Blue Lagoon

Luxuriate in warm, geothermal waters while taking in some of Iceland's foremost natural beauty.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Blue Lagoon: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Blue Lagoon? Kliknij tutaj.

Blue Lagoon: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2746 opinii

To zadziałało dobrze, ponieważ inne opcje były zbyt kosztowne. Odbiór był z terminalu autobusowego BSI o godzinie 13:00, a dotarcie do Blue Lagoon zajęło około 50 minut. Tam autobus czekał 4 godziny, podczas gdy my cieszyliśmy się Laguną. O 18:00 autobus odjechał z powrotem do terminalu BSI, zatrzymując się przy różnych hotelach w centrum miasta. Był to duży, pełny autobus, a minusem było to, że niektórzy ludzie byli wyraźnie chorzy, ponieważ nie mogli przestać kaszleć. Co gorsza, ten jeden facet nawet nie założył swojej maski właściwie.

niesamowite, grupa wycieczkowa była bardzo zorganizowana i zawsze kazała nam potwierdzać naszą obecność, mieliśmy niesamowitego i zabawnego przewodnika- The Ice Man, nie pamiętam jego imienia, myślę, że to Asgyier czy coś takiego, białe włosy, niebieskie oczy na pewno przyjdą z powrotem, jeśli znów był naszym przewodnikiem?

Mimo szarego nieba woda jest spektakularnie kolorowa. Kiedy weszli, było pomocne wyjaśnienie procesu, wszystko działało dobrze. Zarezerwowałem online w Reykjaviku dzień wcześniej, zapłaciłem kartą kredytową, a niedługo później otrzymałem e-mail z kuponem. GetYourGuide znów z przyjemnością!

Bardzo proste. odbiór z głównego dworca autobusowego i powrót do najbliższego przystanku do hotelu?

Wszystko ok, bez spóźnień, bezpieczny i bezproblemowy dojazd