Berlin: Prywatna 1-godzinna przejażdżka e-rikszą

Berlin: Prywatna 1-godzinna przejażdżka e-rikszą

Numer identyfikacyjny produktu: 43102

Od 242 zł Za grupę do 2 osób

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
60 min
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Przewodnik
angielski, niemiecki
Dla osób na wózkach inwalidzkich

Odbiór z miejsca zakwaterowania

W cenę wliczono odbiór spod wszystkich adresów w centrum miasta w godz. 8.30-11.00. Odbiór jest możliwy z następujących przystanków i stacji: Zachód: Olivaer Platz (autobus), Savignyplatz, Ernst-Reuter-Platz Północny zachód: Turmstrasse Północ: Schwartzkopffstrasse, Nordbahnhof, Rosenthaler Platz Północny wschód: Rosa-Luxemburg-Platz, Am Friedrichshain (tramwaj/autobus) Wschód: Büschingstrasse (tramwaj), Schillingstrasse, Jannowitzbrücke, Heinrich-Heine-Straße, Muzeum Żydowskie (Jüdisches Museum) Południowy wschód: Hallesches Tor Południe: Möckernbrücke, Bülowstrasse, Viktoria-Luise-Platz, Spichernstrasse Jeśli nie wiesz, czy Twój hotel znajduje się w którymś z powyższych obszarów, skontaktuj się z organizatorem. Jeśli Twój hotel znajduje się poza wymienionymi obszarami, rozpocznij wycieczkę w miejscu zbiórki na placu Poczdamskim lub w raz z organizatorem ustal alternatywny odbiór za dodatkową opłatą, której wysokość będzie proporcjonalna do odległości od centrum miasta (od 6 EUR).

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Zobacz główne atrakcje Berlina podczas wycieczki dopasowanej do Twoich potrzeb
 • Dotrzyj do miejsc, do których samochody i autobusy nie mają dostępu, w tym Bramy Brandenburskiej, Tiergarten czy Sprewy
 • Podróżuj w każdych warunkach pogodowych, delektuj się napojami z minibaru i zatrzymuj się, by robić zdjęcia
 • Poznaj ciekawe fakty na temat historii Berlina oraz aktualne wydarzenia w stolicy Niemiec
Wycieczka w skrócie
Wyrusz na przejażdżkę rowerową taksówką ze wspomaganiem elektrycznym i poznaj niemiecką stolicę z nowej perspektywy. Stwórz swoją własną 1-godzinną wycieczkę zgodną z Twoimi zainteresowaniami lub wybierz jeden z wielu tematów.
Tego możesz się spodziewać
Odpręż się w rikszy ze wspomaganiem elektrycznym i poznaj Berlin z nowej perspektywy. Roboty drogowe i demonstracje mogą utrudniać poruszanie się ulicami Berlina, ale mieszczącą 2 osoby i 1 dziecko rikszą dostaniesz się niemal wszędzie.

Zwiedż Berlin na własny, indywidualny sposób wraz z osobistym przewodnikiem. Po drodze zrób wiele świetnych zdjęć i poznaj ciekawe fakty na temat historii Berlina i aktualnych wydarzeń.

Wybierz jeden z wielu tematów wycieczki lub stwórz swoją własną. Poznaj Berlin i odkryj wszystko, co trzeba wiedzieć o jego historii, Starym Berlinie, stolicy III Rzeszy i podzieleniu miasta na 2 części.
Wliczone w cenę
 • Przejazd e-rikszą
 • Odbiór spod wszystkich adresów w centrum miasta (od Kurfürstendamm po Alexanderplatz) codziennie w godz. 8.30-11.00 (po godz. 11.00 – za dopłatą)
 • Dzieci na kolanach rodziców – przejazd darmowy
 • Wycieczka z angielsko- lub niemieckojęzycznym przewodnikiem
Niewliczone w cenę
 • Napoje (do kupienia u kierowcy, szampana należy wcześniej zamówić)
Miejsce zbiórki

Odbiór z Twojego miejsca zakwaterowania w centrum Berlina lub zbiórka na Placu Poczdamskim u podstawy wieżowca Deutsche Bahn (Potsdamer Platz 2). (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
W pojazdach zmieści się składany wózek dziecięcy, bagaż (2 zwykłe walizki lub 1 duża) lub składany wózek inwalidzki (bez silnika).

Pojazdy są odporne na warunki pogodowe, dzięki czemu wycieczki odbywają się przez cały rok, chyba że wydane zostanie oficjalne ostrzeżenie np. przed burzą.

Dokładna trasa wycieczki zależy od wybranego punktu początkowego i celu wycieczki. W poniższym przykładzie znajdziesz najpopularniejsze atrakcje wzdłuż okrężnej trasy (może wsiąść lub wysiąść w dowolnym punkcie trasy pod warunkiem, że punkty początkowe i końcowe będą takie same). Możesz również dopasować trasę wycieczki do swoich zainteresowań.

Plac Poczdamski – Mur Berliński – przejście graniczne Checkpoint Charlie – Friedrichstraße – Gendarmenmarkt – Bebelplatz – Opera Państwowa – Wyspa Muzeów – Katedra w Berlinie – wieża telewizyjna – Czerwony Ratusz – Schlossplatz – Unter den Linden – Uniwersytet Humboldtów – Brama Brandenburska – Pomnik Pomordowanych Żydów Europy – powrót na plac Poczdamski

Od 242 zł Za grupę do 2 osób

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 12)

Organizator:

3tx Dreiradtaxi

Numer identyfikacyjny produktu: 43102