Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Belgia

Belgia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Belgia? Kliknij tutaj.

Belgia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 18 262 opinii

Doskonały stosunek jakości do ceny: 2h 50 'podróż w obie strony wygodnym autokarem z Brukseli do Amsterdamu za łączną kwotę 57 euro, w tym 2h dobrze przygotowanego lokalnego anglojęzycznego przewodnika. Dwie możliwe ulepszenia: byłbym wdzięczny za informacje historyczne i kulturowe o Bredzie i Utrechcie (po drodze minęliśmy te dwa miasta) i wolałbym 1h 30' z przewodnikiem, aby mieć trochę więcej wolnego czasu. Czas wyjazdu z Brukseli o 8: ok Czas wyjazdu z Amsterdamu o 17: Wolałbym wyjechać o 18 lub 19 (w tym przypadku 2 godziny z przewodnikiem są poprawne)

Spacer poprowadził James, zaangażowany gawędziarz. Poprowadził nas przez centrum z polotem. Miał historie o De Grote Markt, Liège Waffles, Manneken Pis, piwie, królu Belgów i wiele więcej. Na koniec podzielił się rekomendacjami dla Brukseli i wielu innych miast.

Jest to łatwe i tanie, ponieważ można się tam dostać autobusem. Dużo chodzę. Goście wycieczki byli również bardzo miłymi ludźmi i podobało nam się, ponieważ rozumiemy tylko japoński. Polecam to.

Bardzo dobrze zorganizowana impreza, przewodnik jest doskonały. Bardzo śmieszne.

fantastyczny przewodnik, spora ilość wolnego czasu. ogólnie warto doświadczyć