Wybierz daty

Berlin Rejsy krajoznawcze

  • Atrakcje wodne
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Berlin

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Berlin?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Berlin

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Berlin to:

Poczdam

Berlin: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Berlin? Kliknij tutaj.

Berlin: Co mówią inni?

Podróż trwa 1 godzinę i pokazuje najważniejsze zabytki w centrum Berlina, takie jak katedra, dzielnica rządowa, Bodemuseum itp. Wyjaśnienia przez głośnik są łatwe do zrozumienia i zawierają wiele informacji. Podróżowałem z wnukiem (9 lat) i czas był odpowiedni również dla dzieci. Mogę tylko polecić wycieczkę.

Kupiłem bilety online z jednodniowym wyprzedzeniem, dzięki czemu miałem pewność, że będę mógł odbyć podróż zgodnie z planem. Sama jazda była świetna. Jasne, zrozumiałe wyjaśnienie na temat dobrych przekąsek w radiu pokładowym. Stosunek jakości do ceny również w porządku.

Bardzo udana wycieczka, podczas której można zobaczyć miasto z innej perspektywy. Przewodnik audio dostępny w wielu językach, w tym w języku polskim. Podczas rejsu była możliwości skorzystania z baru w postaci napojów i drobnych przekąsek za dodatkową opłatą. Polecam.

Bardzo pouczająca i piękna wycieczka po Szprewie. Berlin z wody jest zdecydowanie godny polecenia. Pasuje również czas 1 godziny. Załoga na pokładzie była bardzo miła, a obsługa świetna. Zrobilibyśmy to ponownie.

Bardzo przyjemny rejs. Możliwość korzystania z audioprzewodnika podnosi walory zwiedzania.