Wybierz daty
Berlin

bilet komunikacji publicznej

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu bilet komunikacji publicznej w: Berlin

Oprócz atrakcji typu bilet komunikacji publicznej jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Berlin?

W: Berlin są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu bilet komunikacji publicznej w: Berlin obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Berlin: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Berlin? Kliknij tutaj.

Berlin: Co mówią inni?

karta berlińska jest niezbędna!!!....dostępna w różnych opcjach w zależności od długości pobytu. możesz uzyskać bezpłatny dostęp do 5 muzeów na wyspie, które musisz odwiedzić (jeśli nie wszystkie, to pergamon i neues) .... Oferuje również zniżki w innych miejscach turystycznych (takich jak berliner dom) i różne kluby w mieście.

Zdecydowanie powinieneś skorzystać z WelcomeCard. Podróż metrem i kolejką miejską z tą kartą jest idealna, bez stresu, aby dostać się z punktu A do punktu B. Odwiedziłem wiele muzeów z WelcomeCard i skorzystałem ze zniżki na ceny wstępu. Na pewno niedługo wrócę do Berlina, ponieważ wciąż jest wiele do odkrycia.

Aby swobodnie podróżować w najpopularniejszych strefach Berlina, już zarezerwowałem Berlin WelcomeCard w domu dla stref A i B. Ponadto otrzymasz zniżkę na wiele „wejść”. Jeśli chodzi tylko o bezpłatne przejazdy, możesz również tanio kupić bilet na dzień komunikacji miejskiej (7 euro dziennie).

Bardzo przydatne przy korzystaniu z wszystkich środków transportu publicznego (metro, autobus, tramwaj) i tanie w porównaniu do biletów jednorazowych

Wystarczy mieć wydrukowany kupon podczas transportu i uzyskać zniżkę