Bergamo
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 14

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Bergamo: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 74
Sortuj wg::
Bergamo

Bergamo

Bergamo: Najciekawsze atrakcje

Bergamo: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Bergamo: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bergamo? Kliknij tutaj.

Bergamo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(21 recenzji)

Sirmione była absolutnie oszałamiająca i warta podróży! Werona była interesująca, ale zajęta, a nasz przewodnik Andrea był bardzo dokładny i pouczający, bardzo chciałby mieć więcej wolnego czasu. Tatiana (tak mi się wydaje) była taka urocza, że nawet zrobiła mi zdjęcia, mojej mamie i siostrze w Sirmione! Piękne miejsce i rejs statkiem to KONIECZNOŚĆ, znowu chciałbym spędzić tu więcej czasu, ale ogólnie rzecz biorąc, wycieczka była bardzo warta zachodu.

Spędziliśmy fantastyczny dzień z Anną i Andreą. Anna upewniła się, że w ciągu dnia wszyscy byli pod dobrą opieką. Andrea oprowadził nas po Weronie z suchym dowcipem i rozległą wiedzą. Nawet jego zalecenia dotyczące jedzenia i wina były doskonałe! Bardzo dobra wartość.

Jednodniowa wycieczka do Werony i Sirmione była doskonała. Nasi przewodnicy Anna i Monica byli wspaniali, wszystko było dobrze zorganizowane. Wycieczka była tego warta.

To był taki miły dzień. Monika jest bardzo przyjazna i odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Bardzo podobała nam się ta podróż!

przewodnicy byli fantastyczni, a miejsce było świetne. polecić