Dodaj daty

Body Worlds, Berlin

Body Worlds, Berlin

Body Worlds, Berlin – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Berlin: Bilety do Muzeum BODY WORLDS w Berlinie

1. Berlin: Bilety do Muzeum BODY WORLDS w Berlinie

Odwiedź Muzeum BODY WORLDS autorstwa dr Gunthera von Hagensa. Żadna inna wystawa nie zmieni w ten sposób Twojego spojrzenia na człowieka i nie postawi Twojego ciała w centrum uwagi. Zobacz prawdziwe preparaty ludzkie, takie jak plastynaty na całe ciało, które w łatwy do zrozumienia sposób przekażą funkcje pojedynczego narządu, a także typowe choroby. Przejdź przez różne obszary i uzyskaj szczegółowy wgląd w złożone, ale delikatne struktury wnętrza ciała. Zobacz ludzki szkielet, wzajemne oddziaływanie układu mięśniowego, dowiedz się więcej o układzie pokarmowym, rozwoju zarodka w macicy oraz układzie sercowo-naczyniowym. Częścią ekspozycji są również narządy oddechowe i układ nerwowy. Poza eksponatami dowiesz się więcej o aspektach determinujących istnienie. Na przykład dowiedz się, co decyduje o szczęściu danej osoby i jak organizm radzi sobie ze stresem. Dowiedz się czegoś o pośrednim gruncie między nadmiarem a skromnością i tym, czego organizm potrzebuje, aby żyć długo i zdrowo.

Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Body Worlds, Berlin: najlepsze atrakcje w pobliżu

Body Worlds, Berlin: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Body Worlds, Berlin? Kliknij tutaj.

Body Worlds, Berlin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 467 opinii

Bardzo pouczające - szczególnie dla mojego przyjaciela, który ma wykształcenie medyczne. Wystawę Body Worlds odwiedziłam już jakieś 22-25 lat temu (u mnie w Nadrenii Północnej-Westfalii) i muszę powiedzieć, że po około 45 minutach miałam to samo uczucie co wtedy: musiałam zaczerpnąć świeżego powietrza ! Świadomość, że otaczają mnie prawdziwi, nieżyjący ludzie i zwierzęta, sprawia, że czuję się nieswojo. Dziękuję, że są takie wystawy i że ludzie przekazują im swoje ciała.

Bilety można było bez problemu wymienić w kasie. Byłam już na wystawie w Amsterdamie i obawiałam się, że będzie trochę nudno. Jednak tak nie było. Wystawy są różne, a wystawa w Berlinie była naprawdę interesująca. Jest też kilka interaktywnych rzeczy do zrobienia. Uwaga: dostępny jest przewodnik audio, który można odtwarzać na telefonie komórkowym. Dlatego najlepiej zabrać ze sobą pełną baterię.

Naprawdę ciekawa wystawa badająca wzajemne połączenia między naszym ciałem, mózgiem i emocjami. Odczekaj około 2 godzin, aby w pełni to docenić. Wyszedłem bardzo emocjonalny i zdumiony złożonością ludzkiego ciała. Niesamowite wydarzenie edukacyjne i rozrywkowe.

Świetna wystawa, niezwykle ciekawa. Niesamowite plastynaty, gdzie widać najdrobniejsze szczegóły. Zdecydowanie warto odwiedzić.

Rozwiązanie problemu online zadziałało świetnie, Body Worlds jest bardzo fascynujące, ale też trochę przerażające😅