Wybierz daty
Berlin

Muzea i wystawy

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 85
Sortuj według:
1 - 16 / 85

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu muzea i wystawy w: Berlin

Oprócz atrakcji typu muzea i wystawy jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Berlin?

W: Berlin są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu muzea i wystawy w: Berlin obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Berlin: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Berlin? Kliknij tutaj.

Berlin: Co mówią inni?

Brama Isztar pozostawia przytłaczające wrażenie i budzi podziw. Na pewno nie można przegapić Muzeum Pergamońskiego. Kolejka jest ogromna, więc warto zarezerwować bilet przez Internet w odpowiednim czasie i trzymać się wyznaczonego przedziału czasowego.Warto! Brama Isztar robi ogromne wrażenie i budzi podziw. Na pewno nie można przegapić Muzeum Pergamońskiego. Kolejka jest ogromna, więc warto zarezerwować bilet online w odpowiednim czasie i trzymać się okienka czasowego. To jest tego warte!

Wywołało to we mnie dużo emocji. Takie doświadczenia powinny być dane każdemu, jednakże były to bardzo osobliwe doznania. Miejsce opowiadające o historii, którą powinno przekazywać się z pokolenia na pokolenie. Myślę, że te dwie godziny wzbogaciły mnie o nową widzę teoretyczną oraz rozwinęły mnie emocjonalnie. Dziękuję bardzo za możliwość nieodpłatnego zwiedzenia muzeum. Dużo to dla mnie znaczy taka możliwość.

Muzeum do spokojnego zwiedzania, raczej bez małych dzieci. Interesująca, symboliczna architektura plus ogród (betonowe bryły). Wszystkie rzeczy (plecaki, woda) trzeba zostawić w szatni. Parking w pobliżu wzdłuż ulicy, na osiedlu mieszkaniowym. Ja akurat parkowałam tam w sobotę za darmo i na aplikacji EasyPark pokazywało poza strefą (informacja, że za darmo do sprawdzenia). Życzę miłego zwiedzania

Mogę tylko polecić wystawę dinozaurów, ale także inne eksponaty wszystkim do obejrzenia. Jest fajnie, a im wcześniej przyjdziesz, tym bardziej puste są pokoje.

Bardzo fajne doświadczenie panoramy. Czujesz się, jakbyś tam spoglądał przez ścianę. Podobała mi się również osobista kolekcja migawek z angielskimi napisami.