 13: Boston State House/Boston Common/Beacon Hill (Beacon Street przy Park Street - naprzeciwko State House). - Przystanek 14: Boston Tea Party Ships & Museum (wstęp ze zniżką) (Sleeper Street - bezpośrednio przed 313 Congress St.)

Boston: piesza wycieczka z przewodnikiem po szlaku wolności

Boston: piesza wycieczka z przewodnikiem po szlaku wolności

Zobacz wszystkie 16 kultowych miejsc Freedom Trail w Bostonie podczas jednej wycieczki z doświadczonym przewodnikiem. Dowiedz się o słynnych Amerykanach, takich jak Paul Revere i John Hancock, a także o mniej znanych historiach kobiet, Afroamerykanów oraz patriotów-imigrantów i pionierów. Rozpocznij swoją wycieczkę na terenie Boston Common na tyłach pomnika Roberta Goulda Shawa, znajdującego się na rogu ulic Park i Beacon. Odkryj opowieści o buntownikach, gangach i Midnight Riders, z kilkoma tanimi dowcipami o tacie na dokładkę. Zrozumieć rolę Bostonu w rewolucji amerykańskiej i jak miasto stało się pionierem w dziedzinie abolicji, amerykańskiej edukacji i imigracji. Po drodze poznaj wybuchowe wydarzenia rewolucji amerykańskiej, takie jak bostońska herbatka i masakra bostońska w miejscach, w których miały miejsce. Zobacz Kościół Park Street, Granary Bury Ground, King's Chapel, pomnik Benjamina Franklina, księgarnię Old Corner, Old South Meeting House, Old State House, miejsce masakry w Bostonie, Faneuil Hall, Paul Revere House, kościół Old North, miejsce pochówku Copp's Hill, Konstytucja USS i pomnik Bunker Hill.

Boston: rejs o zachodzie słońca po porcie w Bostonie

Boston: rejs o zachodzie słońca po porcie w Bostonie

Spotkaj się w Rowes Wharf i wyrusz na wycieczkę łodzią z przewodnikiem. Ten rejs o zachodzie słońca zapewni Ci niezrównane widoki na słynne zabytki Bostonu. Ucieknij przed upałem i podziwiaj piękną panoramę Bostonu oraz zabytkową konstytucję USS, gdy słońce zachodzi za miastem. Twój przewodnik eksperta opowie Ci o niektórych zabytkach i historii miasta. Gdy zapada wieczór, rejs o zachodzie słońca uwydatni popularne i słynne sceny rozgrywające się w Boston Harbor zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości. Przekąski i zimne napoje, w tym woda, soki i napoje gazowane; oraz pełny bar są dostępne na każdej łodzi.

Boston: historyczny rejs widokowy

Boston: historyczny rejs widokowy

Wyrusz w rejs po Bostonie i wybierz się na wycieczkę po Boston Harbor. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki, orzeźwiającą morską bryzę i barwnie opowiedziane historie o przeszłości i teraźniejszości Bostonu, podziwiając widoki miasta z wody. Wyrusz z Long Wharf, a następnie przepłyń obok USS Constitution, najstarszego okrętu wojennego amerykańskiej marynarki wojennej na wodzie, podziwiaj pomnik Bunker Hill i rzuć okiem na legendarną wieżę kościoła Old North End. Posłuchaj heroicznych opowieści opowiadanych przez doświadczonych narratorów i poznaj lokalne legendy z czasów wojny o niepodległość. Dowiesz się również, jak port został przekształcony w jedną z najczystszych dróg wodnych w kraju. Ciesz się najlepszym widokiem bez względu na pogodę, dzięki przestronnym tarasom widokowym na zewnątrz, gdy jest ładna pogoda, i przestrzeniom wewnętrznym z dużymi oknami, jeśli chcesz przebywać w pomieszczeniu. Na pokładzie można również kupić napoje i przekąski.

Salem: Boos and Brews Nawiedzone pełzanie po pubach

Salem: Boos and Brews Nawiedzone pełzanie po pubach

Podwójny, podwójny trud i kłopoty; Płonący ogień i bańka kociołka. Przyjdź popijać najlepsze piwa i mikstury Salem w tym pełnym historii pubie w Mieście Czarownic. Spotkasz swojego doświadczonego przewodnika US Ghost Adventures w Turner's Seafood, gdzie tajemnicza kobieta w bieli nawiedza jadalnię. Stamtąd przejedziesz przez siedem innych upiornych, historycznych miejsc, w tym cztery puby. Zagłęb się w historię zazdrosnego i morderczego kapitana morskiego w Rockafellas. Połącz się z duchami Tawerny Miłosierdzia, gdzie marynarze znikali w tajnych podziemnych tunelach i nigdy więcej się nie pojawili. Wrócisz do domu z przyjemnym gwarem i mnóstwem kuszących historii, które zabawiają przyjaciół i rodzinę.

Boston: Rejs jachtem o zachodzie słońca w porcie

Boston: Rejs jachtem o zachodzie słońca w porcie

Wyrusz na wycieczkę jachtem o zachodzie słońca po Boston Harbor. Wejdź na pokład klasycznego i zachęcającego jachtu Northern Lights. Ta elegancka, klasyczna łódź posiada certyfikat Straży Przybrzeżnej i jest obsługiwana przez profesjonalnego kapitana i załogę! Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w klimatyzowanej kabinie lub ciesz się morską bryzą na otwartym pokładzie. Koniecznie odwiedź w pełni zaopatrzony bar, aby kupić przekąski za pomocą karty kredytowej, dzięki czemu możesz popijać orzeźwiające napoje podczas rejsu po porcie. Jacht Northern Lights jest jednym z najwygodniejszych i najbardziej wszechstronnych statków wycieczkowych w Boston Harbor i jest wzorowany na parowcach New England z lat 20. ubiegłego wieku. Ma 115 stóp długości, sześć łazienek i wiele miejsc siedzących. Zbudowany z myślą o zabieraniu grup ludzi na spektakularne przygody, jest idealną łodzią wycieczkową w Bostonie dla grup przyjaciół i rodziny, aby zobaczyć port.

Często zadawane pytania dotyczące: Boston

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Boston

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Boston to:

Boston – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Boston: Najciekawsze atrakcje

Boston: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Przeglądaj Boston

Przeczytaj nasz kompletny przewodnik po Boston lub odkryj najlepsze atrakcje miasta .

Boston: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(13 759 recenzji)

Rejs łodzią był na początku trochę kamienisty, zdecydowanie zażyj wcześniej lekarstwa. Ale personel był niesamowity! Nie czułem się najlepiej (i nie byłem zbyt dobry w ukrywaniu tego), więc przynieśli mi imbirowe żucie i piwo imbirowe. Udało nam się zobaczyć piękne wieloryby! To było wspaniałe! Jedyną rzeczą jest to, że na pokładzie było dużo ludzi. Nie sądzę, żeby mogło być inaczej, ponieważ jest to popularna trasa, ale warto o tym pamiętać, jest tłoczno i czasami znalezienie miejsca na zewnątrz było pewnym wyzwaniem.

Zarówno kierowca, jak i przewodnik byli wyjątkowi. To mój drugi raz na trasie Boston Duck Tour. Uważam, że pierwszy mecz był całkiem niezły, ale ten zespół był wspaniały. Kierowca był przyjazny i sprawił, że czuliśmy się mile widziani. Przewodnik miał ogromną wiedzę i wspaniałe poczucie humoru. Gorąco polecam tę wycieczkę. Chciałbym wiedzieć, jak polecić ten sterownik i przewodnik.

Po drodze niewiele widzieliśmy, ale kiedy zbliżyliśmy się do krańca Cape Cod, żerowały humbaki. to było niesamowite zobaczyć prawie 40+ wielorybów w jednym miejscu. Jedyną rzeczą, która mogła sprawić, że będzie lepiej, było zobaczenie finwala. Naprawdę niesamowite doświadczenie - przewodnik był świetny - poświęciła czas na wyjaśnienie przed i po tym, co widzieliśmy i co się działo

To było naprawdę fajne doświadczenie i w krótkim czasie mogliśmy zobaczyć dużą część miasta. Doświadczanie tego samego pojazdu na lądzie i w wodzie wydaje się być raz w życiu i zdecydowanie mogę to polecić! Sugeruję wybranie dnia z czystym niebem i odrobiną słońca, aby naprawdę wyciągnąć z niego jak najwięcej.

Widziałem tak wiele wielorybów, niesamowite. Upewnij się, że nie złapiesz łatwo choroby morskiej