Body Worlds Amsterdam

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Body Worlds Amsterdam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Body Worlds Amsterdam? Kliknij tutaj.

Body Worlds Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 716 opinii

Bardzo ciekawe, podobała nam się wizyta. Niestety, złapaliśmy wycieczkę szkolną i byli bardzo hałaśliwi, nauczyciele nie wydawali się niepokoić, nawet gdy kilku odwiedzających narzekało. Wiem, że dzieci muszą się uczyć i odwiedzać tego typu miejsca, ale zdecydowanie uważam, że należy je poprosić o szacunek dla innych odwiedzających i monitorować je przez cały czas. Poza tym było to bardzo pouczające i warte zachodu. Dobrze było przeczytać, że wszyscy dawcy ciała wiedzieli, że przekazują darowizny na prace ciała. Zdecydowanie warte odwiedzenia.

Bardzo interesujące i wiele się nauczyliśmy! 6 pięter informacji - wiele nowych rzeczy do nauki. To było naprawdę dobre doświadczenie. Dzięki przyjemnym cytatom na każdym stopniu schody sprawiły, że przejście na każde piętro było interesujące, a następnie każde piętro samo w sobie było pełne interesujących informacji.

Łatwa rezerwacja, dostaliśmy przypomnienie na dzień przed naszą wizytą i naprawdę łatwo było się zeskanować przez wejście z biletami elektronicznymi. Muzeum Body Works było bardzo interesujące, poleciłoby wizytę.

bardzo pouczające, z bardzo nietypową i zabawną prezentacją, małe cytaty po drodze sprawiają, że się uśmiechasz i możesz ożywić swoje relacje z młodszym sobą

Ciekawa wystawa która edukuje, zaskakuje i jest bardzo dobrze przygotowana ;)