Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Boston

„Transformacja” i „nowoczesność” to słowa, które najlepiej opisują to miasto nazywane kolebką rewolucji amerykańskiej.

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 121
Sortuj według:
Strona 1 z 8

Często zadawane pytania dotyczące: Boston

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Boston?

Boston: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Boston? Kliknij tutaj.

Boston: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 13 759 opinii

Pojawił się na nabrzeżu i zobaczył małą grupę ludzi czekających na przybycie łodzi. Miałem 45 minut do wycieczki, więc postanowiłem zwiedzić okolice nabrzeża. Kiedy wróciliśmy, kolejka była ogromna. Przekonani, że musi to być około trzech statków wartych ludzi, byliśmy zszokowani, gdy dowiedzieliśmy się, że wszyscy ci ludzie płyną z nami. To powiedziawszy, kiedy już znalazłeś się na łodzi, było dużo miejsca do rozbicia się w preferowanym miejscu, wewnątrz lub na pokładzie. Polecam zabrać ze sobą drinka / butelkę, ponieważ kolejka do serwerów była czasami bardzo długa. Jeśli masz trudności ze wstaniem, możesz przybyć wcześniej, aby zająć miejsce na początku kolejki, ale to utrudni ci widoczność, ponieważ nie znajdują się one wokół bocznych poręczy i to tam większość ludzi stoi, aby zobaczyć akcję.

Bilet był świetny. Ale po pierwsze, miałeś złą cenę na swojej stronie internetowej, co oznaczało, że nie dostałem naszych biletów, dopóki nie napisałem, aby zapytać, co się dzieje, a bardzo pomocny członek personelu, Grecia, odpowiedział. 2. Bilet był na 9:20, a akwarium otwiera się dopiero o 9:30. 3. Nasz oryginalny bilet był na 15:00, a kiedy przyjechaliśmy, dowiedzieliśmy się, że akwarium jest zamykane tego popołudnia o 4 na prywatne wydarzenie, co oznaczałoby, że nasza wizyta byłaby bardzo skrócona. Akwarium jest fantastyczne! Elinor

Cudowne doświadczenie, mieliśmy szczęście, że po 90 minutach podróży zobaczyliśmy wiele humbaków, nasz gospodarz powiedział o 25, jednym z nich był Salt, którego znali. Kilka cieląt, a także wieloryby minky i finwale. Tam było kilka wyłomów, dużo nurkowania i uderzania płetwami i mamy kilka świetnych zdjęć. Była dobra pogoda, a gospodarz był bardzo dobrze poinformowany.

Naprawdę raz w życiu, pozostawiając mnie z podziwem i oczarowaniem co najmniej. Załoga, katamaran i wszyscy inni na pokładzie byli bardzo troskliwi, pomocni i kompetentni, wiedzieli, co robią. Jako bonus widzieliśmy tak wiele delfinów towarzyszących naszemu rejsowi, a także wieloryba Minky.

Cudowny dzień, wspaniałe przeżycie. O tej porze roku oczywiście nie mieliśmy morza pełnego wielorybów, ale chociaż morze było dość wzburzone, kapitan i jej załoga zrobili wszystko, co w ich mocy i manewrowali statkiem, aby zbliżyć się do wielorybów. Kciuki w górę.