Wybierz daty
Berlin

atrakcje dla całej rodziny

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny w: Berlin

Oprócz atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Berlin?

W: Berlin są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu atrakcje dla całej rodziny w: Berlin obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Berlin: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Berlin? Kliknij tutaj.

Berlin: Co mówią inni?

Bóg jeden wie, że nie jestem fanem Lego i pojechałem towarzyszyć naszemu wakacyjnemu dziecku… ale w końcu byłem mile zaskoczony, żeby nie powiedzieć zachwycony, jak ładny był LegoBerlin. Nie było zbyt tłoczno, można było łatwo dostać się na wszystkie stacje, ale jako WSKAZÓWKA: najlepsze rzeczy przychodzą na końcu… czego prawie nie zdążyliśmy, ponieważ mieliśmy więcej planów. Więc nie zatrzymuj się na pierwszych "chwycie pudełkach", ale przejdź do końca i zobacz :o))

Nie mogłem zrobić łodzi gdyż nie mogłem dostać biletu lecz udało mi się do autobusu. Zarówno obsługa klienta firmy autobusowej, jak i GetYourGuide były bardzo przydatne i pomogły mi. Łatwo jest być szczęśliwym, gdy wszystko idzie dobrze, ale dobrze jest też wiedzieć, że możemy liczyć na ich obsługę klienta, jeśli coś pójdzie nie tak. Dlatego polecam zarówno wycieczkę, jak i korzystanie z GetYourGuide.

Świetna okazja, aby zobaczyć wszystkie najciekawsze, zwłaszcza jeśli jesteś w Berlinie na jeden dzień. Lubię to. Kierowcy i pracownicy w autobusie na przystankach na początku trasy są bardzo mili i profesjonalni. Polecam wszystkim.

Zarówno autobus, jak i wycieczka łodzią były świetne. Jednak punkt wyjścia łodzi powinien być lepiej opisany. Nie znaleźliśmy odniesienia „alte börse” na żadnym planie. Pomocny byłby dodatek taki jak „Domseite”.

Po prostu efekt "wow"! Mnóstwo eksponatów, darmowy audioguide online, w tym również po polsku.