Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Biscayne Bay

Zobacz szmaragdowe wyspy, zanurkuj na rafie koralowej i przeżyj bliskie spotkania z dziką przyrodą Biscayne Bay.

Biscayne Bay – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Miami: Skyline Cruise, domy milionerów i wyspy weneckie

1. Miami: Skyline Cruise, domy milionerów i wyspy weneckie

Zrelaksuj się podczas rejsu z pełnym przewodnikiem po zatoce Biscayne w Miami. Zrelaksuj się na zacienionym górnym pokładzie i zobacz najlepsze atrakcje Miami w sposób, w jaki mieszkańcy Miami uwielbiają je oglądać - z wody. Wejdź na pokład łodzi przy Bayside Marketplace w samym sercu centrum Miami lub wybierz opcję z odbiorem z hotelu, aby cieszyć się wygodnym rejsem na statek. Zrelaksuj się na zacienionym pokładzie łodzi. Z centrum miasta popłyniesz przez wyspy na zatoce Biscayne. Wyspa Hibiskusa, Wyspa Palmowa, Wyspa Gwiazd, Wyspa Zachodzącego Słońca i słynne Wyspy Weneckie są domem dla wielu celebrytów i ich luksusowych rezydencji. Zwróć uwagę na domy Glorii Estefan, P. Diddy'ego, Shaquille'a O'Neala, Enrique Iglesiasa, Phila Collinsa, Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, Shakiry, Ricky'ego Martina, Matta Damona, Ala Capone i wielu innych. Twój doświadczony dwujęzyczny przewodnik wskaże Ci wszystkie słynne domy i zabytki. Następnie przepłyń obok tętniącej życiem South Beach, ekskluzywnej Fisher Island i ruchliwego portu w Miami, zanim udasz się z powrotem do centrum Miami. Downtown Miami ma jedną z najbardziej ekscytujących linii horyzontu, która jest stale aktualizowana i zawiera wiele kultowych budynków. Zobacz luksusowe mieszkania i hotele w Brickell i Brickell Key i wpłyń do ujścia rzeki Miami, a następnie wróć do Bayside Marketplace, aby zakończyć rejs. Wybierz, aby dodać więcej przygód do swojego dnia dzięki opcji combo autobusu piętrowego, w którym możesz wskakiwać i wyskakiwać, jak chcesz, poznając Miami od strony lądu z przystankami na South Beach, Bayside Marketplace, Little Havana i Wynwood Walls. Możesz także dodać 4-godzinną wycieczkę łodzią powietrzną Everglades, która obejmuje transport powrotny z South Beach do Sawgrass Recreational Park na 30-minutową wycieczkę z przewodnikiem, wystawę na żywo uratowanych gadów i ssaków oraz doświadczenie "Poznaj małego aligatora".

Miami: Wieczorny rejs po zatoce Biscayne

2. Miami: Wieczorny rejs po zatoce Biscayne

Ciesz się wodami Miami i światłami miasta z Zatoki Biscayne na pokładzie statku wycieczkowego. Zobacz, jak miasto ożywa nocą, gdy zachodzi słońce i włączają się światła miasta. Tysiące świateł oświetlają niesamowite wieżowce i panoramę miasta wokół zatoki. Podczas wycieczki popijaj wybrany napój, który możesz kupić w barze na pokładzie. Zobacz takie atrakcje jak Millionaire's Row, Bayside i South Beach. Zakończ rejs obserwacją księżyca i podziwiaj odbicie księżyca w wodzie pod tobą. Wybierz, aby dodać więcej przygód do swojego dnia dzięki opcji połączenia autobusu piętrowego, do którego możesz wsiadać i wysiadać, kiedy chcesz, podczas poznawania Miami od strony lądu z przystankami w South Beach, Bayside Marketplace, Little Havana i Wynwood Walls. Możesz także dodać 4-godzinny rejs poduszkowcem po Everglades, który obejmuje transport powrotny z South Beach do parku rekreacyjnego Sawgrass na 30-minutowy rejs poduszkowcem z przewodnikiem, wystawę na żywo uratowanych gadów i ssaków oraz przeżycie „Poznaj małego aligatora” .

Miami Combo: Wycieczka otwartym autobusem i rejs po zatoce Millionaires Row

3. Miami Combo: Wycieczka otwartym autobusem i rejs po zatoce Millionaires Row

Odkryj tętniącą życiem kulturę i piękno Miami podczas wycieczki autobusem z otwartym dachem. Wybierz się w kompleksową podróż przez kultowe i tętniące życiem dzielnice miasta. Zobaczysz na własne oczy eklektyczną mieszankę stylów architektonicznych, które wyróżniają Miami, i dowiesz się o ich historycznym i kulturowym znaczeniu. Posłuchaj rekomendacji dotyczących lokalnej kuchni i ukrytych hotspotów, aby odkryć tygiel różnorodności miasta. Kontynuacją przygody będzie przystanek na tętniącym życiem Bayside Marketplace, gdzie możesz kupić pamiątki lub coś przekąsić. Następnie zabierzemy Cię do artystycznego Wynwood Walls, obowiązkowego miejsca dla entuzjastów sztuki. Masz ochotę na dziki spacer? Mamy dla Ciebie wizytę w zoo w Miami, gdzie możesz zobaczyć z bliska różnorodne dzikie zwierzęta. Poczuj tętniącą życiem atmosferę podczas rejsu po kultowej Ocean Drive i ciesz się rajem dla pieszych na Lincoln Road. I oczywiście żadna wycieczka nie jest kompletna bez wygrzewania się w słońcu na światowej sławy plaży w Miami. Następnie czeka na Ciebie spektakularna 90-minutowa wycieczka łodzią po zatoce Biscayne. Dzięki pełnej narracji i komentarzom w języku angielskim i hiszpańskim, uzyskasz dogłębne zrozumienie ekologii i historii tego obszaru. Spoglądaj na bogate domy celebrytów, które ciągną się wzdłuż brzegu, świadcząc o uroku miasta dla bogatych i sławnych wzdłuż Miami's Millionaire's Row. Podczas rejsu możesz podziwiać piękno zatoki z dwóch perspektyw: z otwartego pokładu, z którego roztacza się niezakłócony widok, lub z komfortowego klimatyzowanego wnętrza z w pełni zaopatrzonym barem. Obie oferują równie oszałamiające widoki na malownicze widoki Zatoki. Zarezerwuj wycieczkę już teraz i przekonaj się sam o magii, uroku i żywiołowości Miami.

Miami: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

4. Miami: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Poznaj magię Miami dzięki tej wycieczce autobusowej hop-on hop-off. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się na pokładzie piętrowego autobusu z otwartym dachem, podziwiając widoki i dźwięki jednego z najbardziej tętniących życiem miast Ameryki. Ciesz się zabawnym i pouczającym komentarzem audio, który poprowadzi Cię przez bogatą historię i codzienne życie Miami, podkreślając wszystkie obowiązkowe miejsca po drodze. Dzięki możliwości wyskoczenia i zwiedzania w wolnym czasie, skorzystaj z okazji, aby odkryć kultowe plaże Miami, kubańską kulturę i tętniący życiem styl życia. Wykorzystaj w pełni swój czas i ciesz się miastem we własnym tempie, decydując, kiedy i gdzie wysiąść i zwiedzać. Korzystaj z autobusów przyjeżdżających co 30 minut i nigdy nie czekaj długo, aby kontynuować swoją przygodę. Zanurz się w wyjątkowej atmosferze Miami, korzystając z opcji zwiedzania Design District z oszałamiającym stylem Art Deco i pięknego Ogrodu Botanicznego w Soundscape Park z bezpłatnym wstępem ogólnym. A kiedy będziesz gotowy na przerwę, rozkoszuj się pysznymi restauracjami w okolicy Lincoln Road. Wybierz się także na wycieczkę do pobliskiego Parku Narodowego Everglades, gdzie możesz zobaczyć egzotyczne ptaki, węże, ryby i żółwie w ich naturalnym środowisku. Aby przeżyć naprawdę ekscytujące doświadczenie, wybierz się na przejażdżkę łodzią powietrzną wzdłuż rzeki trawy. Najważniejsze atrakcje to: - Bayside Marketplace - Plaża południowa - Soundscape Park - Design District - Ściany Wynwood - Śródmieście Miami - Mała Hawana

Miami: Rejs o zachodzie słońca przez zatokę Biscayne i South Beach

5. Miami: Rejs o zachodzie słońca przez zatokę Biscayne i South Beach

Zrób sobie przerwę od zgiełku Miami i obejrzyj zachód słońca z wody. Popłyń w rejs po zatoce Biscayne i podziwiaj niesamowite widoki na panoramę Miami i South Beach oraz domy milionerów. Wejdź na pokład łodzi w Bayside Marketplace w centrum Miami i zrelaksuj się na wygodnej dwupoziomowej łodzi z otwartymi oknami i zacienionym pokładem, słuchając komentarza na żywo od dwujęzycznego przewodnika. Podczas wycieczki możesz napić się wybranego napoju, który możesz kupić w pełnym barze na pokładzie. Podziwiaj domy bogatych i sławnych, gdy słońce zachodzi na Star Island, Hibiscus Island, Palm Island, Sunset Island, Fisher Island i słynnych Venetian Islands. Wypatruj domów Glorii Estefan, P. Diddy'ego, Shaquille'a O'Neala, Enrique Iglesiasa, Phila Collinsa, Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, Shakiry, Ricky'ego Martina, Matta Damona, Ala Capone i wielu innych.

Miami: Wycieczka otwartym autobusem, rejs po zatoce Biscayne i Everglades

6. Miami: Wycieczka otwartym autobusem, rejs po zatoce Biscayne i Everglades

Przygotuj się na zwiedzanie kolorowego i dynamicznego miasta Miami dzięki naszemu kompleksowemu 3-częściowemu pakietowi wycieczkowemu. Ten pakiet to Twój bilet, aby doświadczyć wszystkiego, od bogatej różnorodności dzikiej przyrody Everglades na Florydzie po wspaniałe rezydencje wzdłuż wybrzeży Miami Beach. Jednopętlowa wycieczka po Miami otwartym autobusem Zanurz się w sercu Miami, aby zwiedzić miasto w słońcu otwartego piętrowego autobusu. Oprowadzimy Cię po głównych zabytkach miasta, w tym tętniącej życiem dzielnicy Wynwood, Little Havana, kultowej plaży Miami Beach i historycznej dzielnicy Art Deco. Podczas wycieczki zobaczysz to, co najlepsze w mieście, z mnóstwem spostrzeżeń na temat lokalnych hotspotów i obowiązkowych miejsc w Miami. Ponadto podzielimy się z Tobą fascynującą historią Magic City, dając Ci unikalny wgląd w jego historię i kulturę. Rejs po zatoce Biscayne przez dzielnicę milionerów Zrelaksuj się podczas rejsu widokowego po lazurowych wodach zatoki Biscayne. Z pokładu będziesz mieć wspaniały widok na port w Miami, Fisher Island i trafnie nazwany "Millionaire's Row". To właśnie tutaj swoje luksusowe domy mają sławy Hollywood, polityki, sportu i biznesu. Oglądanie tych ekstrawaganckich posiadłości z wody jest przeżyciem samym w sobie. Podziwiaj skąpane w słońcu widoki z górnego pokładu lub z dołu, korzystając z pokładowego baru. Doświadczenie Everglades Wybierz się na ekscytującą przejażdżkę łodzią powietrzną przez nieokiełznaną dzicz Everglades z doświadczonym przewodnikiem. Zobacz różnorodne dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Zobaczysz wszystko, od aligatorów po egzotyczne ptaki. Następnie ciesz się ekscytującym pokazem dzikiej przyrody i miej okazję potrzymać małego aligatora. To ekscytujące doświadczenie, które pozostawi Ci niezapomniane wspomnienia. I nie martw się, zadbamy o Twój transport do i z Everglades Holiday Park. Skorzystaj z elastycznego harmonogramu, aby cieszyć się tymi doświadczeniami w oddzielne dni, zgodnie z własnym harmonogramem. W ten sposób możesz mieć pewność, że masz wystarczająco dużo czasu, aby pochłonąć piękno i emocje każdej części wycieczki. Dostępne są dwa punkty odjazdu: 8:30 i 14:00 dla odlotów z Miami Beach (Soundscape Park) lub 9:00 i 14:30 dla odlotów z Downtown Miami (Bayside Marketplace).

Miami: Prywatna 30-minutowa wycieczka lotnicza z przewodnikiem w South Beach

7. Miami: Prywatna 30-minutowa wycieczka lotnicza z przewodnikiem w South Beach

Ciesz się magicznym lotem nad wspaniałym południowym Miami i podziwiaj oszałamiające piękno Miami z nieba. Będziesz szybować nad złotymi plażami i luksusowymi rezydencjami na wyspach, zanim zaczniesz obserwować drapacze chmur w Downtown Miami z Biscayne Bay. Ta niezapomniana wycieczka przeniesie Cię nad linię brzegową South Beach, Key Biscayne, śródmieście Miami, Venetian, Star i Palm Islands oraz inne kultowe miejsca.

Miami: Oryginalny rejs Millionaire's Row

8. Miami: Oryginalny rejs Millionaire's Row

Ta 90-minutowa wycieczka łodzią, wypływająca z przystani Bayside Marketplace Marina w centrum Miami, to świetny sposób na zobaczenie wszystkich nadmorskich atrakcji Miami, których nie można zobaczyć na lądzie. Ponieważ Miami jest miastem nadbrzeżnym, wiele z jego najwspanialszych zabytków wychodzi na zatokę, a nie na ulicę. Przyjrzyj się bez pośpiechu niektórym z najpiękniejszych zabytków południowej Florydy, gdy doświadczony dwujęzyczny przewodnik opowiada barwne historie z Miami. Zobaczysz piękną Brickell Key i ekskluzywną Fisher Island, statki wycieczkowe opuszczające port w Miami, wspaniałą panoramę Miami, a także domy bogatych i sławnych wzdłuż Millionaire's Row. Zapraszamy na rejs nowoczesnymi jachtami: Island Queen, Island Lady i Miami Lady, które oferują najwyższy komfort i styl. Każdy statek posiada klimatyzowany dolny salon, osłonięty panoramicznymi oknami, a także górny pokład, na którym można zaczerpnąć świeżej morskiej bryzy oraz markizę, która ochroni przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i lekkich sezonowych opadów. Napoje i lekkie przekąski można kupić na pokładzie podczas całego rejsu.

Miami: Skuter wodny i rejs łodzią po zatoce

9. Miami: Skuter wodny i rejs łodzią po zatoce

Odbij się od fal Zatoki Biscayne podczas przejażdżki na nartach wodnych w Miami Beach. Zapoznaj się z podstawami i wypłyń w morze, czując przypływ adrenaliny. Podejmij wyzwanie lub ścigaj się ze znajomymi, podziwiając widoki na wybrzeże. Udaj się do przystani i spotkaj się ze swoim przewodnikiem i grupą na cały dzień. Wsiądź na skuter wodny i poznaj podstawy jazdy dzięki krótkiemu wprowadzeniu od instruktora. Udaj się do strefy jazdy konnej w towarzystwie instruktora. Tutaj możesz cieszyć się swobodą ścigania się po wodzie tak szybko, jak chcesz. Pozwól, aby adrenalina poprowadziła Cię podczas ogromnych skoków przez fale. Wybierz się na przejażdżkę solo lub zabierz ze sobą znajomego i rozkoszuj się słońcem Miami, podziwiając panoramę miasta. Twój instruktor pozostanie w strefie jazdy i będzie nadzorował całą aktywność.

Miami: Prywatny 45-minutowy prywatny lot do South Beach

10. Miami: Prywatny 45-minutowy prywatny lot do South Beach

Ciesz się magiczną wycieczką lotniczą nad malowniczą dzielnicą South Beach w Miami. Podziwiaj z nieba wspaniałe widoki na południowe Miami, Biscayne Bay i Star Island. Rozpocznij wycieczkę od wejścia na pokład samolotu w biurze organizatora atrakcji. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, rozpoczynając swoją powietrzną przygodę. Leć nad linią brzegową South Beach, Key Biscayne, śródmieściem Miami oraz Wyspami Venetian, Star i Palm Islands. Po drodze podziwiaj widoki na złote plaże i luksusowe rezydencje. Rób fantastyczne zdjęcia, szybując nad Miami. Zobacz panoramę Miami z lotu ptaka. Posłuchaj pouczającej narracji pilota z certyfikatem FAA. Po zakończeniu lotu wróć do biura organizatora zajęć.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 143
Sortuj wg::

Biscayne Bay: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Biscayne Bay? Kliknij tutaj.

Biscayne Bay: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2
(8966 recenzji)

Ta wycieczka jest kierowana samodzielnie, ale ma doskonałą wartość. Wskocz i wysiądź autobusem i wybierz się na wycieczkę łodzią z targu w Bayside. Świetne wprowadzenie do Miami. Upewnij się, że wsiadasz na tym samym przystanku, na którym wysiadasz na wycieczkę łodzią, ponieważ przegapiliśmy część przesiadki, gdy wysiedliśmy i poszliśmy do Bayside, a następnie wróciliśmy na zewnątrz Bayside. Doskonały stosunek jakości do ceny.

Bardzo fajny rejs, można się dowiedzieć ciekawych informacji o drogich posiadłościach, obok których się płynie. Świetne widoki na Miami i Miami Beach. Polecam. Z kuponem od GetYourGuide trzeba udać się do kasy biletowej (znajduje się jeszcze dalej za wszystkimi przycumowanymi statkami), żeby otrzymać bilet i dopiero potem iść na statek.

Przewodnicy w parku są naprawdę dobrzy i otwarci na wszelkie pytania! Należy jednak pamiętać, że godzina otrzymania przewodnika jest podana nieprawidłowo.

Szczyt!! Przewodnik jest doskonały, wszystko idealne, atmosfera z muzyką, wyjaśnienia, widoki! Polecać

Było fajnie, ale spodziewałem się trochę więcej safari w dżungli, ale to było jak wizyta w zoo