Blue Hole w Dahab

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Blue Hole w Dahab: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Blue Hole w Dahab? Kliknij tutaj.

Blue Hole w Dahab: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.9 / 5

na podstawie 139 opinii

Wspaniałe doświadczenie!

Ogólne wrażenia były niesamowite! Zostaliśmy odebrani na czas, a van miał klimatyzator, co było świetne! Przewodnik był świetny i mówił w wielu językach, więc wszyscy mogli go łatwo zrozumieć. Mieliśmy okazję zatrzymać się, kupić lub wypożyczyć sprzęt do snurkowania, a ceny były naprawdę tanie. Jazda na wielbłądach odbywała się na plaży i trwało to około 20 minut, ale to wystarczy, ponieważ wielbłądy są urocze, ale niewygodne na długie przejażdżki. Nurkowaliśmy z rurką w niebieskiej dziurze, co jest niesamowite, a przewodnik był bardzo cierpliwy i uprzejmy dla osób, które nie umiały pływać lub bały się. Poszliśmy własną drogą, sami zwiedziliśmy dziurę i spotkaliśmy przewodnika na plaży. Ogólnie byliśmy w wodzie przez godzinę, a widoki są niesamowite! Możesz zobaczyć koral i mnóstwo ryb! Obiad był dobry i chociaż trzeba było zapłacić za napoje, były tanie. W końcu świetnie się bawiliśmy i poznaliśmy wspaniałych przyjaciół! Niesamowite doświadczenie !! Polecić!!! :)

Genialnie szybki, łatwy, niezawodny i konkurencyjny

Po prostej rezerwacji na stronie za pośrednictwem aplikacji natychmiast otrzymaliśmy wszystkie istotne informacje. Zostaliśmy odebrani punktualnie w hotelu na wycieczkę i spędziliśmy wspaniały dzień zgodnie z opisem. Cena była nawet niższa niż w przypadku rezerwacji lokalnej. Fajna rzecz, gorąco polecam dokonam rezerwacji ponownie w ten sposób.

Doskonała wycieczka z doskonałym przewodnikiem!

Blue Hole of Dahab na egipskim Morzu Czerwonym jest bardzo znanym miejscem do nurkowania i nurkowania z rurką. Niektórzy nazywają to cmentarz nurka, ponieważ jest to bardzo niebezpieczne miejsce dla tych, którzy nie biorą go poważnie. Skorzystaj z okazji i odwiedź to miejsce! Wycieczka jest dobrze zorganizowana i piękna!

To była cudowna trasa z energicznym przewodnikiem i dobrym kierowcą.

W pełni polecam tę wycieczkę! Przewodnik Henny (nie jestem pewien pisowni) był tak miły i energiczny. Mówi nawet 3 różnymi językami jednocześnie i z powodzeniem obsługuje nasze wycieczki. Dwa kciuki do góry za Henny. Kierowca był również bardzo miły, a cała trasa była bardzo dobrze zorganizowana.

byli trochę spóźnieni z odbiorem, ale wszystko poszło gładko. wielkie okrzyki do ciebie, przewodniku. dał z siebie wszystko i był bardzo pomocny przyjazny