Berlin WelcomeCard Museum Island

Berlin WelcomeCard: Wyspa Muzeów, komunikacja publiczna

Od 184 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Natychmiastowe potwierdzenie
Broszury informacyjne
hiszpański, angielski, francuski, niemiecki, włoski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Podróżuj komunikacją publiczną za darmo przez 72 godziny
 • Skorzystaj ze zniżek na wstęp do ponad 200 atrakcji turystycznych, zabytków i imprez
 • Skorzystaj z przewodnika z mapą
 • Odwiedź bezpłatnie wszystkie muzea na berlińskiej Wyspie Muzeów
 • Zwiedź Muzeum Bodego, Stare Muzeum, Starą Galerię Narodową i Nowe Muzeum
Wycieczka w skrócie
Skorzystaj ze zniżek na bilety wejściowe i bezpłatny transport publiczny przez 72 godziny dzięki karcie Berlin WelcomeCard Museum Island. Zwiedź bezpłatnie wszystkie muzea i kolekcje na berlińskiej Wyspie Muzeów.
Tego możesz się spodziewać
Z kartą Berlin WelcomeCard Museum Island zwiedzisz Berlin za mniej, niż można by się spodziewać! To Twój bilet wstępu do głównych atrakcji stolicy Niemiec. Dzięki niemu możesz korzystać z ponad 200 atrakcji turystycznych, brać udział w wycieczkach i ciekawych wydarzeniach. A wszystko ze zniżką 25-50%!

Twoja karta Berlin WelcomeCard Museum Island uprawnia także do 25-procentowej zniżki na dania główne w restauracjach berlińskich hoteli, a w niektórych przypadkach nawet na cały rachunek. Do karty otrzymasz bezpłatny przewodnik z propozycjami miejsc do zwiedzania oraz wyjątkowymi poradami, dzięki którym Twój pobyt w Berlinie będzie naprawdę wyjątkowy.

Zamawiając Berlin WelcomeCard Museum Island, zdecyduj, czy chcesz korzystać z darmowego transportu w strefie A i B (tylko w Berlinie), czy w strefie A, B i C (w Berlinie i Poczdamie).

Berlińska Wyspa Muzeów na Sprewie, położona w centrum miasta, mieści 5 znanych na całym świecie instytucji muzealnych, m.in. Stare Muzeum, Nowe Muzeum, Starą Galerię Narodową i Muzeum Bodego.

Z Berlin WelcomeCard Museum Island możesz raz dziennie odwiedzić każdą z wyżej wymienionych atrakcji. Razem tworzą one słynny na całym świecie kompleks architektoniczny, który w 1999 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Podziwiaj antyczne kolekcje Starego Muzeum, a w Nowym Muzeum przenieś się do starożytnego Egiptu. W Muzeum Bodego znajdziesz dzieła sztuki bizantyjskiej i orientalne rzeźby, natomiast w Muzeum Pergamońskim wspaniałe przykłady sztuki islamskiej (ołtarz jest niedostępny z powodu prac konserwatorskich).

Wliczone w cenę
 • Wstęp raz dziennie do wszystkich czynnych muzeów (Muzeum Bodego, Stare Muzeum, Stara Galeria Narodowa i Nowe Muzeum) i na wystawy na Wyspie Muzeów, w tym wystawy specjalne (wstęp na niektóre wystawy specjalne może być dodatkowo płatny)
 • Zniżki na zwiedzanie wystaw specjalnych
 • 72-godzinny bilet komunikacji publicznej (strefy AB lub ABC, wybór przy rezerwacji)
 • Zniżki do 50% w ponad 200 punktach partnerskich
 • Przewodnik książkowy Berlin WelcomeCard Museum Island z mapą miasta
Miejsce zbiórki

Wydrukuj kupon i wymień go na Berlin WelcomeCard w jednym z poniższych miejsc: Informacja Turystyczna – Dworzec Główny Parter, wejście od strony Europaplatz Codziennie 8.00-22.00 Informacja Turystyczna – Brama Brandenburska Pariser Platz / portiernia południowa Codziennie 9.30-18.00* Informacja Turystyczna – Kurfürstendamm Na rogu Rankestraße z Kurfürstendamm Rankestraße 1 Codziennie 10.00-16.00* Informacja Turystyczna – Europa Center Tauentzienstraße 9 Parter Pon.–sob. 10.00-20.00 Informacja Turystyczna – Wieża Telewizyjna Panoramastraße 1 Codziennie 10.00-16.00* Lotnisko Berlin Tegel (TXL) Informacja turystyczna TXL Terminal A, stanowisko nr 1 Codziennie 8.00-21.00 Lotnisko Berlin Schönefeld (SXF) Informacja turystyczna Berlin-Brandenburgia Terminal A, hol główny, po prawej stronie na parterze Codziennie 8.00-20.00 Centralny Dworzec Autokarowy (ZOB) Masurenallee 4-6 14057 Berlin Charlottenburg Codziennie 8.00–20.00 *Wydłużone godziny otwarcia od kwietnia do października.

To musisz wiedzieć
• Niestety nie możemy przesłać Ci karty Berlin WelcomeCard Museum Island do domu. Koniecznie wymień wydrukowany kupon GetYourGuide w berlińskim punkcie informacji turystycznej lub Centralnym Dworcu Autokarowym (ZOB).

• Uwaga! W cenę wliczono bilet komunikacji publicznej ważny przez 72 godziny (do wyboru: bilet na strefę AB w Berlinie lub na strefę ABC w Berlinie i Poczdamie).

• Uwaga! Karta Berlin WelcomeCard Museum Island nie podlega zwrotowi.

Od 184 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 216)

Organizator:

visitBerlin

Numer identyfikacyjny produktu: 20348