Więcej zdjęć

Od 440,88 zł Za grupę do 2 osób

Berlin: Prywatna przejażdżka e-rikszą z Twojego hotelu

Numer identyfikacyjny produktu: 15179
Najważniejsze informacje
Czas trwania
120 min - 4 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Przewodnik
angielski, niemiecki
Dla osób na wózkach inwalidzkich

Odbiór z miejsca zakwaterowania

W cenę wliczony jest odbiór z dowolnego miejsca w centrum miasta w godz. 8.30-11.00. Odbiór jest możliwy z następujących przystanków i stacji: Zachód: Olivaer Platz (autobus), Savignyplatz, Ernst-Reuter-Platz Północny zachód: Turmstrasse Północ: Schwartzkopffstrasse, Nordbahnhof, Rosenthaler Platz Północny wschód: Rosa-Luxemburg-Platz, Am Friedrichshain (tramwaj/autobus) Wschód: Büschingstrasse (tramwaj), Schillingstrasse, Jannowitzbrücke, Heinrich-Heine-Strasse, Muzeum Żydowskie (Jüdisches Museum) Południowy wschód: Hallesches Tor Południe: Möckernbrücke, Bülowstrasse, Viktoria-Luise-Platz, Spichernstrasse W razie wątpliwości koniecznie skontaktuj się organizatorem. Jeśli Twój hotel znajduje się poza wyżej wymienionymi miejscami, miejscem zbiórki będzie plac Poczdamski. Możesz też zamówić odbiór u lokalnego organizatora za dodatkową opłatą, której wysokość będzie proporcjonalna do odległości od centrum miasta (od 6 EUR).

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Wybierz się na wycieczkę po Berlinie w elektrycznej rikszy dostosowaną do Twoich potrzeb
  • Dowiedz się interesujących faktów na temat historii Berlina – stwórz własną wycieczkę z osobistym przewodnikiem
  • Daj się odebrać z hotelu lub centrum Berlina i wyrusz w niezapomnianą podróż komfortową e-rikszą!
  • Dotrzyj do miejsc niedostępnych dla osób poruszających się samochodem, w tym do Tiergarten i Bramy Brandenburskiej
Wycieczka w skrócie
Skorzystaj z zalet indywidualnej wycieczki po Berlinie w e-rikszy. Odpręż się i poznaj miasto wraz ze swoim osobistym przewodnikiem. Wybierz jeden z wielu tematów wycieczki lub stwórz swoją własną, zgodną z Twoim zainteresowaniami.
Tego możesz się spodziewać
Wyrusz na przejażdżkę po Berlinie w komfortowej e-rikszy z osobistym przewodnikiem! Odpręż się w rikszy ze wspomaganiem elektrycznym i zobacz Berlin z nowej perspektywy.

Place budowy, wydarzenia i demonstracje mogą utrudniać poruszanie się po Berlinie, jednak Twoja „taksówka” na 3 kołach, w której zmieszczą się z powodzeniem 2 osoby dorosłe i 1 dziecko, da sobie z tym radę!

Zwiedź Berlin w prywatnej rikszy z osobistym przewodnikiem. Zatrzymuj się po drodze, aby zrobić zdjęcia i posłuchać ciekawych faktów na temat historii stolicy Niemiec.

Wybierz jedną z wielu wycieczek tematycznych lub stwórz swoją własną wycieczkę! Poznaj Berlin i odkryj wszystko, co musisz wiedzieć o jego historii. Dowiedz się o Starym Berlinie, stolicy III Rzeszy i podzieleniu miasta na 2 części.
Wliczone w cenę
  • Odbiór z hotelów w centrum Berlina lub innych, prywatnych miejsc zakwaterowania (od Kurfürstendamm po Alexanderplatz; więcej informacji w rubryce dotyczącej miejsca odbioru)
  • Dzieci siedzące na kolanach rodziców podróżują za darmo
  • Wycieczka z anglo- lub niemieckojęzycznym przewodnikiem
Niewliczone w cenę
  • Napoje – do nabycia u kierowcy
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Odbiór z hotelu lub zbiórka na Placu Poczdamskim, przy wieżowcu Deutsche Bahn (Potsdamer Platz 2), naprzeciwko hotelu Ritz-Carlton. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Trasa wycieczki zależy od czasu trwania wycieczki, wybranych tematów oraz miejsca rozpoczęcia i zakończenia wycieczki. Przykładowo, wycieczka może zostać dostosowana do potrzeb dzieci lub Twoich indywidualnych zainteresowań.

Twój przewodnik może zasugerować Ci trasę wycieczki. Możesz przedłużyć wycieczkę zgodnie z aktualną stawką godzinową. W trakcie dokonywania rezerwacji koniecznie poinformuj, czy chcesz przedłużyć wycieczkę, aby możliwe było zapewnienie przewodnika.

W pojazdach zmieści się składany wózek dziecięcy, bagaż (2 zwykłe walizki lub 1 duża) lub składany wózek inwalidzki (bez silnika).

Pojazdy są odporne na warunki pogodowe, dzięki czemu wycieczki odbywają się przez cały rok.

Przewodnicy mówiący w językach innych niż angielski lub niemiecki są dostępni tylko w przypadku wcześniejszej rezerwacji i za dodatkową opłatą w wysokości 6 EUR za godzinę.

Jeżeli masz indywidualne prośby (odbiór poza centrum miasta, wycieczka nocna itp.), skontaktuj się z organizatorem.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 39)

Organizator:

3tx Dreiradtaxi

Numer identyfikacyjny produktu: 15179