Blue Lagoon Beach

Blue Lagoon Beach – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bali: Wycieczka z lunchem na plażę Blue Lagoon

1. Bali: Wycieczka z lunchem na plażę Blue Lagoon

Dołącz do tej wycieczki z rurką na Bali, aby spędzić dzień na spokojnej i pięknej plaży Blue Lagoon oraz kilku ukrytych miejscach do nurkowania. Jeśli wybierzesz opcję z transferami, Twój przyjazny anglojęzyczny kierowca spotka się z Tobą w Twoim miejscu i wyśle Cię na miejsce. Lub możesz przejść bezpośrednio do swojej aranżacji. Elastyczny, aby wybrać kameralną prywatną wycieczkę z maksymalną elastycznością lub niedrogą wspólną wycieczkę. Przygotuj się na krótkie instrukcje przed wypłynięciem do miejsca do nurkowania z rurką około 10 minut od plaży. Wycieczka obejmuje doświadczonego przewodnika nurkowego, który pomoże Ci w nurkowaniu z rurką podczas nurkowania w drugim miejscu do nurkowania. Twój przewodnik pomoże również założyć sprzęt do nurkowania, który jest zawarty w pakiecie wycieczki. Odkryj podwodne, krystalicznie czyste piękno plaży Błękitnej Laguny na Bali, nurkując w kuszących wodach tropikalnych, aby doświadczyć inspirujących krajobrazów i niesamowitego życia morskiego pod powierzchnią. Następnie zobaczysz wspaniałe rafy koralowe i kolorowe ryby otaczające cię podczas nurkowania na widoku. Spotkaj żółwie morskie, jeśli masz szczęście. Pływaj z setkami rodzajów kolorowych ryb, które są oszałamiające. Kontynuując podróż na plażę Tanjung Jepun, zobaczysz także pstra, homary, papugoryby, błazenki, mureny i inne piękne stworzenia morskie. Napełnij żołądek po nurkowaniu z rurką autentyczną kuchnią balijską obok plaży. Oferują pyszne kulinarne przysmaki w atmosferze prywatnej plaży, ciesząc się spokojną i piękną plażową atmosferą w kultowej restauracji Warung Blue Lagoon. Menu z owocami morza to podstawa tych kulinarnych miejsc na plaży. Od sprzętu do nurkowania, transferu łodzią i menu na lunch po prysznic, przebieralnie i szafki są all-inclusive. Gdy opłuczesz się po nurkowaniu z rurką i zjedzeniu lunchu, przygotuj się na powrót do hotelu klimatyzowanym autobusem wahadłowym lub prywatnym pojazdem. Jeśli wybrałeś opcję z prywatnymi transferami, zwiększ swoje wrażenia, dodając wycieczkę do listy miejsc, aby wykorzystać czas transferu na odkrywanie piękna Bali do Ubud, Bramy Niebios lub Wodospadów (Wodospad Tibumana i Kanto Lampo) z biletami w cenie.

Bali: nurkowanie z rurką i wodospadem po błękitnej lagunie z lunchem

2. Bali: nurkowanie z rurką i wodospadem po błękitnej lagunie z lunchem

Wybierz się w podróż do Błękitnej Laguny w Padang Bai – jednego z najlepszych miejsc do nurkowania na Bali ze spokojną, krystalicznie czystą wodą. Ciesz się dwiema godzinami snorkelingu, godziną nurkowania w Blue Lagoon i kolejną godziną nurkowania w AmukBay. Zanurz stopy w miękkim, czystym piasku na plaży i nurkuj z rurką, aby odkryć kwitnącą rafę koralową z mątwy, skalary, kowfish i mureny. Pamiętaj, aby spakować aparat podwodny, aby uzyskać niesamowite możliwości fotografii makro. Ciepłe tropikalne wody Błękitnej Laguny są idealne do nurkowania o każdej porze roku. Powróć na brzeg na koniec swojej odysei z rurką na obfity lunch i ucztę indonezyjskim jedzeniem, ciesząc się wyluzowaną atmosferą zatoki Padang. Zakończ dzień, odkrywając wodospad Kanto Lampo, gdzie możesz zanurzyć się w dziewiczej wodzie i zrobić zdjęcia na słynnej skale Insta przed powrotem do hotelu.

East Bali: Snorkeling, Canyoning i jednodniowa wycieczka do wodospadu

3. East Bali: Snorkeling, Canyoning i jednodniowa wycieczka do wodospadu

Ciesz się idyllicznymi krajobrazami i wspaniałymi plażami podczas tej jednodniowej wycieczki klimatyzowanym samochodem. Nurkuj przez ławice kolorowych ryb w Błękitnej Lagunie, pływaj w rześkiej wodzie Tegenungan Waterfal i odwiedź ukryty kanion Beji Guwang. Po odbiorze udasz się do Tanjung Jepun i Blue Lagoon na sesje snorkelingu z doświadczonym instruktorem. Szybuj nad tętniącymi życiem rafami koralowymi i wypatruj rekinów rafowych, żółwi morskich, lwich ryb i kałamarnic. Zatrzymaj się przy wodospadzie Tegenungan, w niewielkiej odległości od Ubud. Zbliż się do wodospadu, popływaj w wodzie pod nim i ochłodź się przed tropikalnym słońcem, zanim przejdziesz do ukrytego kanionu w Sukawati. Dotrzyj do ukrytego kanionu Beji Guwang, gdzie przez tysiące lat rzeka ukształtowała imponujące mury. Wędruj wzdłuż rzeki, zanim wskoczysz do wody. Odpocznij po całodniowej przygodzie w drodze powrotnej do miejsca zakwaterowania.

Bali: Ubud ATV i nurkowanie z rurką po błękitnej lagunie z lunchem

4. Bali: Ubud ATV i nurkowanie z rurką po błękitnej lagunie z lunchem

Wyrusz w dzień na pełne przygód zajęcia, łączące doświadczenie na lądzie i wodzie, z przygodami na quadach ATV i safari z rurką w dwóch najpopularniejszych miejscach na wschodnim morzu Bali. Przygoda rozpocznie się od odbioru bezpośrednio z hotelu i przewiezienia do miejsca przygody ATV w wiosce Silakarang, która znajduje się na obrzeżach Ubud. Ciesz się 1,5 godziny Zwiedzanie, jadąc czterokołowym quadem z silnikiem o pojemności 250 cm3, doda ekscytacji Twojej przygodzie przez wioskę Ubud, pola ryżowe, rzeki, lasy i błotnistą ścieżkę. Umyj i oczyść swoje ciało i ciesz się pysznym indonezyjskim lunchem. Po obiedzie safari z rurką na plaży Błękitnej Laguny i Tanjung Jepun, które są bardzo popularnym miejscem dla nurków. Ciesz się pięknem morza przez 2 godziny w obu miejscach. W połączeniu ze spokojną falą będziesz mieć szansę zobaczyć bydło, rafy koralowe na dnie wulkanicznego piasku i mieć szczęście, spotykając żółwia w ich siedlisku i znajdując kolorową rybę o popularnej na całym świecie nazwie Nemo, ukrytą w wodorostach . Na koniec wróć bezpiecznie do hotelu i ciesz się resztą dnia.

Bali: Nurkowanie dla początkujących w Blue Lagoon Padangbai

5. Bali: Nurkowanie dla początkujących w Blue Lagoon Padangbai

Lepiej zrozum i poczuj nurkowanie z akwalungiem podczas przygody dla początkujących na wschodnim wybrzeżu Bali. Po odbiorze ze swojego hotelu udaj się do Padangbaii, a następnie wejdź na pokładjukung(balijska łódź) i wypłyń w 15-minutowy rejs do Blue Lagoon. Podczas rejsu podziwiaj mieszankę białego piasku, piękne plaże, czyste błękitne wody i zobacz Padangbai. Poznaj podstawy nurkowania, w tym metody relaksu i uspokojenia się podczas nurkowania. Jeżeli zdecydujesz się iść dalej, dzień ten może zapewnić Ci dodatkowe punkty podczas kursu nurkowania PADI. Zobacz liczne płaszczki, a także ośmiornice, ryby skorpenowate, ryby luszczowate, mureny i inne. Możesz nawet natknąć się na łódź podwodną. Weź udział w 2 zejściach i spędź trochę czasu na pływanie i relaks. Pod koniec drugiej sesji nurkowania zostanie podany pyszny lunch.

Bali: Błękitna Laguna i Tanjung Jepun Snorkeling z lunchem

6. Bali: Błękitna Laguna i Tanjung Jepun Snorkeling z lunchem

Rozpocznij snorkeling na Bali od wygodnego odbioru bezpośrednio z miejsca zakwaterowania i udaj się do małego nadmorskiego miasteczka Padangbai. Spotkaj się z instruktorem i zbierz swój sprzęt, zanim weźmiesz udział w krótkim instruktażu bezpieczeństwa. Następnie wskocz na pokład taksówki wodnej i udaj się do pierwszego miejsca do snorkelingu, plaży Tanjung Jepun. Pływaj w płytkich wodach o średniej głębokości od dwóch do trzech metrów i odkryj kolorowe ryby, które tu żyją. Zobacz niebieskie płaszczki, ryby pilśniowate, błazenki, niebieskie tanganiki i wiele więcej. Po około godzinie spędzonej w wodzie wróć na łódź i udaj się na plażę Blue Lagoon, jedno z najlepszych miejsc do snorkelingu na Bali. Podziwiaj kolorową rafę koralową i szukaj lionfish, muren, pufferfish, longhorn cowfish i wielu innych. Przy odrobinie szczęścia możesz nawet spotkać żółwia morskiego lub dwa. Weź szybki prysznic z powrotem na lądzie i usiądź na prosty indonezyjski lunch, aby uzupełnić paliwo po przygodzie ze snorkelingiem. Po obiedzie kierowca zabierze Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania, gdzie wycieczka dobiegnie końca. Alternatywnie możesz przedłużyć swoją wycieczkę, dodając opcjonalną wizytę w wodospadzie Tibumana przed powrotem do hotelu. Odkryj ten ukryty klejnot schowany w bujnym balijskim krajobrazie i zrób zdjęcia kaskadowych wód, zanim zostaniesz odwieziony do miejsca zakwaterowania.

Bali: nurkowanie z rurką w błękitnej lagunie i prywatna wycieczka Tanjung Jepun

7. Bali: nurkowanie z rurką w błękitnej lagunie i prywatna wycieczka Tanjung Jepun

Poznaj liczne miejsca do nurkowania na Bali, które zasługują na większą uwagę. Spędź niezapomniany dzień w najlepszych miejscach do nurkowania na wyspie. Po wczesnym odbiorze z hotelu udaj się z zatoki Padang do Błękitnej Laguny, znanej z tętniących życiem wód, piaszczystych białych plaż i bogatego życia morskiego. Twój doświadczony instruktor będzie znał wszystkie najlepsze miejsca do nurkowania, które, jeśli masz szczęście, mogą mieć żółwie, papugoryby i manty. Następnie udaj się do Tanjung Jepun, kolejnego z najpopularniejszych miejsc do nurkowania na Bali. Wybierz snorkeling lub zrelaksuj się na piasku na senny późny poranek. Po snorkelingu możesz wziąć prysznic i przebrać się przed obiadem lub po południu. Po obiedzie udaj się na Virgin Beach, nietknięty odcinek piasku znany tylko miejscowym. Tutaj łatwo zobaczyć kolorowe życie morskie niedaleko brzegu. Na koniec zatrzymaj się w Taman Ujung w drodze do domu. Ten spokojny wodny pałac był niegdyś domem balijskiej rodziny królewskiej i pozostaje jednym z najlepiej utrzymanych i najspokojniejszych miejsc na wyspie. Po zrobieniu zdjęć i podziwianiu scenerii wróć do miejsca zakwaterowania.

Bali: Nurkowanie z rurką w Blue Lagoon i Tanjung Jepun

8. Bali: Nurkowanie z rurką w Blue Lagoon i Tanjung Jepun

Nurkowanie w Blue Lagoon i Tanjung Jepun to miejsce do nurkowania, które jest bardzo odpowiednie dla początkujących i rodzin, ponieważ wody są bardzo spokojne, gdy pogoda jest normalna. Blue Lagoon Bali to niewykorzystana plaża, która ma białe piaszczyste dno i opada stopniowo do 22 metrów. Ciesz się wspaniałym nurkowaniem w 2 miejscu Blue Lagoon i tanjung jepun w ciągu dnia z 2-godzinną prywatną usługą. Doświadczysz podwodnego raju z pięknymi i bardzo wyjątkowymi stworzeniami, możesz także cieszyć się ciepłą wodą i zrelaksować się wokół niej. Błękitna Laguna Bali Jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na Bali, oddalone o około 1,5 godziny od Denpasar lub 1 godzinę jazdy od Ubud. Plan podróży Oferujemy elastyczny czas odbioru w zależności od Twojej prośby z hotelu między 7:00 a 10:00. 08.00 – Odbiór z hotelu 09.30 – Przyjazd do Blue Lagoon i przygotowanie sprzętu 10.00 – Rozpocznij nurkowanie 12.00 – Zakończ nurkowanie 12.30 – obiad 13.30 – Powrót do hotelu

Bali: 1-dniowe snurkowanie w Błękitnej Lagunie Padangbai

9. Bali: 1-dniowe snurkowanie w Błękitnej Lagunie Padangbai

Skorzystaj z porannego odbioru z Twojego hotelu na południu Bali i podróżuj klimatyzowanym autokarem do centrum nurkowania w Sanur. Kontynuuj jazdę do nadmorskiego kurortu Padangbai, aby odebrać tam swój sprzęt do nurkowania z rurką, i wsiądź na pokład tradycyjnej łodzi, aby rozpocząć swoją przygodę ze snurkowaniem. Popłyń do Błękitnej Laguny, oddalonej o około 5 minut od Padangbai. Następnie zanurkuj w błękitnej wodzie i zachwyć się krajobrazem i toczącym się życiem tuż pod powierzchnią. Udaj się do drugiego miejsca na snurkowanie, aby kontynuować zabawę! Na koniec swojej przygody z nurkowaniem z rurką udaj się z powrotem na brzeg, żeby zjeść wliczony w cenę obiad. Weź udział w uczcie złożonej z indonezyjskich dań i zrelaksuj się dzięki spokojnej atmosferze panującej w Padangbai. Na koniec dnia skorzystaj z transportu powrotnego do swojego hotelu.

Bali: Świątynia Lempuyang i nurkowanie w Błękitnej Lagunie z lunchem

10. Bali: Świątynia Lempuyang i nurkowanie w Błękitnej Lagunie z lunchem

Świątynia Bali Lempuyang lub Świątynia Bramy Niebios jest jedną z ważnych świątyń dla balijskich hinduistów, ta świątynia znajduje się na szczycie wzgórza Lempuyang ze wspaniałym widokiem i chłodną atmosferą, miniesz wznoszący się odczyt za pomocą samochodu osobowego, który został zapewniony, aby zabrać wszystkich gości do świątyni. Z naszym balijskim przewodnikiem zdobędziesz wiedzę na temat świątyni Lempuyang. Aby zrobić zdjęcia w bramie niebios, zwykle wszyscy goście muszą czekać w kolejce, ale cała cierpliwość i zmęczenie zostaną opłacone niesamowitym doświadczeniem i wspaniałym zdjęciem Na snorkeling będzie 1 godzina snorkelingu na plaży Tanjung Jepun i 1 godzina snorkelingu na plaży Blue Lagoon na Bali. Plaża Tanjung Jepun to bardzo dobre miejsce do snorkelingu, które chce zobaczyć wiele kolorowych ryb Nemo! i Dori na Bali! o głębokości od 2 do 3 metrów. Blue Lagoon Beach to miejsce do snorkelingu o głębokości od 7 do 8 metrów, byłoby wspaniale, gdybyś mógł nurkować i nurkować, aby zobaczyć koralowce i żółwie!

Liczba znalezionych atrakcji: 49
Sortuj wg::

Blue Lagoon Beach: najlepsze atrakcje w pobliżu

Blue Lagoon Beach: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Blue Lagoon Beach? Kliknij tutaj.

Blue Lagoon Beach: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(407 recenzji)

Nurkowanie w Padang Bai było bardzo fajnym przeżyciem! Należy pamiętać, że dla tych, którzy nie robili tego wcześniej, istnieje krzywa uczenia się. Przewodnicy są świetni, ale przyzwyczajenie się do oddychania ustami pod wodą, nauczenie się, jak wyczyścić maskę, zrozumienie, kiedy napompować/spuścić powietrze z kamizelki, wszystko wymaga trochę praktyki. W naszej grupie byli nowicjusze, którzy bardzo się zaniepokoili i musieli skrócić nurkowanie. Jeśli uważasz, że to możesz być Ty, pełny kurs jest najprawdopodobniej najbezpieczniejszą opcją – podczas której masz możliwość nauki w basenie i płytkiej wodzie przed faktycznym nurkowaniem. Biorąc to pod uwagę, samo nurkowanie trwało tylko do 12 metrów i było bardzo piękne. Zrobiłem jedno nurkowanie dla początkujących 10 lat przed tym i udało mi się ukończyć nurkowanie bez żadnych problemów. Mieli rozsądną wypożyczalnię GoPro, a nasz przewodnik nakręcił też kilka naprawdę fajnych materiałów na pamiątkę. Personel był bardzo profesjonalny, miły i wykonał świetną robotę, ucząc nas.

Po raz pierwszy nurkowałem i byłem trochę zaniepokojony, ponieważ nie jestem nawet pływakiem olimpijskim. Ale prawdą jest, że najważniejsze jest nauczyć się dobrze oddychać, resztą jest instruktor, który zrobi wszystko. Niestety nie pamiętam jak nazywał się mój instruktor ale był super spokojny, cierpliwy w stosunku do mnie 😬, bardzo, bardzo miły, najlepszy. Prawda jest taka, że cały zespół jest bardzo delikatny i miły. Ucieszyłem się, widząc kilka ryb Nemo i żółwia, który był najpiękniejszy. Zdecydowanie polecam to doświadczenie nawet osobom, które jeszcze tego nie robiły.

Świetnie się bawiliśmy! Było dobrze zorganizowane i mieliśmy dwóch instruktorów nurkowania dla naszej czteroosobowej grupy. Tak bardzo się nami zaopiekowali i wszystko naprawdę dobrze wyjaśnili nam, absolutnie początkującym. Czułem się bezpiecznie w każdej sekundzie. Świetna czysta woda, kolorowe ryby, a nawet widzieliśmy rzadką meduzę. Mogę tylko polecić :)

Nie próbowałem wcześniej nurkować i byłem trochę zdenerwowany, ale wszystko zostało naprawdę dobrze wyjaśnione, złapałem to naprawdę szybko i naprawdę mi się podobało, mogłem zobaczyć niesamowitą przyrodę, zdecydowanie polecam, niesamowite doświadczenie i naprawdę przyjaźni ludzie

Taki niesamowity dzień! Poleciłbym w 100%, bałem się, ale instruktor był bardzo pocieszający i sprawił, że poczułem się bezpiecznie. To było jedno z najlepszych doświadczeń, absolutnie uwielbiałem każdą minutę. Dziękuję bardzo za tak wspaniały czas