Berlin wycieczki

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 332
Sortuj według:
Strona 1 z 21

Często zadawane pytania dotyczące: Berlin

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Berlin?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Berlin

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Berlin to:

Poczdam

Berlin: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Berlin? Kliknij tutaj.

Berlin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 31 608 opinii

Absolutnie wspaniałe doświadczenie od początku do końca. Bardzo wygodny sposób na poruszanie się po Berlinie i zwiedzanie głównych zabytków. Możesz wysiadać i wysiadać tyle razy, ile chcesz, poświęcić więcej czasu na robienie zdjęć i podziwianie niektórych zabytków. Zawsze co dziesięć, piętnaście minut przyjeżdża po ciebie inny autobus. Istnieją dwie główne trasy. Trasa 1 prowadzi przez wspaniałe zabytki wspaniałego Zachodu, w tym Żydowski Pomnik Wojenny, Bramę Brandenburską, Reichstag, Checkpoint Charlie, by wymienić tylko kilka. Ten autobus jest dłuższą trasą i jeśli zostaniesz w autobusie przez całą drogę, o ile dobrze pamiętam, zajmuje to około dwóch godzin. Drugi autobus, trasa 2, jedzie 40 minut, ale znowu możesz wysiąść i ponownie wsiąść do następnego autobusu. Ten autobus pokazuje biedniejszą stronę Berlina, ale bardzo interesującą stronę wschodnią, w tym East Side Gallery, która jest pokryta wspaniałym graffiti. Dzięki możliwości poznania historii ta trasa jest niesamowita.

Bardzo udana wycieczka, podczas której można zobaczyć miasto z innej perspektywy. Przewodnik audio dostępny w wielu językach, w tym w języku polskim. Podczas rejsu była możliwości skorzystania z baru w postaci napojów i drobnych przekąsek za dodatkową opłatą. Polecam.

Dobra wycieczka. Przystanki autobusowe muszą mieć lepsze oznakowanie. Spóźniliśmy się na nasz ostatni autobus, którego nie znaliśmy, a odebrał nas bardzo miły kierowca, który wrócił na przystanek 3.

Typowa fajna robota od HoHo. Zawsze trzeba to zrobić w każdym mieście i to nie był wyjątek.

Piękne budynki, barek na dole w którym można kupić napoje i lody, cos słodkiego