Berlin
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Berlin: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Berlin? Kliknij tutaj.

Berlin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 8784 opinii

Zignorowałbym niektóre bardziej negatywne recenzje dla tego działania. Ja i moja druga połowa naprawdę podobała mi się ta przejażdżka łodzią. To była świetna okazja, aby zobaczyć wiele popularnych znaków berlińskich (moim ulubionym był Rhinestag i budynki kanclerza). Jedzenie, które mieliśmy, nie było idealne, ale jesteś na statku tylko przez godzinę, więc jeśli jesz wcześniej, wszystko powinno być w porządku. Tak, musisz płacić za jedzenie i napoje, ale czego się spodziewałeś? Ceny były naprawdę przyzwoite w porównaniu z wieloma innymi miejscami w Berlinie! Dałbym to 9/10. 1 godzina była idealną długością - och tak, weź słuchawki, jeśli możesz - ale ich nie potrzebujesz!

Chociaż nie było żadnych miejsc siedzących ani stojących na zewnątrz, o których nie wiedzieliśmy (wspomniano, że jest przykryty zimą, ale większość łodzi ma również miejsce na pokładzie na zewnątrz dla szalonych ludzi, którym nie przeszkadza zimno), podróż była spokojna i przyjemna, godzina była w sam raz, a siedzenia w środku były świetne. Oczywiście ceny napojów nie były tak tanie, ale myślę, że w tych atrakcjach jest to oczywiste. Wejście do środka było dość łatwe, a instrukcje były bardzo pomocne. Ogólnie rzecz biorąc, świetne na jednorazowe doświadczenie.

Ciekawy sposób aby zobaczyć Berlin z innej perspektywy. Akceptowane są małe zwierzęta (pieski :D ) Dostępny jest automat do informacji w różnych językach.

Super zorganizowane. Szybko i sprawnie ruszyliśmy i całość przebiegła w bardzo dobrej atmosferze.

Byliśmy bardzo podekscytowani. Podobało nam się to dookoła. Personel i obsługa na pokładzie.