Wybierz daty

Muzeum w Belwederze

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Muzeum w Belwederze: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum w Belwederze? Kliknij tutaj.

Muzeum w Belwederze: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 2846 opinii

Naprawdę podobała nam się architektura i obrazy. to było wspaniałe. Zdecydowanie polecam kupowanie biletów stąd, ponieważ pominęliśmy q, a ci, którzy kupili bilety w samym miejscu, będą mieli czas na wejście. co jest stratą czasu, ponieważ przez bardzo długi czas q kupują bilety, a następnie ponownie q, aby wejść tylko po to, by kazano im wrócić w rzeczywistym czasie. tak szczęśliwy, że kupiłem tutaj n dostałem bilety elektroniczne i wszedłem do wszystkich w mniej niż 20 minut. idealny!

Osoba stojąca przy wejściu frontowym nie wiedziała, że nie powinniśmy czekać w kolejce i najpierw odesłać nas do biletów, potem czekać do kolejki, aż mu to wyjaśnię... a on w końcu otworzy nam drugie wejście przejść.... straciliśmy godzinę przez jego ignorancję. Uważam, że tak powinny wyglądać usługi biletowe, to bardzo ważne.

Wysoce polecana aktywność. Oprócz wizyty w Pałacu, piękna, wycieczka autobusowa po mieście była bardzo dobra. Nasz przewodnik, Thomas, dużo wyjaśnił o mieście i jego historii. Ponadto Wiedeń na Boże Narodzenie jest spektakularny, z jego dekoracjami i rynkami.

słynne obrazy w pięknych salach z ciekawymi opisami, brak tłoku zwiedzających, cudowne widoki na. ..ogrody belwederskiej.

Muzem ciekawe ale nie bylo audio przewodnika w języku polskim, z tego powodu duży minus