Biblioteka Kongresu

Biblioteka Kongresu
Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj wg::

Biblioteka Kongresu: najlepsze atrakcje w pobliżu

Biblioteka Kongresu – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Waszyngton DC: Poznaj Wzgórze Kapitolu podczas wycieczki z przewodnikiem

Waszyngton DC: Poznaj Wzgórze Kapitolu podczas wycieczki z przewodnikiem

Poznaj zabytki Waszyngtonu podczas wycieczki z przewodnikiem. Skorzystaj z biletów wstępu do Biblioteki Kongresu i budynku Kapitolu, a także podziwiaj widoki na budynek Sądu Najwyższego, poznając tajniki władzy ustawodawczej i sądowniczej w kraju. Rozpocznij wycieczkę na szczycie "Wzgórza" i posłuchaj fascynujących anegdot i faktów na temat krajowego systemu prawnego. Pierwotnie nazwany Jenkins Hill, dowiedz się, jak ten obszar szybko się rozrósł, aby stać się epicentrum amerykańskiego rządu i polityki. Przejdź się obok budynku Sądu Najwyższego, znanego jako "Marmurowy Pałac", i otaczających go budynków biurowych Kongresu. Następnie zwiedź Bibliotekę Kongresu, bibliotekę narodową Stanów Zjednoczonych i najstarszą federalną instytucję kulturalną w kraju. Udaj się do budynku Kapitolu, aby podziwiać jego neoklasycystyczny styl i kultową architekturę, podczas gdy Twój przewodnik opowiada o jego bogatej historii. Przed zakończeniem wycieczki przewodnik zaprowadzi Cię do US Capitol Visitor Center, aby zorganizować zwiedzanie Kapitolu.

Waszyngton, DC: Wycieczka Hop-On Hop-Off Trolley po mieście Old Town

Waszyngton, DC: Wycieczka Hop-On Hop-Off Trolley po mieście Old Town

Nazwany „Najlepszą wycieczką po Waszyngtonie” przez Washingtonian Magazine i jedną z 10 najlepszych tras typu hop-on hop-off na świecie przez Forbes, Old Town Trolley oferuje najbardziej wszechstronną wycieczkę po stolicy kraju. Zrelaksuj się, podczas gdy doświadczeni przewodnicy pomogą Ci odkryć piękno i majestat Waszyngtonu Ta popularna wycieczka obejmuje główne atrakcje Waszyngtonu, takie jak Pomnik Lincolna, Biały Dom, muzea Instytutu Smithsona i Pomnik Weterana Wietnamu. Doświadczeni przewodnicy dzielą się barwnymi anegdotami, humorystycznymi historiami i dobrze zbadanymi informacjami historycznymi. Uaktualnienie obejmuje wycieczkę trolejbusem po Cmentarzu Narodowym w Arlington, trwały hołd dla tych, którzy poświęcili swoje życie obronie narodu. Zostaniesz przetransportowany do niektórych z najbardziej znanych grobów i pomników. Przystanki tramwaju DC City Tour: 1. 1001 E. St. NW: Washington Welcome Center/Ford's Theatre/Peterson House 2. 1401 Pennsylvania Ave: Biały Dom/Centrum dla odwiedzających Biały Dom/Pomnik z I wojny światowej 3. 701 Constitution Ave NW: National Archives (West/East Gallery of the NGA, Navy Memorial) 4. 400 New Jersey Ave NW: Pomnik Amerykanów pochodzenia japońskiego/Hyatt Regency 5. 50 Massachusetts Ave NE: Union Station i Smithsonian Postal Museum 6. 1st St.NE: Kapitol Stanów Zjednoczonych (Ogrody Botaniczne, Sąd Najwyższy i Biblioteka Kongresu) 7. 600 Independence Ave SW: Muzeum Lotnictwa/Kosmosu, Muzeum Indian Amerykańskich/Pomnik Eisenhowera 8. Maine Ave SW przy 9th St. SW: The Wharf 9. 700 L'Enfant Plaza SW: Międzynarodowe Muzeum Szpiegów 10. 1398 Independence Ave SW: Washington Monument, Smithsonian Museums and Castle, Holocaust Memorial Museum 11. 16 E Basin Dr SW: Jefferson Memorial/George Mason Memorial 12. 1964 Independence Ave SW: Pomnik Franklina D. Roosevelta / Pomnik Martina Luthera Kinga Jr. 13. 2 Lincoln Memorial Cir. NW: Pomnik Lincolna / Pomnik Weteranów Wietnamu / Pomnik Weteranów Wojny Koreańskiej / Pomnik II Wojny Światowej 14. 1400 Constitution Ave NW: Narodowe Muzeum Historii Ameryki/Narodowe Muzeum Historii i Kultury Afroamerykanów/Narodowe Muzeum Historii Naturalnej 15. 800 F St. NW: National Portrait Gallery/American Art Museum (tymczasowo zamknięte z powodu targu świątecznego) Przystanki wózka cmentarnego w Arlington: • Cmentarz Narodowy w Arlington • Grób Prezydenta Johna F. Kennedy'ego • Pomnik Straży Przybrzeżnej Stanów Zjednoczonych • Johna J. Pershinga • Grób Nieznanego Żołnierza • Dom w Arlington • Pomnik wojenny Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych Iwo Jima • Korty kolumbarium w Arlington Niche Wall

Waszyngton, DC: Wycieczka z przewodnikiem po Kapitolu i Bibliotece Kongresu

Waszyngton, DC: Wycieczka z przewodnikiem po Kapitolu i Bibliotece Kongresu

Poznaj serce amerykańskiej demokracji podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem po Waszyngtonie. Dołącz do przewodnika, aby odkryć istotę Capitol Hill i odkryć ludzi i wydarzenia, które wyznaczyły bieg amerykańskiej historii. Twoja podróż rozpoczyna się przy Fontannie Neptuna, tuż przed budynkiem Biblioteki Kongresu Thomasa Jeffersona. Spotkaj się z przewodnikiem i wyrusz na pieszą przygodę. Odkryj wielkość i historię Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych, a następnie zwiedź Bibliotekę Kongresu, największą na świecie publiczną kolekcję wiedzy i dowiedz się o jej założeniu. Spójrz na kultowy Kapitol Stanów Zjednoczonych i doceń jego znaczenie w historii Ameryki. Dzięki ekskluzywnym wejściówkom wejdź do środka na wycieczkę prowadzoną przez przewodnika, zwiedzając Rotundę, Kryptę, Old House Chambers i nie tylko. Zyskaj dogłębne zrozumienie amerykańskiej demokracji podczas wędrówki po korytarzach historii.

Waszyngton DC: Wycieczka piesza z przewodnikiem po zabytkach

Waszyngton DC: Wycieczka piesza z przewodnikiem po zabytkach

Zacznij od pobrania aplikacji Action Tour Guide, która będzie pełnić funkcję osobistego przewodnika, audioprzewodnika i mapy w jednym. Uwaga: Ta ponad 2-kilometrowa trasa obejmuje najważniejsze atrakcje Waszyngtonu w ciągu 1-2 godzin. Odwiedź najbardziej kultowe zabytki stolicy Ameryki podczas tej elastycznej wycieczki z przewodnikiem. Zobacz Biały Dom, pomnik Lincolna, budynek Kapitolu i wiele więcej, a także poznaj rewolucyjną historię powstania Waszyngtonu. Oprócz tego, że została opracowana przez lokalnych przewodników, kreatywnych pisarzy i profesjonalnych lektorów, większość przystanków na trasie ma animowane filmy, które pozwolą Ci zwizualizować to, czego nie możesz zobaczyć, takie jak migawki z różnych wieków lub wnętrza pomieszczeń. Swoją przygodę rozpoczniesz obok Pershing Park, naprzeciwko południowego trawnika Białego Domu. Stamtąd udaj się do samego Białego Domu, gdzie możesz podziwiać siedzibę amerykańskiej władzy i dowiedzieć się kilku fascynujących ciekawostek na temat jego budowy. Stamtąd udaj się na południe w kierunku Ogrodów Konstytucji, aby po drodze poznać skomplikowaną historię Waszyngtonu. W ogrodach znajdziesz najbardziej kontrowersyjny pomnik w mieście: Pomnik Weteranów z Wietnamu. Następnie udaj się do pomnika Lincolna, jednego z najbardziej kultowych pomników w Waszyngtonie. Następny jest Pomnik Weteranów Wojny Koreańskiej, gdzie usłyszysz o zaciętej walce politycznej, która wstrząsnęła Białym Domem podczas tego krwawego konfliktu. Kontynuując podróż na wschód, dowiesz się o następstwach wojny 1812 roku i o tym, jak Waszyngton stał się tym, czym jest dzisiaj. Następnym pomnikiem, do którego dotrzesz, będzie pomnik Martina Luthera Kinga Jr. Memorial, honorujący najbardziej szanowanego przywódcę praw obywatelskich w kraju. Następnie przejdź przez most Kutz i dowiedz się, dlaczego rzeka Potomac jest tak ważna dla historii tego miasta. Z tego mostu będziesz mógł również zobaczyć imponujący pomnik Thomasa Jeffersona. Później dotrzyj do National Mall, który z pewnością widziałeś w telewizji wiele razy. Przyjrzyj się z bliska pomnikowi Waszyngtona i poznaj historię powiązań Jerzego Waszyngtona z tym ważnym miastem. Jeśli lubisz muzea, następny odcinek trasy jest absolutnie dla Ciebie. Miniesz Narodowe Muzeum Historii i Kultury Afroamerykańskiej, Narodowe Muzeum Historii Amerykańskiej Smithsonian, Narodowe Muzeum Historii Naturalnej Smithsonian i Narodową Galerię Sztuki. Na ostatnim etapie wycieczki odwiedź trzy najważniejsze budynki w mieście: Bibliotekę Kongresu, budynek Kapitolu i Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych. Wycieczka kończy się pośród tych trzech inspirujących struktur.

Waszyngton DC: Wycieczka piesza po Kapitolu

Waszyngton DC: Wycieczka piesza po Kapitolu

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy Sądzie Najwyższym Stanów Zjednoczonych i przygotuj się na zwiedzanie siedziby władzy ustawodawczej i sądowniczej rządu USA oraz jej obiektów pomocniczych, zwanych łącznie Capitol Hill. Posłuchaj szczegółowych faktów historycznych związanych z każdym napotkanym budynkiem i punktem orientacyjnym. Ciesz się wejściem do majestatycznego Kapitolu Stanów Zjednoczonych i Biblioteki Kongresu, aby zobaczyć oryginalną bibliotekę Thomasa Jeffersona. Dowiedz się o wszystkich ich ukrytych tajemnicach i poznaj ich znaczącą wartość historyczną od swojego przewodnika. Zatrzymaj się przy Sądzie Najwyższym Stanów Zjednoczonych, aby podziwiać jego fasadę i odwiedź Rotundę, Kryptę i stare komnaty budynku Kapitolu Stanów Zjednoczonych. Zakończ wycieczkę bezpośrednio na Kapitolu i odejdź z nowo nabytą wiedzą na temat historii Stanów Zjednoczonych.

Wycieczka rowerowa: Wzgórze Kapitolu, Pomnik Lincolna, National Mall

Wycieczka rowerowa: Wzgórze Kapitolu, Pomnik Lincolna, National Mall

Wybierz się na wycieczkę rowerową z przewodnikiem po Waszyngtonie, DC, aby zobaczyć wszystkie ważne zabytki i punkty orientacyjne miasta. Trasa wycieczki obejmuje Capitol Hill i National Mall, Union Station, pomnik Lincolna i wiele innych. Po drodze zobaczysz muzea Smithsonian, pomnik Waszyngtona i pomniki wojenne. Dowiesz się o historii miasta i bieżących wydarzeniach od swojego przewodnika, przejeżdżając obok głównych zabytków i pomników. Otrzymasz również kilka praktycznych wskazówek dotyczących zwiedzania do późniejszego wykorzystania! Zapoznaj się z Biblioteką Kongresu, Sądem Najwyższym, Białym Domem, Pomnikiem II Wojny Światowej i wieloma innymi ważnymi zabytkami. Ta wycieczka rowerowa jest oceniana jako łatwa i obejmuje około 11 mil na równym terenie.

Waszyngton DC: Wielojęzyczna prywatna dzienna lub wieczorna wycieczka SUV-em

Waszyngton DC: Wielojęzyczna prywatna dzienna lub wieczorna wycieczka SUV-em

Ciesz się prywatną wycieczką w luksusowym SUV-ie dla grupy do sześciu pasażerów. Zwiedzaj Waszyngton we własnym tempie i dostosuj wycieczkę do atrakcji, które chcesz zobaczyć. Twój kierowca udzieli Ci podstawowych informacji na temat pomników, miejsc pamięci i zabytków w całym mieście. Będziesz mógł zatrzymać się przy niektórych z najważniejszych zabytków, aby zrobić zdjęcia. Plan podróży jest następujący: Kapitol Stanów Zjednoczonych, Sąd Najwyższy, Biblioteka Kongresu, Union Station, Pennsylvania Avenue, Biały Dom, Washington Monument, Smithsonians Museums, Tidal Basin, Jeferson Memorial, FDR Memorial, MLK Memorial, Lincoln Memorial, Korean Memorial, Pomnik Wietnamu, Pomnik II Wojny Światowej, Centrum Kennedy'ego, Kompleks Watergate, Rock Creek Parkway, Katedra Narodowa, Embassy Row, Dupont Circle, Georgetown, Cmentarz Arlington, Pomnik Iwojima i Pentagon, Mount Vernon i Old Town Alexandria. Alternatywnie, wybierz opcję Night Tour i skorzystaj z tej wspaniałej okazji, aby zobaczyć Waszyngton DC nocą. Ciesz się pomnikami, miejscami pamięci i zabytkami oświetlonymi przez całą noc z prywatnym wyspecjalizowanym kierowcą i przewodnikiem w luksusowym samochodzie. Ta 4-godzinna wycieczka może zostać dostosowana do Twoich potrzeb.

DC: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off i taksówka wodna z możliwością zwiedzania

DC: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off i taksówka wodna z możliwością zwiedzania

Big Bus jest oficjalną preferowaną wycieczką Festiwalu Kwitnącej Wiśni. Nikt nie przybliży Cię do naturalnego piękna stolicy kraju. Zobacz to, co najlepsze w Waszyngtonie w ciągu zaledwie 3 dni dzięki wycieczce łączonej. Wskocz na pokład otwartego piętrowego autobusu Big Bus, aby zwiedzić miasto we własnym tempie i we własnym języku z cyfrowym komentarzem audio. Następnie wejdź na pokład taksówki wodnej Monuments Water Taxi, aby odbyć malowniczą wycieczkę między nabrzeżem a Georgetown. Podczas przejażdżki autobusem zobaczysz kultowe pomniki i miejsca pamięci, w tym Biały Dom, Kapitol, Pomnik Waszyngtona i Cmentarz Narodowy Arlington. Wysiądź na przystankach wzdłuż trasy, aby zwiedzić Narodowe Muzeum Historii Smithsonian, Muzeum Lotnictwa i Kosmosu i nie tylko. Wysiądź na National Mall, aby oddać hołd niektórym z najważniejszych postaci w kraju, w tym Abrahamowi Lincolnowi i Martinowi Lutherowi Kingowi Jr. Jeśli chcesz zagłębić się w historię miasta, odwiedź Bibliotekę Kongresu lub Międzynarodowe Muzeum Szpiegostwa. Słuchaj cyfrowych komentarzy w wielu językach, aby poznać najważniejsze atrakcje i zabytki miasta w swoim ojczystym języku. Ciesz się elastycznością zwiedzania miasta we własnym tempie, poświęcając tyle czasu, ile potrzebujesz, aby w pełni docenić wszystko, co stolica kraju ma do zaoferowania. Po zapoznaniu się z historią i kulturą centrum DC, wybierz się na rejs taksówką wodną Monuments do Georgetown i przejdź się po malowniczej dzielnicy kolonialnej pełnej kawiarni, sklepów i zabytkowych domów. Poczuj się, jakbyś przeniósł się w czasie, wędrując brukowanymi uliczkami.

Washington DC: The Ghosts of Washington DC Walking Tour

Washington DC: The Ghosts of Washington DC Walking Tour

Ciesz się rodzinną pieszą wycieczką po Waszyngtonie i zanurz się w mrocznej przeszłości stolicy. Odwiedź niektóre z najbardziej nawiedzonych miejsc historycznych Kapitolu i odkryj tajemniczą przeszłość jego najwybitniejszych mieszkańców. Dowiedz się więcej o poltergeistach, próbach zamachu i historycznej architekturze miasta, podziwiając upiorne zabytki, takie jak Folger Shakespeare Biblioteka i budynek biurowy Cannon House.

Waszyngton DC: Najlepsza wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Capitol Hill

Waszyngton DC: Najlepsza wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Capitol Hill

Ucz się swojej kultury obywatelskiej cyklicznie. Odwiedź 3 oddziały rządu USA — wykonawczą (Biały Dom), ustawodawczą (kongres) i sądowniczą (sąd najwyższy). Zobacz budynek Kapitolu ze wszystkich stron i zrób zdjęcie przed majestatycznym budynkiem Sądu Najwyższego. Zobacz, gdzie podejmowane są najważniejsze decyzje polityczne Ameryki, zanim wyruszysz w dół Kapitolu w kierunku najsłynniejszej alei w mieście, Pennsylvania Avenue, gdzie znajduje się chroniona ścieżka rowerowa aż do Białego Domu. Dowiedz się o inicjatorach i wstrząsach amerykańskiej polityki — przeszłości i teraźniejszości. Gdzie prezydenci wychodzą jeść? Gdzie przebywają zagraniczni dygnitarze przyjeżdżający do DC? Kto umieścił Kapitol na tym wzgórzu? Znajdź odpowiedzi na wszystkie te pytania i nie tylko. Zobacz nowy pomnik Dwighta D. Eisenhowera i uzyskaj wskazówki dotyczące odwiedzania nowo otwartych muzeów Smithsonian. Zapoznaj się z poufnymi anegdotami i zabawnymi faktami od swojego przewodnika, podziwiając wszystkie zabytki tej energicznej, 2-godzinnej wycieczki rowerowej z przewodnikiem. Ta trasa ma kilka podjazdów, o których należy pamiętać. Jeśli chcesz, aby jazda była łatwiejsza, możesz przejść na rower elektryczny.

Waszyngton, DC: Najciekawsze atrakcje

Biblioteka Kongresu: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Biblioteka Kongresu: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Biblioteka Kongresu? Kliknij tutaj.

Biblioteka Kongresu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(816 recenzji)