Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Bilet wstępu

Blue Lagoon: bilet wstępu z napojem, ręcznikiem i maską błotną

Organizator atrakcji: Blue Lagoon Iceland

Blue Lagoon: bilet wstępu z napojem, ręcznikiem i maską błotną

Organizator atrakcji: Blue Lagoon Iceland
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 389,94 zł za osobę

Wejdź do ponadczasowego świata ciepła, dobrego samopoczucia i zachwytu w sercu wulkanicznej granicy. Doświadcz odmładzających mocy legendarnych wód Błękitnej Laguny i odkryj zapierające dech w piersiach piękno pokrytego mchem krajobrazu.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Przeżyj jeden z 25 cudów świata National Geographic
 • Zrelaksuj się, uzupełnij siły i odmłodź w bogatym w minerały cieple Błękitnej Laguny
 • Przeglądaj wodospad, jaskinię parową, bar z maskami i bar w basenie
 • Ciesz się zaletami dołączonego napoju, ręcznika i maski z błota krzemionkowego
Pełny opis

Ciesz się słynną na całym świecie Błękitną Laguną i dzięki temu biletowi na „Pakiet Komfort”, który zapewnia dostęp do legendarnych wód wraz z ręcznikiem i masą z błota krzemionkowego. Doświadcz głębokiego relaksu popijając bezpłatny napój podczas kąpieli w barze pod wodą.

Przejdź 300-metrowym korytarzem lawowym do wejścia do głównego kompleksu. Poznaj nowe wymiary dobrego samopoczucia, które oferuje Blue Lagoon. Kompleks obejmuje 8700 metrów kwadratowych geotermalnej wody morskiej i obejmuje saunę, łaźnię parową, wodospad do masażu, bar w basenie i maski Ciesz się bogatym w minerały ciepłem Błękitnej Laguny. Wędruj, pływaj w leczniczych wodach, spotykaj się lub medytuj - zrelaksuj się, jak uznasz za stosowne. Twoje wejście obejmuje bezpłatnego drinka z baru w basenie. Wybieraj spośród soków, koktajli, napojów bezalkoholowych i napojów alkoholowych. Użyj dołączonej maski z błota krzemionkowego na pasku masek w wodzie i poczuj, jak promienistość powraca do Twojej skóry, gdy krzemionka – kultowy leczniczy pierwiastek laguny – oczyszcza i wzmacnia. Wróć do paska masek, aby kupić dodatkowe maski z innymi skarbami laguny - algami, minerałami lub lawą.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu
 • maska z błota krzemionkowego
 • Pierwszy napój do wyboru w barze w wodzie
 • ręcznik
 • Dodatkowe jedzenie, napoje i usługi
 • Stroje kąpielowe
Nie zaleca się następującym osobom
 • Dzieci poniżej 2. roku życia
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Strój kąpielowy

Co trzeba wiedzieć

 • Dzieci w wieku 2-13 lat mogą bezpłatnie korzystać z Błękitnej Laguny z rodziną lub opiekunem. Jednak obowiązkowe jest, aby dzieci w wieku od 2 do 8 lat nosiły nadmuchiwane opaski na ramię (znane również jako „pływaki”, „skrzydła wodne”) w lagunie. Są one dostarczane bezpłatnie free
 • Należy również pamiętać, że każdy opiekun może nadzorować tylko 2 dzieci w wieku poniżej 10 lat. Ze względów bezpieczeństwa i z szacunku dla innych
 • goście, zawsze miej oko na swoje dzieci
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 382 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,1/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Imponujące miejsce, zachwycone otoczeniem otoczonym samą naturą, maksymalnie zrelaksowane; Polecam tylko wynajęcie samochodu na to i inne zajęcia, które nie są dokładnie w Reykjaviku. GetYourGuide zawsze wypatruje każdego pytania i szybkich rozwiązań, bardzo polecam tę aplikację i oczywiście będę nadal jej używać do planowania w przyszłości. Niezawodny, szybki i bezpieczny

Czytaj dalej

11 października 2021

Całe doświadczenie było więcej niż sobie wyobrażałem!! Odprawa była szybka i łatwa, a swoboda zwiedzania laguny była cudowna. Właściwie mieliśmy rezerwację rano, gdy wracaliśmy do USA, i okazało się, że to sprytny pomysł, będąc tak blisko lotniska. Chciałbym zobaczyć koktajle oferowane w barze, ale udało mi się znaleźć coś owocowego do picia! Pasek z maską był odświeżającym zajęciem i podobało mi się, że mogliśmy go po prostu zmyć w lagunie. Spotkaliśmy tam również kilka osób, więc jest to miłe miejsce na relaks i regenerację sił na własną rękę lub spotkanie z innymi i poznanie nowych przyjaciół! Dałbym mu więcej gwiazdek, gdybym mógł :-) Gorąco polecam wszystkim podróżującym po Islandii, aby umieścili to na swojej liście wiader. Nie pożałujesz możliwości odprężenia i relaksu.

Czytaj dalej

27 lipca 2021

Was a wonderful experience. It was a bit confusing doing the changing and showering process, but once you get into the gorgeous blue warm waters your body and mind are at peace. There was plenty of room to move around freely, the mask felt great on our faces, and being able to get our drinks at a bar right in the water was perfect. The scenery was amazing, having the lava fields all around. We were supposed to fly back home a day prior, but extended our trip a day so we could experience this natural wonder, and were so glad we did.

Czytaj dalej

24 czerwca 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 393203