Borowec – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Sofii: Klasztor Riła wpisany na listę UNESCO i zewnętrzne spa mineralne

1. Z Sofii: Klasztor Riła wpisany na listę UNESCO i zewnętrzne spa mineralne

Po latach organizowania spersonalizowanych wycieczek dla naszych klientów, zaprojektowaliśmy niesamowitą wycieczkę, dającą szansę odwiedzenia sanktuarium bałkańskiej kultury, historii, religii i ducha - Rilski Manastir (klasztor Rila) i poczucia uzdrawiające moce bułgarskich źródeł mineralnych, znajdujących się w pobliżu jedynego Gaisera na Bałkanach w ciągu jednego dnia od Sofii i wody podgrzanej przez jądro Ziemi, wyskakującej do 103 nad ziemią. Słynna od czasów rzymskich Bułgaria słynie z odmładzających wód mineralnych. Podczas tej jednodniowej wycieczki połącz wizytę w najlepszych łaźniach z wodą mineralną, czynnych przez cały rok, ze zwiedzaniem klasztoru Rila. Twój dzień zaczyna się od odbioru w pobliżu Serdiki, do której można łatwo dojechać wszystkimi środkami transportu publicznego w Sofii oraz w odległości 15 minut spacerem od wszystkich miejsc noclegowych w centrum. Odwiedź jedno z miejsc wpisanych na listę UNESCO w Bułgarii, klasztor założony przez pierwszego bułgarskiego pustelnika, cudotwórcę, duchowego opiekuna Bałkanów – Ioana Rilskiego. Po spędzeniu trochę czasu, aby podziwiać piękno prawie 200-letnich fresków, przedstawionych jak komiks przez jednych z najlepszych malarzy tamtych czasów, takich jak Zahary Zograf, Stanislav Dospevski wraz z piękna Góry Riła, ruszamy dalej. Najlepszym sposobem na poznanie kraju jest spróbowanie lokalnego jedzenia. Dostępnych jest kilka opcji, w zależności od wielkości grupy i preferencji żywieniowych. I udajemy się do Spa. Zaledwie godzinę drogi dzieli nas kolejny cel – Sapareva Banya – gorąca woda w odkrytym kompleksie z kilkoma basenami, biczami wodnymi, jacuzzi i barem wodnym przez cały rok. Po kąpieli w wodach mineralnych dobrych dla skóry, kości i serca, wracamy do Sofii.

Borowec: przygoda na skuterze śnieżnym

2. Borowec: przygoda na skuterze śnieżnym

Twoje ekscytujące doświadczenie rozpocznie się w czasie wybranym przez Ciebie w procesie rezerwacji. Twój przewodnik spotka się z Tobą przed hotelem Rila w Borowec, skąd udasz się w kierunku miejsca, w którym będzie odbywać się Twoja aktywność. Twoje wydarzenie trwa godzinę i obejmuje 5-10 minut instrukcji dotyczących bezpieczeństwa. Będąc na drodze, będziesz prowadził skuter śnieżny po torze, podążając za instruktorem, który będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo całej grupy. Korzystanie z kasku i okularów jest obowiązkowe, ale również wliczone w cenę. Twoja przejażdżka poprowadzi Cię przez zaśnieżone ścieżki w lesie Borowec, a następnie zakończy się w punkcie początkowym aktywności. Lokalny organizator wycieczek, Traventuria, otrzymał certyfikat „Biznes, który wspiera bioróżnorodność” od Bułgarskiej Fundacji Bioróżnorodności za „ Wycieczki z powodu”.

Borowec: Kaucja za safari na skuterach śnieżnych z instruktorem

3. Borowec: Kaucja za safari na skuterach śnieżnych z instruktorem

Wyjątkowe safari na skuterach śnieżnych w jednym z najlepszych bułgarskich ośrodków narciarskich - Borowec. Wycieczkę prowadzimy codziennie, o każdej pełnej godzinie od godziny 10:00. do 18:00. Klienci podążają za instruktorem przez całą trasę na specjalnie przygotowanej trasie w głębokich lasach ze wspaniałymi widokami i kilkoma przystankami po drodze. To wspaniałe przeżycie, mnóstwo zabawy, adrenaliny i przygody przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkim bezpieczeństwa. Ten produkt to najtańszy sposób na zarezerwowanie miejsca na nasze safari na skuterach śnieżnych. Płacisz tylko depozyt teraz, a pozostałą kwotę 70 EUR za osobę dorosłą na pojedynczym skuterze śnieżnym i 40 EUR za osobę dorosłą na wspólnym skuterze śnieżnym należy uregulować na miejscu. Wpłata zadatku z góry daje Ci największą elastyczność, ponieważ zawsze możesz skorzystać z atrakcji w określonym dniu i godzinie, a pozostałą kwotę uregulować dopiero na miejscu. Czy jesteś gotowy na przeżycie jak żadne inne w Borowec? Jeśli warunki pogodowe nie pozwalają, aktywność można zamienić na quady lub buggy.

Bansko: Stały wspólny transfer na lotnisko w Sofii

4. Bansko: Stały wspólny transfer na lotnisko w Sofii

Miejsce zbiórki znajduje się w naszej wypożyczalni sprzętu narciarskiego „Ski & Board Traventuria”, a kierowca będzie tam obecny. Przed wejściem do pojazdu otrzymasz pomoc z bagażem. Transfer będzie kursował w ciągu dnia o zaplanowanych porach. Podróż trwa do 2:30 godzin.

Wspólny transfer z lotniska w Sofii do Bansko

5. Wspólny transfer z lotniska w Sofii do Bansko

Unikaj kłopotów związanych z nawigacją w zagranicznym systemie transportu i ciesz się bezstresowym bezpośrednim transferem do Bansko. Jest to wspólna usługa transferu z codziennymi rozkładowymi godzinami odjazdów zarówno z Terminalu 1, jak i Terminalu 2 na lotnisku w Sofii. Zostaniesz odebrany z lotniska w Sofii i pozostawiony w naszej wypożyczalni sprzętu narciarskiego „Ski & Board Traventuria” w Bansko.

Lotnisko Sofia (LBSF): transfer w jedną stronę do/z Borowca

6. Lotnisko Sofia (LBSF): transfer w jedną stronę do/z Borowca

Zapewnij bezproblemowe wakacje dzięki prostej w obsłudze usłudze transportu między lotniskiem w Sofii (LBSF) a miejscem zakwaterowania w ośrodku narciarskim Borowec. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w dobrze utrzymanym pojeździe z dużą ilością miejsca w drodze do celu. Powitaj kierowcę, który będzie czekał przed miejscem zakwaterowania lub przed terminalem lotniska z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem wypisanym wyraźnymi literami. Wiedz, że kierowca monitoruje Twój rozkład lotów, aby upewnić się, że zmiany lotów są brane pod uwagę. Wskocz na pokład wygodnego 8-osobowego autobusu wahadłowego lub minibusa, który ma miejsce na cały sprzęt narciarski. Unikaj czekania w długiej kolejce taksówek po długim locie lub szukania skomplikowanej usługi transportu publicznego.

Z Borowca: ucieczka z basenu termalnego

7. Z Borowca: ucieczka z basenu termalnego

Doświadcz leczniczych właściwości wioski uzdrowiskowej Sapareva Banya, która słynie z gorących źródeł mineralnych. Wyjeżdżając z Borowca, odwiedź klejnot w koronie wioski, kompleks basenów i spa, który jest idealnym miejscem na relaks i odmłodzenie. Po przybyciu do kompleksu odkryj 3 duże baseny termalne, mały basen z ciepłą i zimną wodą, który jest idealny dla zmęczonych mięśni, oraz 4 wanny z hydromasażem z dyszami do hydromasażu. Dla dzieci dostępne są trzy baseny, podzielone na 2 głębokości dla różnych grup wiekowych. Gdy będziesz całkowicie zrelaksowany, wysiądź z powrotem w miejscu spotkania w Borowec. Lokalny organizator wycieczek, Traventuria, otrzymał certyfikat „Biznes, który wspiera bioróżnorodność” od Bułgarskiej Fundacji Bioróżnorodności za „ Wycieczki z powodu”.

Borowec: 2-godzinny degustator narciarstwa biegowego z instruktorem

8. Borowec: 2-godzinny degustator narciarstwa biegowego z instruktorem

To wspaniałe 2-godzinne przeżycie dla narciarzy da Ci możliwość przeżycia nowego dreszczyku emocji pod okiem profesjonalnego instruktora. Weź udział w sesji próbnej z doświadczonym instruktorem i naucz się podstawowych ruchów, równowagi i kontroli. To doświadczenie pozwoli Ci po raz pierwszy poczuć narciarstwo biegowe i być może odkryjesz zupełnie nowe hobby. Lekcja odbywa się w sesji popołudniowej, więc nie tracisz czasu na stoku. Lekcja obejmuje 2 godziny zajęć grupowych z wykwalifikowanym anglojęzycznym instruktorem oraz wypożyczenie kijków, nart biegowych i butów. Lokalny organizator wycieczek, Traventuria, otrzymał certyfikat „Biznes, który wspiera bioróżnorodność” od Bułgarskiej Fundacji Bioróżnorodności za „ Wycieczki ze Sprawą”.

Borowec: Lekcja grupowa narciarstwa lub snowboardu dla wszystkich poziomów

9. Borowec: Lekcja grupowa narciarstwa lub snowboardu dla wszystkich poziomów

Po przybyciu do dogodnego miejsca spotkania, jakim jest sklep narciarski w Borowec, zostaniesz przedstawiony swojemu instruktorowi narciarstwa/snowboardu. Na podstawie Twojego wieku i poziomu zaawansowania na nartach/snowboardzie zostaniesz przydzielony do grupy odpowiedniej dla Ciebie. Podczas lekcji naucz się wszystkich podstaw i poczuj komfort jazdy na nartach lub snowboardzie na śniegu w jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Bułgarii. Lokalny organizator wycieczek, Traventuria, otrzymał certyfikat „Biznes, który wspiera bioróżnorodność” od Bułgarskiej Fundacji Bioróżnorodności za „ Wycieczki z powodu”.

Musala Peak, góry Riła: całodniowa wycieczka piesza z Sofii

10. Musala Peak, góry Riła: całodniowa wycieczka piesza z Sofii

Odpocznij od zgiełku miasta i wybierz się na dach Półwyspu Bałkańskiego. Ta wycieczka z przewodnikiem w małej grupie zabierze Cię na szczyt Musala. Idąc w stronę szczytu o wysokości 2925 metrów, podziwiaj panoramiczne widoki i niektóre piękne alpejskie krajobrazy Bułgarii. Obejmuje transfer w obie strony z centrum Sofii. Wycieczka z przewodnikiem na szczyt Musała: Pozwól ekspertowi poprowadzić Cię Ciesz się jednymi z najpiękniejszych widoków w Bułgarii Wycieczka w małej grupie (maksymalnie 8): zapewnia pełną uwagę przewodnika Obejmuje transfery w obie strony z Sofii: Pomiń kłopoty z transportem publicznym

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Borowec

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 22
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Borowec: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Borowec

Borowec: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Borowec? Kliknij tutaj.