Więcej zdjęć

Od 72,78 zł za osobę

Bez kolejki: Madame Tussaud i dodatkowe opcje

Numer identyfikacyjny produktu: 4569
Najważniejsze informacje
Czas trwania
90 min - 1 dzień
Bez kolejki
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, niemiecki
Dla osób na wózkach inwalidzkich

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Wejdź bez kolejki do gabinetu figur woskowych Madame Tussaud w Berlinie
 • Zobacz z bliska swoje ulubione gwiazdy takie jak Michael Jackson, Lady Gaga czy The Beatles
 • Pośmiej się obok figur „Brangeliny” czy George‘a Clooney’a
 • Rozwiąż test IQ i spróbuj pokonać Alberta Einsteina, następnie usiądź na kanapie obok Sigmunda Freuda
 • Poznaj znanych sportowców takich jak Dirk Novitzki czy Manuel Neuer
 • Obejrzyj fascynujące figury woskowe w interaktywnej wystawie
 • Przejedź windą pośród miliona litrów wody w niesamowitym AquaDom – największym wolno stojącym oceanarium na świecie (przy rezerwacji biletu łączonego)
 • Poznaj 700 lat historii dzięki światowej klasy efektom specjalnym w lochach Berlin Dungeon (przy rezerwacji biletu łączonego)
Wycieczka w skrócie
Wejdź bez kolejki do gabinetu figur woskowych Madame Tussaud wejściem dla VIP-ów. Stań twarzą w twarz z najważniejszymi postaciami historycznymi Niemiec. Połącz wizytę w Madame Tussaud z wyprawą do AquaDom & SEA LIFE Berlin lub lochów Berlin Dungeon!
Tego możesz się spodziewać
Wejdź do pełnego gwiazd świata Madame Tussaud w Berlinie i przez 90 minut podziwiaj wspaniałą interaktywną kolekcję figur woskowych – od gwiazd Hollywood i sportu po słynne osoby z przeszłości i współczesności.

Cofnij się w czasie i poznaj ważne wydarzenia w historii Niemiec oraz najbardziej wpływowych polityków XIX i XX wieku. Zobaczysz dekadenckie lata 20. XX wieku, II wojnę światową, zimną wojnę, upadek Muru Berlińskiego i zjednoczenie kraju.

W Madam Tussaud w Berlinie czeka na Ciebie 2500 mkw. obszarów tematycznych – od historii i polityki po sport, muzykę, Hollywood i wiele innych. Dzięki elementom interaktywnym, aktorom i imponującej scenografii ta 2-godzinna wycieczka jest zarówno ciekawa, jak i edukacyjna i każdy członek rodziny znajdzie tu coś dla siebie. Odwiedź gabinet figur woskowych Madame Tussaud i zobacz z bliska ponad 100 celebrytów i gwiazd.

W części sportowej możesz sprawdzić swoje umiejętności i poczuć atmosferę wielkiego widowiska sportowego. Podnieś sobie poziom adrenaliny, wykonując rzut karny na boisku piłkarskim albo grając przeciwko Borisowi Beckerowi na korcie tenisowym!

W studiu telewizyjnym Madame Tussaud poznasz ważne osobistości niemieckiej telewizji. Poczujesz motyle w brzuchu, prowadząc wywiad ze swoją ulubioną gwiazdą na oczach milionów widzów!

Połącz wizytę w Madame Tussaud z wyprawą do AquaDom & Sea Life Berlin

Zaoszczędź czas i pieniądze dzięki biletowi łączonemu i wejdź bez kolejki do obu atrakcji. Po spotkaniu z gwiazdami w Madame Tussaud zobacz jedyny na świecie AquaDom. Wewnątrz wysokiego na 25 metrów cylindrycznego oceanarium znajduje się winda, dzięki której masz wrażenie, że otaczają Cię tropikalne ryby! Z kolei w Sea Life Berlin znajdziesz się wśród rekinów, płaszczek, ośmiornic i ich przyjaciół. Wow!

Połącz wizytę w Madame Tussaud z wyprawą do lochów Berlin Dungeon

Dziewięciu owianych złą sławą berlińczyków zabierze Cię w podróż przez 700 lat historii – od średniowiecza do XIX wieku. Zobaczysz 9 upiornych pokazów ze światowej klasy efektami specjalnymi na temat najmroczniejszych wydarzeń w historii Berlina. Humor i strach oddziela tutaj bardzo cienka linia. Odwiedź szary klasztor, wejdź do labiryntu Hohenzollernów i ucieknij wodami Sprewy. Wspaniałe przeżycie dla odwiedzających Berlin!

Możesz zdecydować, którą atrakcję chcesz odwiedzić w pierwszej kolejności. W pierwszej atrakcji otrzymasz bilet do kolejnej. Drugą atrakcję musisz odwiedzić najpóźniej 90 dni po wizycie w pierwszej.
Wliczone w cenę
 • Wstęp bez kolejki i skrócone czasy oczekiwania
 • Bilet łączony: wstęp do AquaDom & SEA LIFE lub lochów Berlin Dungeon (w zależności od zarezerwowanej opcji)
Warunki anulowania
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy
Miejsce zbiórki
Co trzeba wiedzieć
• Jeżeli zarezerwujesz bilet łączony (do Madame Tussaud i AquaDom Sea Life), możesz odwiedzić te obiekty w różne dni.
• Uwaga! Twój bilet uprawnia do skorzystania wyłącznie z zarezerwowanej kombinacji atrakcji. Nie możesz skorzystać z innej kombinacji.
• Oferty nie można łączyć z innymi zniżkami ani ofertami specjalnymi.

Godziny otwarcia:
Codziennie od godz. 10.00, ostatni wstęp od godz. 18.00
25 grudnia i 1 stycznia: wstęp od godz. 11.00
31 grudnia: ostatni wstęp od godz. 16.00
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 493)

Organizator:

Madame Tussauds Berlin

Numer identyfikacyjny produktu: 4569