Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Bled

Zamek na klifie i błękitne jezioro to tylko przedsmak tego, co ma do zaoferowania ten słoweński kurort.

Często zadawane pytania dotyczące: Bled

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bled?

Na jakich wycieczkach w: Bled obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Bled: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bled? Kliknij tutaj.

Bled: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1331 opinii

Nasza ulubiona wycieczka z całego naszego pobytu w Słowenii! Nasz przewodnik Jascha był wyjątkowy i robił wszystko, aby pokazać nam najlepsze miejsca w Triglav National Park i jego okolicach. Niesamowite wodospady, widoki na góry i wspaniałe jeziora. Najważniejsze: wąwóz Vintgar, jezioro Jasna i wodospad Pericnik. Na pewno warto odwiedzić! Wskazówka: Jeśli zatrzymujesz się w Lublanie, poproś swojego przewodnika, aby pod koniec dnia wypuścił Cię na jezioro Bled, aby złapać ostatnią łódź na wyspę na jeziorze - musimy przeżyć to w ciszy i spokoju oraz o zachodzie słońca. Następnie wróć autobusem do stolicy za zaledwie kilka dolców.

Mieliśmy niesamowity dzień! Naprawdę podobała nam się przyroda i sceneria. Wycieczka była pełna pięknych miejsc - jeśli masz czas tylko na jedną wycieczkę z Lublany, bardzo polecam tę. Jaša był niesamowitym przewodnikiem (i kierowcą)! Wiele się nauczyliśmy podczas podróży i świetnie się bawiliśmy. Wędrówki były naprawdę niesamowite i mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby popływać w jeziorze Bohinj - co było naszą główną atrakcją dnia.

Zarezerwowałem tę wycieczkę dla siebie i moich braci i okazuje się - to była najlepsza decyzja w historii! Widzieliśmy tyle pięknej przyrody, wodospadów, dolin... A wędrówki są bardziej zabawne niż trudne. Mieliśmy idealny dzień i polecamy zarezerwować tę wycieczkę na przygodę! !

Rzeka Sawa jest dobrą opcją na początek przygody z raftingiem. Organizator zapewnił doskonały serwis, luźną atmosferę i bezpieczeństwo podczas spływu. Cudowna przygoda i zabawa :) na pewno wrócimy do Słowenii. Polecam

To była bardzo ciekawa wycieczka z fantastyczną roślinnością!