Beachy Head

Beachy Head
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Beachy Head: najlepsze atrakcje w pobliżu

Beachy Head – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Londyn: Wycieczka 1-dniowa do South Downs White Cliffs z biletami na pociąg

Londyn: Wycieczka 1-dniowa do South Downs White Cliffs z biletami na pociąg

Wybierz się na jednodniową wycieczkę z Londynu do Parku Narodowego South Downs i podziwiaj piękno oszałamiającego południowego wybrzeża Anglii i rozległych zielonych wzgórz. Odwiedź godne uwagi zabytki, w tym Devil's Dyke, Seven Sisters Country Park i Beachy Head podczas wycieczki z przewodnikiem. Rano spotkaj się ze swoim przewodnikiem na stacji London Bridge i złap pociąg do Brighton, korzystając z wcześniej zarezerwowanych biletów powrotnych. Po przybyciu do Brighton wejdź na pokład luksusowego minibusa i wyrusz na całodzienną przygodę. Przyjedź do Parku Narodowego South Downs i najpierw odwiedź Devil's Dyke, aby podziwiać widoki na nizinne równiny. Dowiedz się od swojego przewodnika o tym, jak krajobraz kształtował się przez tysiące lat, a także skąd wzięła się nazwa Devil's Dyke. Udaj się do Middle Farm, gdzie możesz kupić sery, wina musujące lub cydr z Sussex. Middle Farm będzie przystankiem na lunch, w którym urocze herbaciarnie serwują lekkie lunche, przekąski, kawę i herbatę. Jedź dalej cichymi wiejskimi uliczkami do parku krajobrazowego Seven Sisters. Zatrzymaj się na chwilę, aby odwiedzić neolityczną rzeźbę znaną jako Longman z Wilmington. Następnie wybierz się na spacer z przewodnikiem wzdłuż Beachy Head i zrób wspaniałe zdjęcia białych kredowych klifów. Udaj się do Birling Gap i zobacz skutki przyspieszonej erozji wybrzeża. Przyjedź do Seaford Head, aby podziwiać kultowy widok na Siedem Sióstr, jeden z najsłynniejszych punktów widokowych na południowym wybrzeżu Anglii. Następnie Twój przewodnik zabierze Cię na spokojny spacer po cyplu, skąd będziesz mógł podziwiać najlepsze widoki na klify. Na koniec wskocz z powrotem do autobusu i wróć do Brighton, skąd złapiesz pociąg do centrum Londynu.

Z Brighton: Seven Sisters i South Downs Tour

Z Brighton: Seven Sisters i South Downs Tour

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w dogodnie zlokalizowanym punkcie odbioru w Brighton. Wsiądź do klimatyzowanego pojazdu z dużą ilością miejsca. Zrelaksuj się, podziwiając widoki wzgórz kredowych, które zostały utworzone przez tysiące lat przez rolników wypasających swoje zwierzęta. Zatrzymaj się w Devil's Dyke, największej suchej dolinie w Wielkiej Brytanii. Podziwiaj wspaniałe widoki rozciągające się na 30 mil przez nizinny Weald. Dowiedz się, jak powstał ten krajobraz ze swojego przewodnika. Odwiedź Middle Farm, tradycyjną farmę, która jest w tej samej rodzinie od ponad 200 lat. Jeśli Middle Farm jest bardzo zatłoczone, zatrzymamy się na lunch w pobliskiej wiosce Alfriston, w której znajduje się wiele kawiarni i XIV-wiecznych pubów. Kontynuuj podróż do Seven Sisters Country Park i białych klifów. Przejdź przez stare wiejskie uliczki, aby zobaczyć tajemniczego i starożytnego Longmana z Wilmington, ogromną neolityczną rzeźbę na zboczu Downs. Wejdź na szczyt najwyższego kredowego klifu w Anglii, mierzącego 530 stóp. Udaj się do Seaford Head, aby podziwiać kultowe widoki Siedmiu Sióstr.

Wycieczka piesza Siedem Sióstr z aplikacją

Wycieczka piesza Siedem Sióstr z aplikacją

Wyrusz w niezapomnianą podróż z przewodnikiem wzdłuż słynnych na całym świecie klifów Seven Sisters. Rozpocznij swoją przygodę w Seven Sisters Visitor Center, gdzie otrzymasz wszystkie informacje i pomoc, których potrzebujesz, aby przeżyć niezapomnianą przygodę. Najważniejszym punktem Twojej wycieczki są bez wątpienia zapierające dech w piersiach klify Seven Sisters. Spacerując po nierównej nadmorskiej ścieżce, będziesz mógł podziwiać inspirujące widoki na te kultowe kredowe klify, które są synonimem naturalnego piękna południowego wybrzeża Anglii. Zatrzymaj się w Birling Gap, cudzie natury położonym na klifach. Tutaj możesz rozkoszować się wyjątkowym krajobrazem i odkrywać kamienistą plażę. Historia geologiczna tego obszaru jest fascynująca, a Twój przewodnik (lub dostarczone materiały) zaoferuje wgląd w jego formację. Żadna wizyta w Seven Sisters nie byłaby kompletna bez wizyty w latarni morskiej Belle Tout. Usytuowana na klifach, ta historyczna latarnia morska była świadkiem stuleci historii morskiej. Poświęć chwilę, aby docenić jej uderzającą architekturę i panoramiczne widoki. Podczas wycieczki z przewodnikiem będziesz mieć swobodę zwiedzania we własnym tempie, co pozwoli Ci w pełni zanurzyć się w oszałamiającym otoczeniu. Nadmorska ścieżka oferuje wiele możliwości fotografowania, więc pamiętaj, aby uchwycić piękno klifów, morza i nieba. Twoja podróż kończy się w Beachy Head, znanym pięknym miejscu i najwyższym kredowym klifie morskim w Wielkiej Brytanii. Tutaj możesz rozkoszować się dramatycznym krajobrazem i delektować się poczuciem spełnienia podczas nadmorskiej wędrówki. Widoki z Beachy Head są spektakularne, dzięki czemu jest to idealne miejsce na zakończenie Twojej przygody. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą przyrody, miłośnikiem fotografii, czy po prostu szukasz niezapomnianych wrażeń na świeżym powietrzu, ta samodzielna wycieczka z przewodnikiem po klifach Seven Sisters Cliffs obiecuje dzień pełen naturalnego piękna i odkrywania.

Eastbourne: Najciekawsze atrakcje

Beachy Head: Wycieczki i bilety

Anglia: Ciekawe miejsca

Beachy Head: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Beachy Head? Kliknij tutaj.

Beachy Head: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(648 recenzji)

Wycieczka po Seven Sisters była punktem kulminacyjnym mojej podróży do Wielkiej Brytanii! Wybrałem tę wycieczkę zamiast wycieczki po Białych Klifach w Dover, głównie dlatego, że chciałem jechać pociągiem i być w mniejszej grupie. Okazało się to najlepszą decyzją. Zabytki w Sussex były WSPANIAŁE. Od początku do końca ta trasa była dobrze zorganizowana i wciągająca. Ish, która towarzyszyła nam z Londynu do Brighton, oraz Kevin, nasz przewodnik i kierowca, naprawdę miło było z nami rozmawiać przez całą podróż. Kevin najwyraźniej ma dużą wiedzę i dumę z tego obszaru. Był bardzo wciągający jako przewodnik i może nawet mieć kilka niespodzianek, które pokażą ci drogę do klifów! Zjedliśmy lunch w sklepie rolniczym w Lewes z doskonałymi domowymi posiłkami. Brighton Tours zaoferowało nam nawet kupony na bezpłatną kawę lub herbatę! Bilet powrotny do Londynu był biletem otwartym, więc zjadłem kolację i zakończyłem dzień spacerując po molo w Brighton. Świetny sposób na zakończenie idealnego dnia! Dziękuję niesamowitym ludziom z Brighton Tours!

Ish była ciepła i serdeczna; zlokalizował nas w wyznaczonym miejscu spotkania (stacja kolejowa London Bridge) i towarzyszył nam aż do Brighton, gdzie wsiedliśmy do furgonetki (bardzo ładnego mercedesa) i rozpoczęliśmy wycieczkę. Kevin, nasz profesjonalny kierowca / przewodnik, był bardzo kompetentny, serdeczny i uważny na każdą z naszych potrzeb. Gorąco polecam tę wycieczkę.

Wycieczka była niesamowita. Paul, nasz przewodnik, był wyjątkowy, miał tak dużą wiedzę w okolicach. Zwiedził tak wiele miejsc i poświęcił wystarczająco dużo czasu i troski każdej osobie z naszej grupy.. Bardzo zadowolony z ogólnej obsługi,, Doświadczenie było niesamowite i nie do opisania

To jest tego warte. Inna wycieczka, skupiająca się na naturalnych i wiejskich aspektach tego obszaru.

Adam, nasz przewodnik i wycieczka były świetne. Polecać!