Więcej zdjęć

Od 237 zł za osobę

Atrakcje Berlina: Przejażdżka segwayem

Najważniejsze informacje
Czas trwania
2 godz. - 3 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, niemiecki
Łatwa rezygnacja
Anulowanie rezerwacji za darmo jednym kliknięciem!

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Przejedź przez ulice niemieckiej stolicy
  • Zobacz Bramę Brandenburską, Unter den Linden, Gendarmenmarkt, Checkpoint Charlie i wiele innych miejsc
Wycieczka w skrócie
Wycieczka segwayem po Berlinie: przejedź przez centrum niemieckiej stolicy, dowiedz się o jej historii, zobacz nowoczesne budynki i poczuj polityczną siłę oraz świeży powiew kultury. Zobacz miasto z zupełnie nowej perspektywy; będziesz zachwycony.
Tego możesz się spodziewać
Wycieczki segwayem w małych grupach są czymś naprawdę wyjątkowym. Jazda segwayem to nie tylko rozrywka, ale również szansa na zobaczenie miasta z zupełnie nowej perspektywy.

Najpierw przewodnik poinstruuje Cię jak korzystać z pojazdu, a później zabierze Cię na wycieczkę po głównych atrakcjach miasta. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne: wszystkie segwaye zostały dopuszczone do użytkowania przez Niemieckie Stowarzyszenie Inspekcji Technicznej (TÜV). Do każdego pojazdu jest podłączony zestaw audio, dzięki któremu będziesz mógł słuchać przewodnika i odbierać wcześniejsze ostrzeżenia o potencjalnych zagrożeniach, np. przeszkodach na drodze.

Podczas tej 2-godzinnej wycieczki zobaczysz: Bramę Brandenburską, Urząd Kanclerza Federalnego, centralną stację kolejową, Unter den Linden, Bebelplatz, Gendarmenmarkt, Checkpoint Charlie, Potsdamer Platz i Pomnik Pomordowanych Żydów Europy

Poza wspomnianymi miejscami, podczas 3-godzinnej wycieczki zobaczysz także: House of World Cultures, Kolumnę Zwycięstwa, Zamek Bellevue, Wyspę Muzeów, Katedrę, Nową Synagogę, Kunsthaus Tacheles, Hackesche Höfe, Alexanderplatz, Wieżę telewizyjną, Czerwony Ratusz i Nikolaiviertel.
Wliczone w cenę
  • 1 orzeźwiający napój
  • Ubezpieczenie
  • Kask
Niewliczone w cenę
  • Posiłki
Miejsce zbiórki

Potsdamer Platz Arkaden, Alte Potsdamer Str. 7, 10785 Berlin

To musisz wiedzieć
Uczestnicy muszą mieć przynajmniej 16 lat i prawo jazdy na samochód, skuter, motorower lub motor. Ze względów bezpieczeństwa uczestnik powinien ważyć od 45 do 118 kg. Musisz podpisać wyłączenie odpowiedzialności i założyć kask, który Ci dostarczymy.

Wydrukuj bilet i okaż go wraz z ważnym dokumentem tożsamości ze zdjęciem na początku wycieczki.

Wycieczka nie odbędzie się, jeśli zgłosi się tylko jeden uczestnik. Jeśli wycieczka zostanie odwołana, lokalny dostawca niezwłocznie Cię o tym fakcie powiadomi i zaproponuje alternatywny termin. Jeśli nie ma alternatywnego terminu, dostaniesz pełny zwrot kosztów wycieczki.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 147)

Organizator:

Yoove Mobility GmbH

Numer identyfikacyjny produktu: 10884