Blue Lagoon

Zanurz się w ciepłych wodach ze źródeł geotermalnych, podziwiając nieskazitelną przyrodę Islandii.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Transport
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 19
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Blue Lagoon: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Blue Lagoon? Kliknij tutaj.

Blue Lagoon: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3268 opinii

Mieliśmy bezproblemowy transfer z terminalu autobusowego BSI w Reykjaviku do Błękitnej Laguny, bez żadnych problemów, a podróż trwa około 40-50 minut. Zostajesz poinformowany o godzinach powrotu do Reykjaviku po odebraniu i masz możliwość odwiezienia bliżej hotelu, jeśli chcesz to zrobić. Zdecydowanie polecam rezerwację transferu w obie strony osobno, niż rezerwację transferu powrotnego / biletu wstępu do Błękitnej Laguny, ponieważ oszczędzasz 20,00 GBP rezerwując osobno. Co więcej, rezerwacja transferów, a nie taksówek, pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić, ponieważ kosztowałoby Cię 120,00 £ +, aby dostać się do błękitnej laguny z Reykjaviku.

To zadziałało dobrze, ponieważ inne opcje były zbyt kosztowne. Odbiór był z terminalu autobusowego BSI o godzinie 13:00, a dotarcie do Blue Lagoon zajęło około 50 minut. Tam autobus czekał 4 godziny, podczas gdy my cieszyliśmy się Laguną. O 18:00 autobus odjechał z powrotem do terminalu BSI, zatrzymując się przy różnych hotelach w centrum miasta. Był to duży, pełny autobus, a minusem było to, że niektórzy ludzie byli wyraźnie chorzy, ponieważ nie mogli przestać kaszleć. Co gorsza, ten jeden facet nawet nie założył swojej maski właściwie.

Mimo szarego nieba woda jest spektakularnie kolorowa. Kiedy weszli, było pomocne wyjaśnienie procesu, wszystko działało dobrze. Zarezerwowałem online w Reykjaviku dzień wcześniej, zapłaciłem kartą kredytową, a niedługo później otrzymałem e-mail z kuponem. GetYourGuide znów z przyjemnością!

Bardzo proste. odbiór z głównego dworca autobusowego i powrót do najbliższego przystanku do hotelu?

Wszystko ok, bez spóźnień, bezpieczny i bezproblemowy dojazd