Wybierz daty

Wycieczki całodniowe z: Berlin

  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Berlin

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Berlin?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Berlin

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Berlin to:

Poczdam

Berlin: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Berlin? Kliknij tutaj.

Berlin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 3435 opinii

Mieliśmy świetnego przewodnika w Josh. Wydawał się być pasjonatem opowiadania historii obozu, portretowania odporności ludzkiej natury poprzez artefakty w muzeum. Dziękuję mu za zainteresowanie i za umożliwienie naszej grupie dołączenia do niego, ponieważ nasz przewodnik nie pojawił się. Dziękuję również pani, która dzwoniła, aby ktoś był naszym przewodnikiem, bardzo doceniany.

Wybraliśmy się na tę wycieczkę w deszczowy, wietrzny dzień. Nasz przewodnik, Chris z Kanady, wykonał świetną robotę, wykorzystując jak najlepiej trudny dzień. Na pewno będziesz chciał dobrego sprzętu przeciwdeszczowego, jeśli weźmiesz udział w deszczowy dzień, ponieważ większość wycieczki odbywa się na zewnątrz! Chris był bogaty w wiedzę. Bardzo nam się podobał czas z nim.

Wysoce rekomendowane

Przewodnik bardzo kompetentny .... widzieliśmy dużo Berlina. Świetna zabawa i jazda na rowerze z miłymi towarzyszami podróży. Bardzo zrelaksowany bez pośpiechu .... jazda na rowerze to przyjemność. Jeśli chcesz dowiedzieć się trochę o Berlinie i jest to Twój pierwszy raz tutaj, polecam tę wycieczkę. Zajęło to około 5 godzin z przerwą na lunch.

Niesamowita wycieczka. Warte 6 godzin i ceny.

Nigdy nie daję 5 gwiazdek. To była 5-gwiazdkowa wycieczka i doświadczenie. Jim był fantastyczny. Świetny przewodnik. Bardzo kompetentny i przyjazny. Uczestniczyłem w wycieczce 20.08.19. Proszę o pomoc z adresem e-mail dla Jaya i Lindy. Zapomniałem o szczegółach pod koniec dnia. Mój e-mail to imarbee@gmail.com

Xavier jest naprawdę profesjonalistą, doskonale zna historię i nie tylko to, co się tam wydarzyło, ale także to, co wydarzyło się na początku tworzenia Niemiec. Dziękuję, doceniam wagę, jaką przywiązuje do tego miejsca, czuję, jak pasjonuje sposób, w jaki mówi.