Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Berchtesgaden

Berchtesgaden: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Berchtesgaden? Kliknij tutaj.

Berchtesgaden: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 795 opinii

Spędziliśmy wspaniały dzień na wycieczce po kopalni soli dzięki naszemu przewodnikowi na dzień Leo. Jego entuzjazm dla trasy i okolicy był wielki. Dał nam historię miasta i wszystkie punkty orientacyjne, kiedy jechaliśmy w kierunku gór, a następnie dał nam mnóstwo informacji o gnieździe Orłów i całej okolicy, płynnie przełączając się między niemieckim i angielskim z powodu naszej mieszanej grupy. Wycieczka po kopalniach była świetna i przeskoczyliśmy całą kolejkę z powodu przybycia na tę wycieczkę, która była świetna. Po powrocie do Salzburga Leo dał nam świetne rekomendacje dotyczące restauracji i rzeczy do zobaczenia w naszym pozostałym czasie w mieście, co było naprawdę pomocne. Zdecydowanie polecam wycieczkę, była to świetny sposób, aby zobaczyć okolice Salzburga, a przewodnik na ten dzień naprawdę sprawił, że podróż.

Ta isca musi zobaczyć, jeśli odwiedzasz Monachium. Elisabeth była naszym przewodnikiem i miała świetne historie, historię i ciekawe ciekawostki do podzielenia się. Jazda jest po prostu piękna, a nasz kierowca również był doskonały. Zrobiłbym to jeszcze raz, ale wątpię, czy kiedykolwiek wrócę do Monachium. 5 gwiazdek za tę wycieczkę

Nasz przewodnik Bridget był niesamowity! ! ! Nie tylko jej angielski był niesamowity, ale była niesamowitym kierowcą, po prostu mieliśmy wystarczająco dużo czasu w każdym miejscu do odwiedzenia, wyjaśniła nam historię dźwięku muzyki w mieście, szczerze jedna z najlepszych wycieczek, w jakich kiedykolwiek brałem. prywatna wycieczka!

Mój mąż i ja podobało nam się wszystko w podróży. Pobiegli na czas, jak w reklamie, co nam się podobało. Przewodnik był pouczający i zabawny. Napoje bezalkoholowe i piwo były sprzedawane po cenie za rozsądne ceny. Nie żłobienie cen, jak w większości miejsc. Autobus był wygodny, a punkt wyjścia bardzo łatwy do znalezienia.

Zarezerwowałem tę wycieczkę na urodziny mojego chłopaka, ponieważ spędzaliśmy długi weekend w Salzburgu. Nie wiedziałem, czego się spodziewać, ale przekroczyło to nasze oczekiwania. Mój chłopak absolutnie to uwielbiał, a nasz przewodnik Walter był super przyjazny i zabawny. Dziękuję za niezapomnianą podróż.