Wybierz daty

Bollywood Parks Dubai

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj według:

Bollywood Parks Dubai: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bollywood Parks Dubai? Kliknij tutaj.

Bollywood Parks Dubai: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 589 opinii

dzień w parku z rodziną, z dwójką dzieci (4 i 11 lat), naprawdę na topie! Park jest dostosowany do wieku naszych dzieci iw tym okresie nie było wielu ludzi (22 październik). Wszystkie czynności udało nam się wykonać kilka razy. Formuła „napoje do woli” jest NAJLEPSZA! wzięliśmy 1 sam dla całej rodziny i to było więcej niż wystarczające. Bardzo miło, na pewno wrócimy! Z drugiej strony polecam 1 park dziennie (nie 2 parki Lego tego samego dnia), aby jak najlepiej go wykorzystać.

Przy atrakcjach nie ma czasu oczekiwania, parki są bardzo puste. Są tam bardzo szczęśliwi, gdy ktoś przyjeżdża na przejażdżkę kolejką górską. Gdzie to jest? Po prostu trzeba umieć dobrze tolerować ciepło, bo tam już jest bardzo ciepło. Nie mogę polecić tam jedzenia i picia, ponieważ jest to bardzo drogie. Za 2 lody zapłaciłem równowartość 20 euro, a następnie udaj się do Mac Donalds tuż przed dworcem autobusowym w parku. Mają normalne ceny.

Bardzo fajny park, nienaganna czystość, fajne atrakcje i mimo upału powiedziałabym znakomicie biorąc pod uwagę klimatyzowane pokoje. Uprzejmy personel i prawie lepiej w sierpniu, ponieważ nie ma kolejki przy każdej atrakcji?

Jestem ze stanu Floryda w USA. Lubię Legoland w Dubaju. Bardziej Legoland w Orlando. Bardzo fajne rzeczy, pełne nadziei rzeczy, każdy uśmiech pomaga naprawdę dużym 5 gwiazdek dzięki za wszystko

Czy safari na pustyni, muzeum przyszłości, widok na niebo na palmie i Burdż Chalifa. Jak za tą cenę jest super!