Atrakcje i wycieczki
Belweder

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Belweder: Wycieczki i bilety

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Belweder: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Belweder? Kliknij tutaj.

Belweder: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 2013 opinii

Wiedeń i Schoenbrunn

Opinia składa się z oceny : sprawności organizacyjnej imprezy, poziomu pracy przewodnika/pilota, programu objazdu autokarem miasta, organizacji zwiedzania Schoenbrunnu i ta ocena to ocena najwyższa. Bardzo sprawne zebranie grupy, jej alokacja w trudnych warunkach wielkomiejskiego ruchu, "zaokrętowanie" w autokarze z podziałem na 2 grupy językowe, bardzo ciekawe informacje od dwujęzycznego, bardzo profesjonalnego Pana Przewodnika (niemiecki, hiszpański), wzdłuż całej, znakomicie ułożonej trasy objazdu miasta, kończącej się przez Pałacem Schoenbrunn, oraz w drodze powrotnej (warte podkreślenia). Ale bardzo niska ocena obsługi kuponowej. Kupon bardzo późno (niezrozumiałe - czemu) nadesłany wskazuje na to, że GetYour Guide zakłada iż każdy nabywca wycieczki MUSI mieć komórkowy internet. Proszę przyjąć do wiadomości, że są na świecie osobnicy, którzy NIE MUSZĄ korzystać z takiej łączności, lub może NIE CHCĄ, za to ładne kilka dni wcześniej wykupili, chcieli mieć kupon sofort, a nie w hotelu

Byłem tutaj wcześniej. Wróciłem, ponieważ lubię robić zdjęcia i zawsze widzę rzeczy w innym świetle. Nie miałem drukarki, a personel powiedział, że będę musiał udać się do biura rezerwacji (100 metrów), aby wysłać im kod, a następnie wydrukują dla mnie bilet. To była niedogodność i nie widzę na to rozwiązania poza prośbą Belvedere o włączenie go do urządzenia skanującego. Belvedere robi się bardzo zatłoczona po około 11, a ludzie mają czas odprawy na wejście. Belvedere to gigantyczna galeria sztuki, ale jeśli lubisz sztukę średniowiecza, zejdź do Lower Belevede, ponieważ jest to dla mnie szczególne miejsce. Potrzebujesz przerwy i filiżankę Viener Melange - a potem idź do stołówki, to świetnie!

Hm Sam wygląd budynku bardzo ładny jest co podziwiać ogrody piękne, niestety bilet mieliśmy wykupiony na dolny i górny Belweder o okazało się ze dolny jest tymczasowo zamknięty i o tym niestety nas nikt nie poinformował. W środku piękna główna sala i obrazy, jeśli ktoś lubi sztukę i obrazu to jak najbardziej :)

W momencie przyjazdu mogliśmy dostać bilety wstępu, co było fantastyczne, ponieważ inni musieli czekać kilka godzin w tym czasie. Galeria była bardzo interesująca do zobaczenia, niesamowity pałac. Wszystkim nam się podobało.

Łatwy do znalezienia i spektakularny. Byliśmy tam cały dzień, ale to było najlepsze zwiedzanie, jakie kiedykolwiek odwiedziłem.