Black Theater of Jiri Srnec

Black Theater of Jiri Srnec – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Praga: 1,5-godzinny spektakl w Czarnym Teatrze Srneca

1. Praga: 1,5-godzinny spektakl w Czarnym Teatrze Srneca

Podziwiaj spektakl w Czarnym Teatrze Jiri Srneca, pierwszym tego typu teatrze na świecie. Podziwiaj wyjątkowy pokaz i daj się oczarować światłom, kolorom, efektom wizualnym i umiejętnościom tanecznym. Pokaz oparty na pantomimie jest pełen błyskotliwego humoru, tańca i umiejętności teatralnych. Podczas tego pokazu nic nie będzie takie, jakim się wydaje.   Spektakl w całości odbywa się bez użycia słów, towarzyszy mu gra świateł, muzyka i talent jego wykonawców. Dowiedz się, co robi Twoja bielizna, kiedy nie patrzysz, zobacz, w jaki sposób latarnie uliczne mogą być niebezpieczne dla ludzi i przekonaj się, że zwierzęta są dużo bardziej inteligentne niż Ci się wydawało. Czeka na Ciebie wielokrotnie nagradzany teatr.

Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj wg::

Black Theater of Jiri Srnec: najlepsze atrakcje w pobliżu

Black Theater of Jiri Srnec: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Black Theater of Jiri Srnec? Kliknij tutaj.

Black Theater of Jiri Srnec: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2
(331 recenzji)

Cena jest całkiem rozsądna, jeśli nie rezerwujesz tanich dni z dużym wyprzedzeniem, ale przedstawienie jest naprawdę fascynujące i ładnie zrobione. Niestety kilka scen nie jest odpowiednich dla małych dzieci – szkoda – ale to tylko ułamki sekund. Poza tym bardzo atrakcyjny i piękny.

Bardzo ładne, urokliwe, żywiołowe przedstawienie, w które z humorem angażuje się publiczność. Piękny, przyjazny zespół młodych artystów. Było to dla nas idealne zakończenie naszej wizyty w Pradze.

To był dobry występ z interakcją z publicznością. Było z czego się śmiać. Znowu chętnie.

Bardzo dobry występ. Bardzo ciekawi i bardzo profesjonalni aktorzy.

Bardzo dobra organizacja. Idealnie zgrane w czasie.