Blue Lagoon

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Blue Lagoon: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Blue Lagoon? Kliknij tutaj.

Blue Lagoon: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1903 opinii

To było absolutnie NIESAMOWITE! Byłem bardzo zadowolony z tego, jak wszystko poszło, zrobiliśmy wszystko i mieliśmy tyle czasu w każdym miejscu, mimo że wiało, było niesamowicie pięknie! Nasz przewodnik David wyszedł poza to, co powinien zrobić, mojego pierwszego dnia na Islandii bardzo skręciłem kostkę, więc David upewnił się, że jest miejsce na wózek inwalidzki, który został dostarczony i uświadomił mi, jakie ścieżki mogę podążać z każdym przystankiem! Kiedy poszliśmy do wodospadu Gullfoss, nie mogłem zejść stromą ścieżką na wzgórzu, więc kiedy wszyscy byli już gotowi, objechał, abym mógł wysiąść i zobaczyć to! Naprawdę sprawił, że wszystko było dziesięć razy przyjemniejsze i myślę, że mniejsze grupy ułatwiają przewodnikowi zabawę i żartowanie z ludźmi!

Ta podróż była fantastyczna. Mieliśmy dużo czasu na wszystkich atrakcjach i szczególnie wspaniale było zakończyć bardzo zimną wycieczkę w Blue Lagoon. Nasz kierowca był bardzo przyjazny i dał nam wiele informacji o Reykjaviku i przystankach na trasie. Poleciłbym tę wycieczkę każdemu. Mała grupa również sprawia, że jest to o wiele przyjemniejsze niż chodzenie do dużego trenera.

To była bardzo łatwa i wygodna podróż do Błękitnej Laguny. Po przybyciu do terminalu BSI zobaczysz swój kupon i otrzymasz bilet. Po otrzymaniu biletu przejdziesz do wyjścia wyłożonego autobusami i zostaniesz poinformowany, który autobus wybrać. W drodze powrotnej udaj się do miejsca, w którym wysiadłeś z autobusu zgodnie z czasem autobusu, a autobus czeka. Zalecane!

Mimo szarego nieba woda jest spektakularnie kolorowa. Kiedy weszli, było pomocne wyjaśnienie procesu, wszystko działało dobrze. Zarezerwowałem online w Reykjaviku dzień wcześniej, zapłaciłem kartą kredytową, a niedługo później otrzymałem e-mail z kuponem. GetYourGuide znów z przyjemnością!

Długi, ale niesamowity dzień! Hilda jest klejnotem przewodnika, odbyła trasę swoimi pięknymi historiami, faktami historycznymi i dowcipami!