Atrakcje i wycieczki
Borowec

Borowec – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Sofii: Klasztor Riła wpisany na listę UNESCO i zewnętrzne spa mineralne

1. Z Sofii: Klasztor Riła wpisany na listę UNESCO i zewnętrzne spa mineralne

Po latach dostarczania niestandardowych wycieczek dla naszych klientów, zaprojektowaliśmy niesamowitą wycieczkę, dając Ci szansę odwiedzenia sanktuarium bałkańskiej kultury, historii, religii i ducha - Rilski Manastir (klasztor Riła) i poczuć uzdrawiającą moc bułgarskich źródeł mineralnych, w pobliżu jedynego Gaiser na Bałkanach w ciągu jednego dnia od Sofii i wody podgrzewanej przez jądro Ziemi, wyskakującej do 103 nad ziemią. Znana od czasów rzymskich Bułgaria słynie z odmładzających wód mineralnych. Podczas tej 1-dniowej wycieczki połącz wizytę w najlepszych łaźniach z wodą mineralną, otwartych przez cały rok, ze zwiedzaniem klasztoru Riła. Twój dzień rozpoczyna się od odbioru w pobliżu Serdika, do którego można łatwo dotrzeć wszystkimi środkami transportu publicznego w Sofii i w ciągu 15 minut spacerem od wszystkich centralnie położonych miejsc zakwaterowania. Odwiedź jedno z miejsc Unesco w Bułgarii, klasztor założony przez pierwszego bułgarskiego pustelnika, cudotwórcę, duchowego obrońcę Bałkanów - Ioana Rilskiego. Po odrobinie czasu dla siebie, aby podziwiać piękno prawie 200-letnich fresków, przedstawionych jak komiks przez jednych z najlepszych malarzy tamtych czasów, takich jak Zahary Zograf, Stanislav Dospevski, wraz z pięknem góry Riła, ruszamy dalej. Najlepszym sposobem na poznanie kraju jest spróbowanie lokalnego jedzenia. Dostępnych jest kilka opcji, w zależności od wielkości grupy i preferencji żywieniowych. I udajemy się do spa. Zaledwie godzinę drogi stąd znajduje się nasz następny cel - Sapareva Banya - gorąca woda w odkrytym kompleksie z kilkoma basenami, hydromasażami, jacuzzi i mokrym barem przez cały rok. Po zanurzeniu się w wodach mineralnych dobrych dla skóry, kości i serca, wracamy do Sofii.

Borovets: Przygoda na skuterach śnieżnych

2. Borovets: Przygoda na skuterach śnieżnych

Twoje ekscytujące doświadczenie rozpocznie się w czasie wybranym przez Ciebie w procesie rezerwacji. Twój przewodnik spotka się z Tobą przed hotelem Rila w Borowec, skąd udasz się w kierunku miejsca, w którym będzie odbywać się Twoja aktywność. Twoje wydarzenie trwa godzinę i obejmuje 5-10 minut instrukcji dotyczących bezpieczeństwa. Będąc na drodze, będziesz prowadził skuter śnieżny po torze, podążając za instruktorem, który będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo całej grupy. Korzystanie z kasku i okularów jest obowiązkowe, ale również wliczone w cenę. Twoja przejażdżka poprowadzi Cię przez zaśnieżone ścieżki w lesie Borowec, a następnie zakończy się w punkcie początkowym aktywności. Lokalny organizator wycieczek, Traventuria, otrzymał certyfikat „Biznes, który wspiera bioróżnorodność” od Bułgarskiej Fundacji Bioróżnorodności za „ Wycieczki z powodu”.

Borovets: Kaucja za safari na skuterach śnieżnych z instruktorem

3. Borovets: Kaucja za safari na skuterach śnieżnych z instruktorem

Wyjątkowe safari na skuterach śnieżnych w jednym z najlepszych bułgarskich ośrodków narciarskich - Borowec. Wycieczkę prowadzimy codziennie, o każdej pełnej godzinie od godziny 10:00. do 18:00. Klienci podążają za instruktorem przez całą trasę na specjalnie przygotowanej trasie w głębokich lasach ze wspaniałymi widokami i kilkoma przystankami po drodze. To wspaniałe przeżycie, mnóstwo zabawy, adrenaliny i przygody przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkim bezpieczeństwa. Ten produkt to najtańszy sposób na zarezerwowanie miejsca na nasze safari na skuterach śnieżnych. Płacisz tylko depozyt teraz, a pozostałą kwotę 70 EUR za osobę dorosłą na pojedynczym skuterze śnieżnym i 40 EUR za osobę dorosłą na wspólnym skuterze śnieżnym należy uregulować na miejscu. Wpłata zadatku z góry daje Ci największą elastyczność, ponieważ zawsze możesz skorzystać z atrakcji w określonym dniu i godzinie, a pozostałą kwotę uregulować dopiero na miejscu. Czy jesteś gotowy na przeżycie jak żadne inne w Borowec? Jeśli warunki pogodowe nie pozwalają, aktywność można zamienić na quady lub buggy.

Z Borovets: Ucieczka na basen termalny

4. Z Borovets: Ucieczka na basen termalny

Doświadcz leczniczych właściwości wioski uzdrowiskowej Sapareva Banya, która słynie z gorących źródeł mineralnych. Wyjeżdżając z Borowca, odwiedź klejnot w koronie wioski, kompleks basenów i spa, który jest idealnym miejscem na relaks i odmłodzenie. Po przybyciu do kompleksu odkryj 3 duże baseny termalne, mały basen z ciepłą i zimną wodą, który jest idealny dla zmęczonych mięśni, oraz 4 wanny z hydromasażem z dyszami do hydromasażu. Dla dzieci dostępne są trzy baseny, podzielone na 2 głębokości dla różnych grup wiekowych. Gdy będziesz całkowicie zrelaksowany, wysiądź z powrotem w miejscu spotkania w Borowec. Lokalny organizator wycieczek, Traventuria, otrzymał certyfikat „Biznes, który wspiera bioróżnorodność” od Bułgarskiej Fundacji Bioróżnorodności za „ Wycieczki z powodu”.

Lotnisko Sofia (LBSF): transfer w jedną stronę do/z Borowca

5. Lotnisko Sofia (LBSF): transfer w jedną stronę do/z Borowca

Zapewnij bezproblemowe wakacje dzięki prostej w obsłudze usłudze transportu między lotniskiem w Sofii (LBSF) a miejscem zakwaterowania w ośrodku narciarskim Borowec. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w dobrze utrzymanym pojeździe z dużą ilością miejsca w drodze do celu. Powitaj kierowcę, który będzie czekał przed miejscem zakwaterowania lub przed terminalem lotniska z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem wypisanym wyraźnymi literami. Wiedz, że kierowca monitoruje Twój rozkład lotów, aby upewnić się, że zmiany lotów są brane pod uwagę. Wskocz na pokład wygodnego 8-osobowego autobusu wahadłowego lub minibusa, który ma miejsce na cały sprzęt narciarski. Unikaj czekania w długiej kolejce taksówek po długim locie lub szukania skomplikowanej usługi transportu publicznego.

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego w Borowcu

6. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego w Borowcu

Wypożycz wysokiej jakości sprzęt narciarski lub snowboardowy na pierwszy sezon, wybierając spośród wielu znanych na całym świecie marek: Head, Nordica, Dynastar, Elan, Fischer, Rossignol, Salomon, Blizzard, Volkl, K2, Burton itp. Nowe i używane narty, deski i buty są również dostępne w sprzedaży. Przyjdź do wypożyczalni o 10:00, aby dopasować sprzęt. Wypożycz niezawodny i wysokiej jakości sprzęt na cały dzień jazdy na nartach. Cały sprzęt jest serwisowany po każdym wypożyczeniu, więc dostaniesz to, co najlepsze!

Najlepsze z Borovets: Relaks w gorących źródłach termalnych

7. Najlepsze z Borovets: Relaks w gorących źródłach termalnych

Ucieknij od tłumów w Borowcu dzięki naszej ekskluzywnej wycieczce! Zanurz się w kojących basenach gorących źródeł Sapareva Banya, gdzie znajduje się najgorętsze źródło geotermalne w Europie kontynentalnej, o błogiej temperaturze 103°C. Odpocznij, odmłodniej i zrelaksuj się głęboko pod koniec dnia spędzonego na stoku! Twój anglojęzyczny kierowca odbierze Cię z hotelu lub innego preferowanego miejsca w Borowcu lub Samokowie. Podczas malowniczej 40-minutowej przejażdżki będziesz podziwiać malownicze bułgarskie krajobrazy, zanim dotrzesz do miasta Sapareva Banya, słynącego z najgorętszego źródła geotermalnego w całej Europie kontynentalnej. Zanurz się w głębokim relaksie w licznych odkrytych i krytych basenach i spa ośrodka. Po zakończeniu pobytu w spa kierowca zabierze Cię z powrotem do hotelu, zapewniając płynną i przyjemną podróż.

Zimowa wycieczka 1-dniowa na górę Riła

8. Zimowa wycieczka 1-dniowa na górę Riła

Rozpocznij wycieczkę o 9 rano, kiedy przewodnik odbierze Cię z hotelu w Sofii i zabierze na górę Riła. Czas transferu do regionu górskiego wynosi około półtorej godziny. Wybierz jedną z 2 spośród 4 poniższych opcji aktywności: 1 lub 2-godzinna przejażdżka ski-doo w Borowcu; wjazd wyciągiem kabinowym w Borowcu i podziwianie pięknych panoramicznych widoków; zwiedzanie odrestaurowanej twierdzy Tsari Mali Grad, położonej na wzgórzu w pobliżu wioski Belchin; doświadczenie popołudniowej jazdy na nartach lub snowboardzie z prywatnym nauczycielem. Wróć do Sofii między 17:00 a 18:00 .

Borowec: 2-godzinny degustator narciarstwa biegowego z instruktorem

9. Borowec: 2-godzinny degustator narciarstwa biegowego z instruktorem

To wspaniałe 2-godzinne przeżycie dla narciarzy da Ci możliwość przeżycia nowego dreszczyku emocji pod okiem profesjonalnego instruktora. Weź udział w sesji próbnej z doświadczonym instruktorem i naucz się podstawowych ruchów, równowagi i kontroli. To doświadczenie pozwoli Ci po raz pierwszy poczuć narciarstwo biegowe i być może odkryjesz zupełnie nowe hobby. Lekcja odbywa się w sesji popołudniowej, więc nie tracisz czasu na stoku. Lekcja obejmuje 2 godziny zajęć grupowych z wykwalifikowanym anglojęzycznym instruktorem oraz wypożyczenie kijków, nart biegowych i butów. Lokalny organizator wycieczek, Traventuria, otrzymał certyfikat „Biznes, który wspiera bioróżnorodność” od Bułgarskiej Fundacji Bioróżnorodności za „ Wycieczki ze Sprawą”.

Borovets 2010 , Prywatne lekcje narciarstwa i snowboardu

10. Borovets 2010 , Prywatne lekcje narciarstwa i snowboardu

Popraw swoją pewność siebie lub technikę na stoku. Postępuj znacznie szybciej niż w grupie z wieloma osobami, w rzeczywistości krótki czas daje długą uwagę. Indywidualne postępy pozwalają uniknąć stresu i poczuć piękne wakacje na białych stokach. Sporty zimowe na świeżym powietrzu dają zdrowe życie, utrzymują ciało w dobrej kondycji i sprawiają, że twoje wakacje są udane. Tak ważne jest, aby być na właściwym instruktorze, który rozumie znacznie więcej psychologicznie, ponieważ pewność siebie sprawiła, że twoje ciało połączyło się z białą magią.

Wszystkie atrakcje

Borowec – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Sofii: Klasztor Riła wpisany na listę UNESCO i zewnętrzne spa mineralne

Z Sofii: Klasztor Riła wpisany na listę UNESCO i zewnętrzne spa mineralne

Po latach dostarczania niestandardowych wycieczek dla naszych klientów, zaprojektowaliśmy niesamowitą wycieczkę, dając Ci szansę odwiedzenia sanktuarium bałkańskiej kultury, historii, religii i ducha - Rilski Manastir (klasztor Riła) i poczuć uzdrawiającą moc bułgarskich źródeł mineralnych, w pobliżu jedynego Gaiser na Bałkanach w ciągu jednego dnia od Sofii i wody podgrzewanej przez jądro Ziemi, wyskakującej do 103 nad ziemią. Znana od czasów rzymskich Bułgaria słynie z odmładzających wód mineralnych. Podczas tej 1-dniowej wycieczki połącz wizytę w najlepszych łaźniach z wodą mineralną, otwartych przez cały rok, ze zwiedzaniem klasztoru Riła. Twój dzień rozpoczyna się od odbioru w pobliżu Serdika, do którego można łatwo dotrzeć wszystkimi środkami transportu publicznego w Sofii i w ciągu 15 minut spacerem od wszystkich centralnie położonych miejsc zakwaterowania. Odwiedź jedno z miejsc Unesco w Bułgarii, klasztor założony przez pierwszego bułgarskiego pustelnika, cudotwórcę, duchowego obrońcę Bałkanów - Ioana Rilskiego. Po odrobinie czasu dla siebie, aby podziwiać piękno prawie 200-letnich fresków, przedstawionych jak komiks przez jednych z najlepszych malarzy tamtych czasów, takich jak Zahary Zograf, Stanislav Dospevski, wraz z pięknem góry Riła, ruszamy dalej. Najlepszym sposobem na poznanie kraju jest spróbowanie lokalnego jedzenia. Dostępnych jest kilka opcji, w zależności od wielkości grupy i preferencji żywieniowych. I udajemy się do spa. Zaledwie godzinę drogi stąd znajduje się nasz następny cel - Sapareva Banya - gorąca woda w odkrytym kompleksie z kilkoma basenami, hydromasażami, jacuzzi i mokrym barem przez cały rok. Po zanurzeniu się w wodach mineralnych dobrych dla skóry, kości i serca, wracamy do Sofii.

Borovets: Przygoda na skuterach śnieżnych

Borovets: Przygoda na skuterach śnieżnych

Twoje ekscytujące doświadczenie rozpocznie się w czasie wybranym przez Ciebie w procesie rezerwacji. Twój przewodnik spotka się z Tobą przed hotelem Rila w Borowec, skąd udasz się w kierunku miejsca, w którym będzie odbywać się Twoja aktywność. Twoje wydarzenie trwa godzinę i obejmuje 5-10 minut instrukcji dotyczących bezpieczeństwa. Będąc na drodze, będziesz prowadził skuter śnieżny po torze, podążając za instruktorem, który będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo całej grupy. Korzystanie z kasku i okularów jest obowiązkowe, ale również wliczone w cenę. Twoja przejażdżka poprowadzi Cię przez zaśnieżone ścieżki w lesie Borowec, a następnie zakończy się w punkcie początkowym aktywności. Lokalny organizator wycieczek, Traventuria, otrzymał certyfikat „Biznes, który wspiera bioróżnorodność” od Bułgarskiej Fundacji Bioróżnorodności za „ Wycieczki z powodu”.

Borovets: Kaucja za safari na skuterach śnieżnych z instruktorem

Borovets: Kaucja za safari na skuterach śnieżnych z instruktorem

Wyjątkowe safari na skuterach śnieżnych w jednym z najlepszych bułgarskich ośrodków narciarskich - Borowec. Wycieczkę prowadzimy codziennie, o każdej pełnej godzinie od godziny 10:00. do 18:00. Klienci podążają za instruktorem przez całą trasę na specjalnie przygotowanej trasie w głębokich lasach ze wspaniałymi widokami i kilkoma przystankami po drodze. To wspaniałe przeżycie, mnóstwo zabawy, adrenaliny i przygody przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkim bezpieczeństwa. Ten produkt to najtańszy sposób na zarezerwowanie miejsca na nasze safari na skuterach śnieżnych. Płacisz tylko depozyt teraz, a pozostałą kwotę 70 EUR za osobę dorosłą na pojedynczym skuterze śnieżnym i 40 EUR za osobę dorosłą na wspólnym skuterze śnieżnym należy uregulować na miejscu. Wpłata zadatku z góry daje Ci największą elastyczność, ponieważ zawsze możesz skorzystać z atrakcji w określonym dniu i godzinie, a pozostałą kwotę uregulować dopiero na miejscu. Czy jesteś gotowy na przeżycie jak żadne inne w Borowec? Jeśli warunki pogodowe nie pozwalają, aktywność można zamienić na quady lub buggy.

Z Borovets: Ucieczka na basen termalny

Z Borovets: Ucieczka na basen termalny

Doświadcz leczniczych właściwości wioski uzdrowiskowej Sapareva Banya, która słynie z gorących źródeł mineralnych. Wyjeżdżając z Borowca, odwiedź klejnot w koronie wioski, kompleks basenów i spa, który jest idealnym miejscem na relaks i odmłodzenie. Po przybyciu do kompleksu odkryj 3 duże baseny termalne, mały basen z ciepłą i zimną wodą, który jest idealny dla zmęczonych mięśni, oraz 4 wanny z hydromasażem z dyszami do hydromasażu. Dla dzieci dostępne są trzy baseny, podzielone na 2 głębokości dla różnych grup wiekowych. Gdy będziesz całkowicie zrelaksowany, wysiądź z powrotem w miejscu spotkania w Borowec. Lokalny organizator wycieczek, Traventuria, otrzymał certyfikat „Biznes, który wspiera bioróżnorodność” od Bułgarskiej Fundacji Bioróżnorodności za „ Wycieczki z powodu”.

Lotnisko Sofia (LBSF): transfer w jedną stronę do/z Borowca

Lotnisko Sofia (LBSF): transfer w jedną stronę do/z Borowca

Zapewnij bezproblemowe wakacje dzięki prostej w obsłudze usłudze transportu między lotniskiem w Sofii (LBSF) a miejscem zakwaterowania w ośrodku narciarskim Borowec. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w dobrze utrzymanym pojeździe z dużą ilością miejsca w drodze do celu. Powitaj kierowcę, który będzie czekał przed miejscem zakwaterowania lub przed terminalem lotniska z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem wypisanym wyraźnymi literami. Wiedz, że kierowca monitoruje Twój rozkład lotów, aby upewnić się, że zmiany lotów są brane pod uwagę. Wskocz na pokład wygodnego 8-osobowego autobusu wahadłowego lub minibusa, który ma miejsce na cały sprzęt narciarski. Unikaj czekania w długiej kolejce taksówek po długim locie lub szukania skomplikowanej usługi transportu publicznego.

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego w Borowcu

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego w Borowcu

Wypożycz wysokiej jakości sprzęt narciarski lub snowboardowy na pierwszy sezon, wybierając spośród wielu znanych na całym świecie marek: Head, Nordica, Dynastar, Elan, Fischer, Rossignol, Salomon, Blizzard, Volkl, K2, Burton itp. Nowe i używane narty, deski i buty są również dostępne w sprzedaży. Przyjdź do wypożyczalni o 10:00, aby dopasować sprzęt. Wypożycz niezawodny i wysokiej jakości sprzęt na cały dzień jazdy na nartach. Cały sprzęt jest serwisowany po każdym wypożyczeniu, więc dostaniesz to, co najlepsze!

Najlepsze z Borovets: Relaks w gorących źródłach termalnych

Najlepsze z Borovets: Relaks w gorących źródłach termalnych

Ucieknij od tłumów w Borowcu dzięki naszej ekskluzywnej wycieczce! Zanurz się w kojących basenach gorących źródeł Sapareva Banya, gdzie znajduje się najgorętsze źródło geotermalne w Europie kontynentalnej, o błogiej temperaturze 103°C. Odpocznij, odmłodniej i zrelaksuj się głęboko pod koniec dnia spędzonego na stoku! Twój anglojęzyczny kierowca odbierze Cię z hotelu lub innego preferowanego miejsca w Borowcu lub Samokowie. Podczas malowniczej 40-minutowej przejażdżki będziesz podziwiać malownicze bułgarskie krajobrazy, zanim dotrzesz do miasta Sapareva Banya, słynącego z najgorętszego źródła geotermalnego w całej Europie kontynentalnej. Zanurz się w głębokim relaksie w licznych odkrytych i krytych basenach i spa ośrodka. Po zakończeniu pobytu w spa kierowca zabierze Cię z powrotem do hotelu, zapewniając płynną i przyjemną podróż.

Zimowa wycieczka 1-dniowa na górę Riła

Zimowa wycieczka 1-dniowa na górę Riła

Rozpocznij wycieczkę o 9 rano, kiedy przewodnik odbierze Cię z hotelu w Sofii i zabierze na górę Riła. Czas transferu do regionu górskiego wynosi około półtorej godziny. Wybierz jedną z 2 spośród 4 poniższych opcji aktywności: 1 lub 2-godzinna przejażdżka ski-doo w Borowcu; wjazd wyciągiem kabinowym w Borowcu i podziwianie pięknych panoramicznych widoków; zwiedzanie odrestaurowanej twierdzy Tsari Mali Grad, położonej na wzgórzu w pobliżu wioski Belchin; doświadczenie popołudniowej jazdy na nartach lub snowboardzie z prywatnym nauczycielem. Wróć do Sofii między 17:00 a 18:00 .

Borowec: 2-godzinny degustator narciarstwa biegowego z instruktorem

Borowec: 2-godzinny degustator narciarstwa biegowego z instruktorem

To wspaniałe 2-godzinne przeżycie dla narciarzy da Ci możliwość przeżycia nowego dreszczyku emocji pod okiem profesjonalnego instruktora. Weź udział w sesji próbnej z doświadczonym instruktorem i naucz się podstawowych ruchów, równowagi i kontroli. To doświadczenie pozwoli Ci po raz pierwszy poczuć narciarstwo biegowe i być może odkryjesz zupełnie nowe hobby. Lekcja odbywa się w sesji popołudniowej, więc nie tracisz czasu na stoku. Lekcja obejmuje 2 godziny zajęć grupowych z wykwalifikowanym anglojęzycznym instruktorem oraz wypożyczenie kijków, nart biegowych i butów. Lokalny organizator wycieczek, Traventuria, otrzymał certyfikat „Biznes, który wspiera bioróżnorodność” od Bułgarskiej Fundacji Bioróżnorodności za „ Wycieczki ze Sprawą”.

Borovets 2010 , Prywatne lekcje narciarstwa i snowboardu

Borovets 2010 , Prywatne lekcje narciarstwa i snowboardu

Popraw swoją pewność siebie lub technikę na stoku. Postępuj znacznie szybciej niż w grupie z wieloma osobami, w rzeczywistości krótki czas daje długą uwagę. Indywidualne postępy pozwalają uniknąć stresu i poczuć piękne wakacje na białych stokach. Sporty zimowe na świeżym powietrzu dają zdrowe życie, utrzymują ciało w dobrej kondycji i sprawiają, że twoje wakacje są udane. Tak ważne jest, aby być na właściwym instruktorze, który rozumie znacznie więcej psychologicznie, ponieważ pewność siebie sprawiła, że twoje ciało połączyło się z białą magią.

Często zadawane pytania dotyczące: Borowec

Borowec: Wycieczki i bilety

Bułgaria: Ciekawe miejsca

Borowec: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Borowec? Kliknij tutaj.

Borowec: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(35 recenzji)