Dodaj daty

Biarritz
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj wg::

Biarritz: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 47
Sortuj wg::
Biarritz

Biarritz

Biarritz: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Biarritz? Kliknij tutaj.

Biarritz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(45 recenzji)

Naprawdę podobała nam się ta wycieczka. Jako że odwiedzamy trzy miejsca, nie ma czasu na spokojne nacieszenie się nimi, ale mimo to mamy poczucie, że podział czasu pomiędzy każdym z nich jest dobrze zachowany. Przewodnik Stefan był bardzo sympatyczny, przystępny i opowiedział nam wiele ciekawych faktów o każdym miejscu :)

bardzo pomocny poradnik. Wycieczka piękna, bo spełniająca chęć zwiedzenia w ciągu jednego dnia 3 najbardziej charakterystycznych miejsc Kraju Basków. Ostrożne wskazówki dotyczące angażowania, ale także pozostawiania wolnych ludzi, którzy chcieli być niezależni. ROZMYŚLNY!!!

Było w porządku. Ciężarówka często jechała z prędkością 93 tys./godz. Myślę, że to dużo i 3 razy kierowca odbierał telefony podczas jazdy Aco Perigpso. nie lubię. Jednakże pan Chauffer jechał dobrze

Nasze doświadczenie było bardzo przyjemne, kierowca i przewodnik dołożyli wszelkich starań, abyśmy czuli się komfortowo. Bardzo dziękuję.

Piękna i interesująca wycieczka, także dlatego, że przewodnik wyjaśnił ją jasno i całkowicie! Absolutnie godne polecenia!!