Dodaj daty

Bosc Aventura Salou

Bosc Aventura Salou – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Salou: Bosc Aventura Salou Zip Lining Experience

1. Salou: Bosc Aventura Salou Zip Lining Experience

Poczuj adrenalinę podczas dnia na ekscytującym torze tyrolskim Bosc Aventura Salou. Ukończ dwa tory tyrolki z wysokości 125 cm, z tybetańskimi mostami, sieciami pająków, beczkami i innymi wyzwaniami. Po przybyciu do parku wysłuchaj krótkiej odprawy bezpieczeństwa, a następnie ukończ krótkie szkolenie praktyczne, aby nauczyć się lin i zrozumieć, jak działa system bezpieczeństwa, który uspokoi nerwowe wkładki do suwaków. Zacznij od łatwiejszego niebieskiego poziomu. Przejdź przez drabiny, beczki, sieci i żyłki wędkarskie i zakończ tę część trasy 20-metrową tyrolką. Przejdź do ciemnoniebieskiego poziomu, gdzie poziom trudności wzrasta. Tutaj ukończ dwie kolejne tyrolki, w tym ostatni 40-metrowy tor.

Bosc Aventura Salou: ekstremalne tyrolki

2. Bosc Aventura Salou: ekstremalne tyrolki

## Pakiet tyrolki: Dla poszukiwaczy przygód w wieku powyżej 10 lat i 145 cm mamy ekstremalny pakiet zip line. Ten pakiet składa się z toru ciemnoniebieskiego i toru czerwonego. - W ciemnoniebieskim ucieszą się z 13 gier na wysokości od 3m do 5m z dwoma tyrolkami. Gwarantowana zabawa! Całkowita długość trasy: 115 metrów. - W Red będą mieli 16 różnych gier i 3 fantastyczne tyrolki o wysokości ponad 80 metrów i wysokości do 10 metrów. Całkowita długość trasy: 250 metrów. ## Czas trwania: - 1 godzina i 15 minut

Bosc Aventura Salou: Pakiet Odkrywcy

3. Bosc Aventura Salou: Pakiet Odkrywcy

Przeglądaj i odkrywaj Bosc Aventura Salou. Wejdź w swoją żądną przygód stronę od dziecka i ciesz się jazdą na suwak. Następnie wyczerp energię, która została ci podczas skakania w parku trampolin. Poczuj się dobrze płacąc tylko za działania, w których chcesz uczestniczyć, a resztę zostaw komuś innemu. Po zajęciach odpocznij na pikniku. Podróż podzielona jest na 2 czynności. Na początku instruktor pokaże, jak zarządzać uprzężą, szybko przeszkoli i pozwoli oswoić się z systemem karabinków, pojedynczo. Po ukończeniu szkolenia zacznij od poziomu zielonego, który ma 2 tyrolki, co pozwala na dwa razy na osobę. Następnie wskocz na tor 14 trampolin.

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Bosc Aventura Salou: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bosc Aventura Salou? Kliknij tutaj.