Berno (kanton)

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Berno (kanton): największe atrakcje

Berno (kanton): Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Berno (kanton)? Kliknij tutaj.

Berno (kanton): Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3318 opinii

Fantastyczny widok z gondoli i na szczyt Pierwszy, łatwy i piękny spacer nad jezioro z możliwością odejścia trochę od ścieżki, aby popatrzeć na rośliny i zwierzęta Jedyny problem przy kasie gondoli kazali mi pokazać wydrukowany voucher z pliku pdf, który otrzymałem pocztą, gdy miałem tylko pobraną wersję w aplikacji getyourguideapp. Musiałem więc wysłać im plik PDF pocztą, korzystając z połączenia internetowego mojego smartfona, aby mogli wydrukować plik PDF.

Poszedłem z żoną i synem, szczerze polecam tę wycieczkę. Zwiedziliśmy świat Bonda, zjedliśmy obiad w restauracji Piz Gloria, zdecydowaliśmy się na brunch, który również polecam Wszyscy pracownicy byli bardzo pomocni i przyjaźni, zwłaszcza młody Davide, który bardzo dobrze nam służył. i wkrótce wrócimy

Naprawdę podoba mi się ta podróż! Przewodniczka wycieczek Rebecca jest bardzo szczegółowa i troszczy się o każdego uczestnika. Trasa rozpoczęła się o czasie, a także zakończyła o czasie. Kierowca też jest bardzo miły. Wziąłem dodatkową wycieczkę na Mt First i jest to również niesamowite. Dziękuję Ci!

Tak dużo zabawy! Na początku byłem szczerze zdenerwowany, ale uspokoili mnie, a kiedy zobaczyłem, jak pierwsze 2 startują z mojej grupy, czułem się dobrze. Cudowne doświadczenie, gorąco polecam, aby podziwiać widok z lotu ptaka na jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie!

Nasz przewodnik był z nami kompetentny i bardzo zaangażowany. Zarówno nasz przewodnik, jak i kierowca byli bardzo pomocni i cierpliwi, ponieważ mieliśmy 3 różne wycieczki (doświadczenia).