Berlin: wycieczka po mieście transportem publicznym

Wycieczka ulicami Berlina

Numer identyfikacyjny produktu: 43126

Od 873 zł Za grupę do 6 osób

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
3 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Przewodnik
hiszpański, szwedzki, duński, niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki, włoski

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Przy wejściu do wieży telewizyjnej na Alexanderplatz lub w innym, wcześniej ustalonym miejscu (hotel, stacja kolejowa, restauracji, muzeum itd.)

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zwiedź Berlin-Mitte i masę atrakcji tej dzielnicy
  • Podróżuj po mieście jak prawdziwy berlińczyk — środkami transportu publicznego
  • Przejdź się po słynnym Alexanderplatz i zobacz Urania-Weltzeituhr (zegar czasu światowego Urania)
  • Zwiedź ulicę Unter den Linden, Operę Miejską, Gendarmenmarkt, byłe przejście graniczne Checkpoint Charlie, Mur Berliński i wiele innych
Wycieczka w skrócie
Zobacz słynne obiekty w Berlinie, podróżując transportem publicznym. Zwiedź to wyjątkowe miasto i poczuj się jak prawdziwy berlińczyk podróżując tramwajem, autobusem, kolejką miejską i metrem.
Tego możesz się spodziewać
Przeżyj wyjątkową wycieczkę miejską! Podróżuj środkami transportu publicznego i zobacz główne atrakcje dzielnicy Berlin-Mitte. Miejscowy przewodnik poprowadzi Cię krótkimi trasami pieszymi tak, aby zobaczyć najważniejsze atrakcje.

Wycieczka zaczyna się od Bramy Branderburskiej. Do najważniejszych przystanków na trasie tej wycieczki należą Plac Poczdamski, Gendarmenmarkt, ulica Unter den Linden, Opernplatz, katedra, park Lustgarten, nowe budynki wznoszące się przed zamkiem, Stare Muzeum, kościół Mariacki, ratusz miejski i wieża telewizyjna. W planie wycieczki znajduje się także spacer przez berlińskie podwórka.

Przewodnik chętnie poleci Ci także inne atrakcje w Berlinie.

Ta wycieczka jest idealna dla zwiedzających, którzy nie mają ochoty wędrować godzinami przez miastao lub zwiedzać, siedząc w autokarze. Bądź jednym z 3 milionów pasażerów, którzy używają transportu publicznego codziennie i zwiedź z jego pomocą to cudowne miasto — to prawdopodobnie najlepsza sieć publicznego transportu na świecie! Poczuj się jak rodowity berlińczyk.

Oprócz historii dotyczących słynnych miejsc, poznasz także te o bardziej lub mniej rozpoznawalnych ludziach, którzy pozostawili po sobie ślad w Berlinie. Będziesz zdumiony tym, jak wielu jest wpływowych berlińczyków!
Wliczone w cenę
  • Wycieczka z przewodnikiem
Niewliczone w cenę
  • Bilet na środki transportu publicznego
Miejsce zbiórki

Przy wejściu do wieży telewizyjnej na Alexanderplatz lub w innym, wcześniej ustalonym miejscu. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Aby wziąć udział w tej wycieczce, należy zaopatrzyć się w ważny bilet na środki transportu publicznego. Polecamy rozważenie zakupu biletu całodniowego lub karnetu WelcomeCard. Dostępne są także bilety dla małych grup, dla 4 lub więcej osób. Bilety można kupić na wszystkich stacjach i w niektórych hotelach.

Od 873 zł Za grupę do 6 osób

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 85)

Organizator:

Berlin Kontouren

Numer identyfikacyjny produktu: 43126